СУМЩИНА ДОЛУЧИТЬСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ»

Загальнонаціональне одноденне прибирання країни пройде 23 квітня

За словами заступника директора Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Олександра ФЕСЕНКА, обласна влада активно співпрацює з громадськістю у питанні збереження навколишнього середовища. І один із прикладів такої взаємодії – акція «Зробимо Україну чистою», яка проходить в рамках всеукраїнського руху «Let’s Do It, Ukraine!».

У ВІЙСЬККОМАТАХ СУМЩИНИ ЧЕКАЮТЬ НА КОНТРАКТНИКІВ

Про переваги та перспективи військової служби за контрактом йшлося у ході відеоселекторної наради з керівниками міст і районів Сумщини

«Суспільно-політична ситуація в державі висуває нові вимоги до чисельності, системи укомплектування та якісних характеристик армії. Державою вживається ряд заходів щодо підвищення мотивації до проходження військової служби за контрактом. Зокрема в рази зросла заробітна плата, поліпшується соціальний пакет. Все це, щоби залучити до служби в армії тих, хто прагне професійно захищати свою державу», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

ПИСАНКАРІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Декілька тисяч писанок з усіх куточків України планують показати навесні у Києві

Підготовка до великого мистецького проекту, що відроджує вікові традиції писанкарства, вже розпочалася. Тематика цьогорічного фестивалю – образ «Дерево життя».

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ СУМЩИНИ ЗБІЛЬШУЮТЬ СВОЇ НАДХОДЖЕННЯ

За січень цього року до загального фонду місцевих бюджетів області (без урахування трансфертів) надійшло 186,1 мільйона гривень, що на 39,8% більше за відповідний період минулого року

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, найкращі показники за темпами приросту доходів зафіксовано в Лебединському, Липоводолинському, Путивльському, Середино-Будському районах та містах Ромни та Глухів.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ «ГОДИНА ЗЕМЛІ»

Зробити це можна 19 березня вимкнувши світло на одну годину, щоб у такий спосіб показати необхідність об’єднання зусиль для збереження природи

Початок акції о 20.30.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ДОДАТКОВА ІМУНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ВІД ПОЛІОМІЄЛІТУ

У рамках третього туру в області щеплено понад 28 тисяч дітей, які підлягають вакцинації

Про це у ході апаратної наради повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО.

СУМЩИНА ПРОДОВЖУЄ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ

За січень цього року платники податків області перерахували на потреби армії 13 мільйонів гривень військового збору

За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, протягом січня з області до загального фонду державного бюджету надійшло 329,8 мільйона гривень. З них 152,9 мільйона гривень – податок на додану вартість з ввезених на територію України товарів; 59 мільйонів  гривень – податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг); 51,1 мільйона гривень – податок та збір на доходи фізичних осіб (у тому числі 13 мільйонів гривень військового збору); 43,1 мільйона гривень – рентна плата за користування надрами; 26,8 мільйона гривень – ввізне мито.

НА СУМЩИНІ ПРОТИДІЮТЬ КОРУПЦІЇ

В області затримали молодшого інспектора прикордонної служби під час отримання хабара

Як повідомляє прес-служба Управління СБУ в Сумській області, службовець вимагав п’ятсот доларів США від місцевого мешканця за неперешкоджання контрабанді металевих конструкцій до Росії поза встановленими пунктами пропуску. Правоохоронці затримали прикордонника у центрі Глухова під час отримання всієї суми грошей.

ОЛЕКСАНДР МАРЧЕНКО ЗДІЙСНИВ РОБОЧУ ПОЇЗДКУ НА ОХТИРЩИНУ

Перший заступник голови облдержадміністрації провів регіональну нараду з керівництвом Охтирського, Тростянецького, Великописарівського районів 

На порядок денний наради було винесено ряд важливих соціально-економічних питань розвитку Сумщини. Місцеві посадовці спілкувалися та консультувалися з обласними фахівцями щодо реформування житлово-комунального господарства, упорядкування містобудівної документації, формування бюджету, децентралізації, добудови закладів медицини, допомоги учасникам АТО, пільгових перевезень пасажирів тощо.

ВИКОНУЄМО ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ДЕКОМУНІЗАЦІЮ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ доручив місцевій владі до вечора 5 лютого надати чіткі плани-графіки щодо проведення відповідної роботи

У ході відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» посадовець підкреслив, що 21 лютого цього року спливає термін прийняття керівниками органів місцевого самоврядування розпоряджень про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників.

ЗРОБЛЕНО НА СУМЩИНІ

Учасники «круглого столу» щодо захисту місцевого товаровиробника, що проходив в облдержадміністрації за ініціативи громадської ради, випрацьовували механізми пропагування продукції, виробленої у Сумській області

Аналізуючи результати дії попередньої програми з підтримки місцевого товаровиробника, присутні прийшли до думки, що наступні кроки в цьому напрямку повинні відображати не лише побажання і лозунги, а головне – закласти дієві механізми для створення мотивації товаровиробників та формування споживацького патріотизму.

Подкатегории