ЖИТЕЛІ КОЖНОГО МІСТА ЧИ РАЙОНУ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗНАТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗМІНИ РОЗРАХУНКІВ ЗА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ З УРАХУВАННЯМ ЗМІНИ ЦІНИ НА ГАЗ ЯК СКЛАДОВОЇ ТАРИФУ

На цьому наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення за газ для побутових споживачів. При формуванні тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до 1 січня 2020 року виробниками теплової енергії області була врахована ціна на природний газ на рівні 6900 грн за 1 тис куб. м. Але з грудня 2019 року ціна на природний газ для виробництва теплової енергії для населення затверджена на рівні 4200 грн за 1 тис куб. м, – зазначила Ірина Купрейчик. – Тому міські голови мають чітко сказати, на скільки відсотків здійснено споживачам перерахунки плати за теплову енергію та послуги з централізованого постачання гарячої води у грудні у зв’язку із зміною ціни природного газу».


ВАЖЛИВІ ДЛЯ КРАЇНИ РЕФОРМИ МАЮТЬ ВІДБУВАТИСЯ САМЕ ЗАРАЗ

У Комишанській НВК пройшов семінар для молоді щодо децентралізації влади

Експерти Сумського регіонального офісу реформ провели для молоді Комишанської та Карпилівської сільських рад інформаційний семінар з питань децентралізації влади та реформи адміністративно-територіального устрою України.

Експерти офісу розповіли, чому ця реформа є настільки важливою для нашої країни і чому її варто проводити саме зараз, ознайомили присутніх з засадами, на яких проводиться реформа АТУ, особливостями її проходження на Сумщині, перспективами розвитку Комишанської громади та її повноважень.

«Тільки шляхом обговорення та постійного руху ми зможемо наблизитись до кращого життя, не тільки у великих містах, а й в маленьких селах. Зараз ми у кращому випадку можемо підтримувати лише те, що вже створено до нас. Для того, щоб село не занепадало,  розвивалося, рухалося вперед, нам, як представникам громади села, потрібні більші ресурси та більші повноваження, які і пропонуються нам реформою», - зазначив у своєму виступі голова Комишанської сільської ради Олександр ПИХТІН.

Учасники семінару жваво обговорювали реформу та висловлювали підтримку децентралізації влади.

У роботі семінару взяли участь представники Охтирської райдержадміністрації, Охтирської районної ради, громадських організацій ГО «Правозахист» та ОРГО «Ініціативи розвитку».

НОВИНИ облдержадміністрації

  •        
  •    
  •        
  •        
  •    
  •    
  •    
  •