НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСТОВИЙ ПЕРЕХІД ЧЕРЕЗ РІЧКУ ВОРСКЛА У СЕЛІ КЛИМЕНТОВЕ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього – цей міст на Охтирщині».

ВАЖЛИВІ ДЛЯ КРАЇНИ РЕФОРМИ МАЮТЬ ВІДБУВАТИСЯ САМЕ ЗАРАЗ

У Комишанській НВК пройшов семінар для молоді щодо децентралізації влади

Експерти Сумського регіонального офісу реформ провели для молоді Комишанської та Карпилівської сільських рад інформаційний семінар з питань децентралізації влади та реформи адміністративно-територіального устрою України.

Експерти офісу розповіли, чому ця реформа є настільки важливою для нашої країни і чому її варто проводити саме зараз, ознайомили присутніх з засадами, на яких проводиться реформа АТУ, особливостями її проходження на Сумщині, перспективами розвитку Комишанської громади та її повноважень.

«Тільки шляхом обговорення та постійного руху ми зможемо наблизитись до кращого життя, не тільки у великих містах, а й в маленьких селах. Зараз ми у кращому випадку можемо підтримувати лише те, що вже створено до нас. Для того, щоб село не занепадало,  розвивалося, рухалося вперед, нам, як представникам громади села, потрібні більші ресурси та більші повноваження, які і пропонуються нам реформою», - зазначив у своєму виступі голова Комишанської сільської ради Олександр ПИХТІН.

Учасники семінару жваво обговорювали реформу та висловлювали підтримку децентралізації влади.

У роботі семінару взяли участь представники Охтирської райдержадміністрації, Охтирської районної ради, громадських організацій ГО «Правозахист» та ОРГО «Ініціативи розвитку».

НОВИНИ облдержадміністрації

Відеоматеріали

  •        
  •  
  •      
  •    
  •  
  •    
  •    
  •