БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

ВЖЕ СКОРО КРАСНОПІЛЛЯ СТАНЕ ЄВРОПЕЙСЬКИМ МІСТЕЧКОМ І ЦЕНТРОМ ПОТУЖНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Відновити та вдосконалити історичний форт-пост, яким є Краснопілля, вже близько 360 років, хочуть жителі громади. Активна дискусія з цього приводу відбулась під час засідання Робочої групи з написання Стратегії розвитку громади, яка була створена згідно з розпорядженням голови ОТГ

На зустрічі обговорювались пріоритети збалансованого розвитку Краснопільської громади, ідеї проектів для реалізації в межах Стратегії.

Краснопільська селищна рада спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування також ініціювали конкурс серед школярів з метою формулювання «місії для об`єднаної громади».

Жителі ОТГ налаштовані позитивно та хочуть радикальних змін, а у майбутньому бачать Краснопілля – маленьким європейським містечком і центром потужної об’єднаної громади. І, дійсно таки, потенціал у Краснопільській ОТГ є. Рішучими кроками вона продовжує активно розвиватись, ставить конкретні цілі та досягає їх.

Голова об’єднаної громади Юрій ЯРЕМЧУК зазначив, що наразі в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувається процес тепломодернізації, який є втіленням першої черги проекту «Нової української школи», вартістю близько 10 млн гривень. Завершити комплекс утеплення мають вже наприкінці грудня. Паралельно триває робота і по облаштуванню футбольного майданчика штучним покриттям. На центральних вулицях селища були встановлені 30 LED-фонарів.

Як відбуваються зміни у громаді, демонструє й оновлена центральна площа селища. Першу частину реконструювали в минулому році, тоді ж був встановлений пам’ятник Тарасу Шевченку. В 2017 році облаштували фонтан, і продовжили реконструкцію іншої частини площі, прилеглої до Будинку культури. Центральна площа та облаштування території навколо Будинку культури коштували громаді близько мільйона гривень. Зараз відбувається співпраця з проектантами ландшафтних дизайнів, адже у планах на 2018 рік – зробити центральну частину селища цікавою та самобутньою.

Для досягнення ще більших результатів громаді й необхідна покрокова Стратегія розвитку, над якою громада сьогодні працює спільно з експертами Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування. Невід'ємною частиною формулювання стратегічного бачення розвитку громади, звісно, є проведення SWOT-аналізу, що допоможе визначити «слабкі» та «сильні» сторони громади.

«Краснопільська ОТГ має стати однією з перших на Сумщині об’єднаних громад, яка затвердить на сесії свою Стратегію розвитку на 3 роки. Вона повинна стати «дорожнім путівником», за яким потрібно рухатись у напрямку розвитку території», – вважає радник з питань регіонального розвитку Сумського ЦРМС Григорій СТАРИКОВ.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •