БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

НА СУМЩИНІ ОБ’ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

У Краснопільському районі на шляхах, які не облаштовувалися десятки років, наразі проводяться ремонти різної складності

Так, в Угроїдах уже на заключному етапі ремонт дорожнього покриття на найгіршій ділянці автодороги в селищі. Роботи проводились за кошти, виділені обласною владою на прохання Краснопільської ОТГ у рамках реалізації Стратегії громади за напрямком покращення транспортного сполучення із старостинськими округами.

Крім того, наразі проводиться ямковий ремонт на автошляху від с. Глибне до с. Осоївка. Стан існуючого дорожнього покриття унеможливлює нормальне транспортне сполучення між смт. Краснопілля та Осоївським старостинським округом.

Голова громади Юрій ЯРЕМЧУК спільно із керівництвом Осоївського старостинського округу, місцевої агрофірми та Краснопільського райавтодору провели нараду стосовно якості та оптимальних термінів проведення робіт. Ремонт здійснюється за кошти громади та агрофірми в рамках соціального партнерства.

Розпочався й поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-18 Краснопілля – Контрольно-пропускний пункт «Покровка» (окремими ділянками). Як зазначив Юрій Яремчук, ця ділянка дороги вже не ремонтувалася понад 10 років. Роботи проводяться на замовлення Служби автомобільних доріг в Сумській області і триватимуть протягом вересня-жовнтя цього року.

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •