РОМАН ГРИЩЕНКО: СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ МАЄ БУТИ В КОЖНІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ СУМЩИНИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час підписання угоди про співпрацю щодо модернізації ЦНАП у Буринській ОТГ

За словами Романа Грищенка, співпраця Сумщини з Програмою «U-LEAD з Європою» триває вже не один рік і за цей час зроблено значні кроки в напрямку створення сучасних Центрів надання адміністративних послуг на території Сумської області.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ СТВОРЕННЯ СПРОМОЖНИХ ГРОМАД

Про хід реформи місцевого самоврядування в області у ході апаратної наради поінформувала директор регіонального офісу реформ Ніна МЕЛЬНИК


«Процес підготовки перспективного плану формування спроможних громад Сумської області увійшов у фазу фінальних консультацій з окремими громадами. На даний момент з районів надійшли пропозиції щодо створення  орієнтовно 47 об’єднаних громад», – наголосила директор регіонального офісу реформ Ніна Мельник.

За її словами, громади Краснопільщини, Липової Долини, Кролевеччини, Путивльщини запропонували створити по одній спроможній громаді.

«Середино-Будський, Велико-Писарівський, Буринський, Білопільський, Шосткинський, Тростянецький райони планують створити по 2 об’єднані громади. На Ямпільщині, Лебединщині та Охтирщині пропонується утворити по 3 територіальні громади. На Глухівщині, Недригайлівщині, Роменщині та Конотопщині – по 4, на території Сумського району та міста Суми – 5», – розповіла директор регіонального офісу реформ.

Тривають окремі консультації щодо вирішення особливостей об’єднання громад міста Шостка, Глухівщини та Недригайлівщини.

Ніна Мельник зазначила, що найбільш оперативно перспективний план добровільного об’єднання громад районного рівня було підготовлено на Білопільщині.

Процес об’єднання передбачає декілька етапів: підготовка перспективного плану формування спроможних громад області, його схвалення сесією обласної ради та затвердження Кабінетом Міністрів. За цим слідує саме об’єднання громад та проведення місцевих виборів, нагадала директор регіонального офісу реформ.

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •