Поточна діяльність

ОТГ КОНОТОПЩИНИ: КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ З РАЙОННОЮ ВЛАДОЮ

Спеціалістами структурних підрозділів Конотопської райдержадміністрації проведено семінар–нараду з керівним складом новоутворених об’єднаних територіальних громад району

Мета заходу – надання методичної та практичної допомоги з питань подальшого розвитку Дубов’язівської селищної та Бочечківської сільської рад.

«Ми будемо з вами співпрацювати та всебічно допомагати у будь-яких питаннях, до тих пір, поки вам ця допомога буде потрібна, – зазначив у вступному слові очільник району Микола ГОРБЕНКО. – Ваше головне завдання на сьогодні – сформувати професійний управлінський склад, забезпечити кадрами всі галузі  життєдіяльності громади».

Основна увага під час зустрічі була приділена соціальній сфері, зокрема організації надання соціальної допомоги в об’єднаних територіальних громадах, охороні здоров’я.

Обговорюючи питання формування бюджету громади та розроблення програми економічного та соціального розвитку, начальник районного фінансового управління Надія КРИВЧЕНКО нагадала, що основна увага має бути приділена захищеним статтям бюджету.

Керівники об’єднаних територіальних громад мали змогу отримати кваліфіковані вичерпні відповіді та практичні поради на всі поставлені запитання.