ВІД РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ДО КРАЇНИ ГІДНОСТІ – ПРЕЗИДЕНТ ДО НОВОЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Глава держави звернувся до Парламенту із посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України»

За словами Президента, зараз Україна отримала унікальний шанс, «який дуже відповідальний Український народ подарував Українській державі, вперше обравши до Українського Парламенту проєвропейську конституційну більшість». «Наше з вами завдання можна передати простою формулою: відвести загрози і використати шанс», – сказав Петро Порошенко під час відкриття першої сесії новообраної Верховної Ради VIII скликання.

ПРОЩАЄМОСЬ З ГЕРОЯМИ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ висловив співчуття рідним та близьким військовослужбовців Андрія СТЕПАНЦЯ та Михайла СКОРОПИСА, які віддали своє життя за Україну

«Сумщина втратила найкращих своїх синів, які мужньо боронили Україну від загарбників. Війна на Сході, цинічно розв’язана сепаратистами за підтримки Російської Федерації, забрала життя справжніх патріотів, мужніх воїнів, захисників Батьківщини. Пам'ять про Андрія Степанця та Михайла Скорописа назавжди залишиться в наших серцях.  Їх подвиг житиме вічно», – підкреслив Іван Боршош.

ПЕДАГОГИ СУМЩИНИ РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВІ ФОРМИ РОБОТИ З ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ

У Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна науково-практична конференція «Обдарована молодь – успішна держава»

«Позашкілля Сумщини сьогодні забезпечує творчий розвиток дітей, сприяє формуванню духовності, культури юних громадян та розкриттю їх талантів. Тому наші педагоги та методисти знаходяться у пошуку нових форм і методів роботи з обдарованою молоддю», – зазначила у вітальному слові Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА.

ПРОДУКЦІЮ СУМСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ВИСОКО ОЦІНИЛИ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

Цього року Сумщину представляли 3 підприємства-переможці обласного конкурсу: КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», ПАБ «Сумихімпром» та ТОВ «Охтирська молочна промислова компанія «Славія», поінформував директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Олександр СІТАК.

ТВОРЧІСТЬ НЕ МАЄ МЕЖ

До Міжнародного дня інвалідів у Сумському Палаці дітей та юнацтва відкрилася однойменна виставка художньо-ужиткового мистецтва

Свої роботи представили діти з обмеженими можливостями – це вироби з бісеру, глини, тканини, а також різьба по дереву, вишивка. Понад п’ятдесят учасників з усіх куточків Сумщини з’їхалися до обласного центру, аби поділитися своїм талантом, ознайомитися з досягненнями своїх однолітків.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ СПРОЩУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ

Президент підписав Закон №1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)»

Закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед на селі. Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не лише робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшить часові та грошові витрати на їх оформлення.

ІВАН БОРШОШ: «СУМЩИНА ГОТОВА БОРОНИТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ»

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів

«Стан справ у державі – складний, але не такий, яким би його хотів бачити ворог. Зараз ми маємо реальний шанс переломити ситуацію на свій бік, тому від нашої згуртованості залежить подальша доля країни і Сумщини, зокрема», – наголосив посадовець.

У СУМСЬКІЙ МУНІЦИПАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ ПРЕДСТАВЛЕНА ВИСТАВКА «СПРОТИВ ГЕНОЦИДУ», ПРИСВЯЧЕНА 81 РОКОВИНАМ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Експозиція Українського інституту національної пам'яті спростовує міф, нібито українські селяни не боролися з більшовицьким грабіжникам напередодні та під час Голодомору

На виставці представлені унікальні документи та фотографії, значна частина яких оприлюднена вперше. Вони доводять, що у 1932 році більшість повстань проти Сталіна відбулася саме в Україні.

АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ В ОБЛАСТІ НЕМАЄ

Михайло ЛУЗАН: «В області вживаються невідкладні заходи щодо недопущення випадків АЧС серед диких та свійських тварин»

«Враховуючи поширення африканської чуми свиней серед диких та свійських тварин у Чернігівській області України, прикордонних Бєлгородській та Брянській областях Російської Федерації, необхідно вжити негайних заходів щодо недопущення проникнення та розповсюдження небезпечного захворювання на територію Сумщини», – наголосив начальник Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області у ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

СУМЩИНА В ЖАЛОБІ

Обласна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця Павла НІКОЛЕНКА, який загинув у зоні проведення АТО

«Павло Ніколенко був справжнім чоловіком, Героєм, патріотом України. Він безстрашно захищав рідну землю від ворогів, які прагнуть розтоптати і знищити нашу Свободу та Незалежність. Ми завжди пам’ятатимемо про подвиг нашого земляка», – підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

ПРЕЗИДЕНТ ВИЗНАЧИВ СТРОКИ І УПОВНОВАЖЕНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ВИСОКОПОСАДОВЦІВ ЗГІДНО З ЗАКОНОМ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ

Президент України підписав розпорядження, яким визначено строки і уповноважені органи для перевірки у відповідності до Закону «Про очищення влади» (про люстрацію) посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється Главою держави

Згідно з розпорядженням, перевірка, передбачена Законом України «Про очищення влади», щодо перших заступників та заступників Голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, Генерального прокурора України буде проведена з 24 листопада 2014 року.

Подкатегории