БЛИЗЬКО 78% СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ ГОТОВІ ДО КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ

 

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України та тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК

За словами директорки Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії МІЛЮТІНОЇ, у Сумській області автономізовано до 95% закладів вторинки. З них комп'ютеризовано – понад 53%. Зареєстровано в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) – понад 93%, підключено до медичних інформаційних систем (МІС) – 94% спеціалізованих медичних закладів. 

ОЛЕКСАНДР МАРЧЕНКО: «ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ЕФЕКТИВНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК»

Добровільне об’єднання здійснюватиметься з урахуванням Методики формування спроможних територіальних громад


«Затвердження Методики дає можливість розпочати роботу щодо впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади. Кінцевою метою є створення спроможних територіальних громад, здатних забезпечити належний рівень надання послуг у всіх сферах. Це також дієвий крок до дерегуляції управління, збільшення активності громад та підвищення прозорості влади у процесі прийняття рішень», – переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО.

Як наголосила заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ірина КАЛЬНОВА, формування спроможних територіальних громад здійснюватиметься з урахуванням здатності органів місцевого самоврядування вирішувати суспільні питання, які належать до їх компетенції, історичних, географічних, соціально-економічних особливостей, розвитку інфраструктури, фінансового забезпечення відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

«Робота з добровільного об’єднання громадян передбачає декілька етапів, а саме – розроблення та затвердження перспективного плану формування територій громад області, об’єднання територіальних громад відповідно до плану та утворення органів місцевого самоврядування», – пояснила посадовець.

За її словами, першочергове завдання – якомога швидше розробити перспективний план, як того вимагає Методика. Для цього розпорядженням голови облдержадміністрації створена робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Сумської області.

НОВИНИ облдержадміністрації

Анонси подій

Відеоматеріали

Формування спроможних громад

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •