ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗМІНИ РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ З УРАХУВАННЯМ ЗМІНИ ЦІНИ НА ГАЗ ЯК СКЛАДОВОЇ ТАРИФУ

На цьому наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення за газ для побутових споживачів. При формуванні тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до 1 січня 2020 року виробниками теплової енергії області була врахована ціна на природний газ на рівні 6900 грн за 1 тис куб. м. Але з грудня 2019 року ціна на природний газ для виробництва теплової енергії для населення затверджена на рівні 4200 грн за 1 тис куб. м», – зазначила Ірина Купрейчик.


ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ОТГ ОБГОВОРИЛИ НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

В актовій залі Лебединського медичного училища пройшла нарада з питання приєднання сільських рад до Лебединської міської ради. Причиною проведення заходу стало нещодавнє прийняття Верховною Радою України законопроекту 6466, який значно спростив процедуру приєднання сіл та селищ до міст обласного значення

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА у своєму виступі наголосив на необхідності якнайшвидшого формування цієї ОТГ.

«Лебединський район, наразі один з трьох на Сумщині, в яких не створено жодної об’єднаної територіальної громади. І так продовжуватися далі не може. Процедуру створення об’єднаних громад навколо міст обласного значення значно спрощено, тож місту і району потрібно досягти єдності, та спільними зусиллями рухатися далі в процесі виконання державної політики децентралізації влади», – зазначив посадовець.

Лебединський міський голова Олександр БАКЛИКОВ познайомив присутніх з пропозиціями Лебединської міської ради навколишнім сільським радам, щодо приєднання до Лебединської міської ради і формуванням першої в районі об’єднаної територіальної громади.

Координатор Офісу реформ у Сумському РВ Асоціації міст України Ніна МЕЛЬНИК ознайомила присутніх із алгоритмом процесу приєднання сільських рад до міст обласного значення, успіхами ОТГ Сумщини, а директор Сумського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олександр ХОРУЖЕНКО розповів присутнім про фінансову підтримку об’єднаних громад та ознайомив з подальшими кроками реформи децентралізації влади в Україні.

По завершенню заходу присутні домовилися провести додаткові консультації та продовжити процес формування єдиної Лебединської міської об’єднаної територіальної громади.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •