+ ЩЕ ОДНА ОТГ

Облдержадміністрація та Офіс реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України отримали остаточні рішення про створення Чупахівської селищної об'єднаної територіальної громади Охтирського району

Одразу після візування документів головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ, рішення про створення громади буде спрямовано до Центральної виборчої комісії для призначення перших виборів в новій об'єднаній територіальній громаді.

Чупахівська ОТГ стане 10 об'єднаною громадою Сумщини, які очікують на перші вибори, що попередньо заплановані Кабінетом Міністрів України на кінець жовтня. Загальна ж кількість подібних громад по всій Україні, станом на 11 серпня 2017 року, становить 203.

Варто додати, що в чинному перспективному плану формування територій громад Сумської області передбачено приєднання до новоствореної ОТГ Олешнянської та Довжицької сільських рад, що разом з майбутнім приєднанням Староіванівської сільської ради до міста Охтирка завершить процес формування громад базового рівня на Охтирщині.

Чупахівська селищна ОТГ Охтирського району обєднає 13 населених пунктів: смт Чупахівка, села Коновалик, Оленинське, Софіївка, Грінченкове, Всадки, Грунька, П’яткине, Розсохувате, Соборне, Лантратівка, Духовниче, Новопостроєне.