ЗАРОБІТНА ПЛАТА УЧАСНИКІВ АТО НЕ ВРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРИ НАРАХУВАННІ СУБСИДІЙ

Президент підписав Закон № 615-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей»

Нововведення передбачають, що при нарахуванні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг споживачу та/або членам його сім'ї, які приймають безпосередню участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, до сукупного доходу не враховується отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні АТО.

В ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ «ЛІТНЯ ШКОЛА» ДЛЯ БАТЬКІВ

3 29 липня до 1 серпня для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу будуть проведені різноманітні тренінги та семінари

«Літня школа» – це дуже актуальний і значимий проект не лише для Сумщини, а й для всієї України. Він об’єднує зусилля влади і громадянського суспільства, спрямовані на реалізацію права дітей на виховання в родині, по-суті, права бути щасливими», – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

СУМЩИНА РОЗВИВАЄ ОРГАНІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО

Підприємства області впроваджують новітні аграрні технології для виробництва органічної продукції

«У світі зростає попит на екологічно чисту продукцію. Тож органічне землеробство є одним із перспективних напрямів агропромислового сектору. В області органічну систему землеробства запроваджено майже на 900 гектарах землі. І це – лише початок», – зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр НЕПОЧАТОВ, перебуваючи на ДП «ДГ Правдинське» Великописарівського району.

НА СУМЩИНІ ВСТАНОВЛЕНО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ГЕРОЮ АТО

Пам'ятну дошку загиблому поблизу Лисичанська підполковникові Василю СПАСЬОНОВУ встановили на фасаді Степанівської школи №2, де він навчався

Ініціаторами вшанування Героя стали небайдужі односельці та побратими військовослужбовця.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: «ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ МАЮТЬ ВІДШКОДОВУВАТИ КОШТИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ НЕ ВСТИГЛИ ОФОРМИТИ СУБСИДІЇ»

На цьому Прем’єр-міністр України наголосив на засіданні Кабінету Міністрів

 «Щодо людей, які не встигли оформити субсидії, але потребують допомоги держави, органи місцевого самоврядування мають приймати рішення і відшкодовувати суму коштів, яку люди витратили з початку підвищення цін і тарифів, але не встигли оформити відповідну субсидію», – зауважив він.

НА СУМЩИНІ НАМОЛОТИЛИ ПЕРШІ ПІВМІЛЬЙОНА ТОНН ЗЕРНА

Середня урожайність ранніх зернових та зернобобових в області складає 42 ц/га, що на 9 ц/га вище, ніж в середньому по Україні

Про це директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр НЕПОЧАТОВ поінформував під час робочої поїздки до Липоводолинського та Недригайлівського районів, де ознайомився з ходом жнив у провідних аграрних підприємствах: ТОВ «СК-Агро» та філії «Курмани» ТОВ «Агро-Поліс».

ОБЛАСТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНА ПОТУЖНОСТЯМИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

На цьому директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр НЕПОЧАТОВ наголосив у ході робочої поїздки на Охтирщину, де проінспектував роботу ДП «Охтирський КХП»

«Ми готові не лише зібрати, але й зберегти урожай. В області працює 30 елеваторів загальною ємністю майже 2 мільйони тонн. Крім того, сільськогосподарські підприємства Сумщини мають можливість зберігати на власних потужностях ще близько 1,2 мільйона тонн зерна. Область повністю забезпечена сховищами для зберігання зернових», – наголосив посадовець.

НЕ ДОПУСТИТИ ПОШИРЕННЯ ВІРУСУ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ В ОБЛАСТІ

Таке доручення дав керівник апарату облдержадміністрації Олег СУХОНОС

«На сьогодні поширення африканської чуми свиней в Сумській області не спостерігається. Проте повідомлення про факти виявлення захворювання у сусідніх областях та випадок у Глухівському районі вимагає від нас підвищення рівня безпеки. Оскільки захворювання наразі активізується у популяції диких кабанів, необхідно перекрити ланцюг поширення збудника», – наголосив посадовець під час наради в облдержадміністрації. 

СУМЩИНА ВТРАТИЛА ЗЕМЛЯКА НА СХІДНОМУ ФРОНТІ

Уродженець Тростянецького району Валерій ЧЕПІГА загинув під час обстрілу з танка ворога в Донецькій області

«Сумщина понесла тяжку втрату. Захищаючи цілісність і незалежність України віддав життя відважний воїн, безстрашний син Тростянеччини Валерій Чепіга. Він був палким патріотом, справжнім Героєм, Людиною з великої літери. Ми завжди пам'ятатимемо Валерія. Герої не вмирають», – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

У БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ МОЖНА СУТТЄВО ЕКОНОМИТИ НА ОПАЛЕННІ

На цьому у «прямому ефірі» обласного телебачення наголосив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тарас ОМЕЛЬЧЕНКО

За його словами, сьогодні держава значно розширює можливості фінансової підтримки приватних осіб, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів для здійснення ними заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження. Так, за умови участі у програмі держава компенсує  ОСББ  40% суми кредиту на оплату заходів з підвищення енергетичної ефективності у багатоквартирних будинках.

CУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО 24 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Про організацію в області заходів з нагоди головного державного свята йшлося під час наради при заступникові голови облдержадміністрації Іванові БОРШОШУ

За словами посадовця, заходи розпочнуться 20 серпня урочистими зборами та святковим концертом за участю представників громадськості, бійців АТО та делегацій із районів. 21 серпня до Дня Незалежності на Лебединщині відбудеться фестиваль «Єдина Сумщина» – «Єдина країна» за участю зіркового колективу «Студія Квартал 95», кращих творчих колективів України та області.

Подкатегории