ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ»

Петро ПОРОШЕНКО: «Сьогоднішній день увійде в історію України як день, коли узаконена національна поліція України»

Під час підписання Глава держави наголосив, що «зміни в країні асоціюються з українською поліцією». При цьому він відзначив: «Дуже легко щось презентувати, хоча це й потребує величезних зусиль. Дуже важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції».

В ОБЛАСТІ УЧАСНИКІВ АТО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ

Про це йшлося під час Урядової відеоселекторної наради за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА

У Сумській області надано 954 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, особистого селянського господарства, ведення садівництва. Загалом із такими заявами звернулося 1428 військовослужбовців, які брали або беруть участь в антитерористичній операції. Такі дані наводить Головне управління Держгеокадастру в Сумській області.

СУМЩИНА ЖНИВУЄ

Урожай ранніх зернових та зернобобових зібрано на 192 тисячах гектарів (57%)

«Завдяки наполегливій праці аграріїв в області намолочено понад 810 тисяч тонн збіжжя. Середня урожайність становить 42,2 ц/га. Найкращі темпи збирання ранніх зернових демонструють господарства Роменського, Буринського, Конотопського та Недригайлівського районів», – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр НЕПОЧАТОВ.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО ПІД ОСОБЛИВОЮ УВАГОЮ ВЛАДИ

На цьому під час брифінгу наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації 
Людмила МУСІЯКА

«Один із ключових напрямків роботи обласної влади –  максимально охопити наших захисників соціальними послугами та пільгами, які надає держава. Нині на обліку в органах соціального захисту перебуває 1731 військовослужбовець АТО, якому встановлено статус учасника бойових дій. 125 особам надано статус «Члена сім’ї загиблого» та видано відповідні посвідчення», – зазначила Людмила Мусіяка.

НА СУМЩИНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ВЧАТЬ ЯК РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ

4-5 серпня в торгово-промисловій палаті проходять тренінги із самозайнятості  для внутрішньо переміщених осіб

Захід організовано в рамках проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні. Розвиток самозайнятості в пост-конфліктних громадах», який реалізують Міжнародна організація з міграції спільно з громадською організацією «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

ЗА ПІВРОКУ НА СУМЩИНІ УСИНОВЛЕНО 31 ДИТИНУ

Про це йшлося під час апаратної наради при голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ

 

«Завдання влади – дбати про дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми повинні відходити від інтернатних форм виховання, надаючи перевагу прийомним родинам та дитячим будинкам сімейного типу», – звернув увагу учасників наради Микола Клочко.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: «У ВЕРЕСНІ ПАРЛАМЕНТ МАЄ УХВАЛИТИ ЗАКОН ЩОДО КОНФІСКАЦІЇ І ПРОДАЖУ АКТИВІВ КОРУМПОВАНИХ ЧИНОВНИКІВ»

Про це Глава Уряду України поінформував у «10 хвилинах із Прем'єр-міністром»

Заарештовані Урядом України 1,5 мільярда доларів США оточення Януковича та рахунки судді Вищого господарського суду досі не конфісковані: «Це відповідальність Генеральної прокуратури і всієї судової системи країни. Ми повинні разом боротися з корупцією», – підкреслив Арсеній Яценюк.

В ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬК

Сотні сумчан, представники влади та громадськості привітали зі святом десантників

«Цьогорічне свято ВДВ із присмаком гіркоти. Сьогодні ми згадуємо хлопців, які загинули на сході України. Десантники першими прийняли на себе удар ворога, відважно захищаючи Україну. Ви – приклад самопожертви, відваги та героїзму», – звернувся до громади Микола Клочко під час мітингу.

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «Я – НЕ ГЕРОЙ»

Документальна стрічка присвячена екіпажу 95 аеромобільної бригади, яка брала участь у звільненні Лисичанська, де, рятуючи життя побратимів, загинув наш земляк Максим САВЧЕНКО  

У фільмі зібрані спогади очевидців, інтерв’ю рідних та близьких учасників антитерористичної операції. 

CУМЧАНИ СЕРЕД СТИПЕНДІАТІВ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ

Петро ПОРОШЕНКО підписав розпорядження про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень на 2015 рік

Гранти для підтримки наукових досліджень молодих учених отримали кандидат фізико-математичних наук, завідувач сектору Сумського державного університету Денис КУРБАТОВ для проведення дослідження «Оптимізація властивостей тонких плівок твердих розчинів на основі сполук А2В6 для використання у сонячних перетворювачах нового покоління» та кандидат фізико-математичних наук, докторант Сумського державного університету Яків ЛЯШЕНКО для проведення наукового дослідження «Моделювання просторово неоднорідних явищ межового тертя в кінетичному і статичному режимах».

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК – ГОЛОВАМ ОДА ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ: НЕ ЛЮДИНА ХОДИТЬ ЗА ВАМИ, А ВИ ХОДИТЕ ЗА ЛЮДИНОЮ

На цьому Прем’єр-міністр України наголосив під час розширеної наради за участю голів облдержадміністрацій східних та південних регіонів, що проходить в Харкові

На переконання очільника Уряду, забезпечення субсидій – завдання номер один. І робота місцевої влади – допомогти людям в тому, щоби держава скомпенсувала для них приведення цін і тарифів до ринкового рівня.

Подкатегории