Поточна діяльність

КИРИЛО ТИМОШЕНКО: СПІВПРАЦЯ З ОРГАНАМИ САМОВРЯДУВАННЯ ДУЖЕ ЗМІНИЛАСЬ ПІСЛЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

Офіс Президента і місцева влада змінили підходи до співпраці після місцевих виборів-2020. Відтепер взаємодія відбувається у щоденному режимі, заявив під час засідання консультативної ради з питань місцевого самоврядування заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило ТИМОШЕНКО

«Співпраця з місцевим самоврядуванням і обласними радами, і місцевими держадміністраціями, включно з ТГ, дуже змінилася після місцевих виборів... Багато в чому ми співпрацюємо щодня: це повсякденні питання, такі як вирішення інфраструктурних проєктів, взаємодія з Кабінетом Міністрів, є і стратегічні питання», – зазначив Кирило Тимошенко.

Як приклад змін він навів механізм відносних запозичень обласних рад для виконання інфраструктурних проєктів, що запустили минулого року.

«Цього року я знаю, що кілька місцевих рад уже вирішують питання про лізинг на медичне обладнання. Це дає поштовх для того, щоб оновлювалася і інфраструктура, і наша медицина», – сказав Кирило Тимошенко.

Він також нагадав про ухвалення змін до державного бюджету, завдяки чому на місцеві субвенції, інфраструктурні та інші проєкти додатково піде 5 млрд гривень.«Завдяки таким змінам до бюджету ми й допомагаємо громадам», – додав Кирило Тимошенко.

Раніше він повідомляв, що в рамках ініційованої президентом Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ програми «Велике будівництво» цього року відремонтують 2 тисячі км доріг місцевого значення.

За матеріалами Офісу Президента України