НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього – цей міст на Охтирщині».

ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ОТГ ОБГОВОРИЛИ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

В актовій залі Лебединського медичного училища пройшла нарада з питання приєднання сільських рад до Лебединської міської ради. Причиною проведення заходу стало нещодавнє прийняття Верховною Радою України законопроекту 6466, який значно спростив процедуру приєднання сіл та селищ до міст обласного значення

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА у своєму виступі наголосив на необхідності якнайшвидшого формування цієї ОТГ.

«Лебединський район, наразі один з трьох на Сумщині, в яких не створено жодної об’єднаної територіальної громади. І так продовжуватися далі не може. Процедуру створення об’єднаних громад навколо міст обласного значення значно спрощено, тож місту і району потрібно досягти єдності, та спільними зусиллями рухатися далі в процесі виконання державної політики децентралізації влади», – зазначив посадовець.

Лебединський міський голова Олександр БАКЛИКОВ познайомив присутніх з пропозиціями Лебединської міської ради навколишнім сільським радам, щодо приєднання до Лебединської міської ради і формуванням першої в районі об’єднаної територіальної громади.

Координатор Офісу реформ у Сумському РВ Асоціації міст України Ніна МЕЛЬНИК ознайомила присутніх із алгоритмом процесу приєднання сільських рад до міст обласного значення, успіхами ОТГ Сумщини, а директор Сумського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр ХОРУЖЕНКО розповів присутнім про фінансову підтримку об’єднаних громад та ознайомив з подальшими кроками реформи децентралізації влади в Україні.

По завершенню заходу присутні домовилися провести додаткові консультації та продовжити процес формування єдиної Лебединської міської об’єднаної територіальної громади.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •