Я ЗРОБИВ УСЕ, ЩОБ УНИКНУТИ ПОЛІТИЧНОЇ ЗААНГАЖОВАНОСТІ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації звернувся до політичних сил не використовувати облдержадміністрацію у своїх політичних цілях

За словами очільника області, у деяких представників місцевого політикуму вже виникло передчуття позачергових виборів. Все частіше з’являються заяви про політичні утиски, змови, зради і тому подібне. Останній інцидент, коли не відбулося засідання сесії обласної ради, є тому підтвердженням.

АГРАРІЇ У ПОЛІ – УРОЖАЙ В КОМОРІ

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся контрольний обмолот зернових колосових культур урожаю 2016 року

До огляду демонстраційно-технологічних полігонів із сортами сільськогосподарських культур та ознайомлення з новим урожаєм долучився очільник Сумщини Микола КЛОЧКО. Присутні також на обмолоті представники науково-дослідних установ, селекційних центрів, райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств усіх форм власності мали можливість ознайомитись з  досяганнями науки, обмінятися досвідом у використанні новітніх технологій, а також визначитися з перспективними сортами для впровадження у себе в господарствах.

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗАХИСТИТЬ ЧЕСНОГО ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

Таке переконання висловили учасники презентації в області системи електронного декларування, що відбулась у рамках інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН «Онлайн проти корупції»

Система електронного декларування статків, доходів та витрат держслужбовців стартує 15 серпня. Протягом 60 днів особи, які займають особливо відповідальні посади, подаватимуть свої декларації он-лайн.

З 15 СЕРПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ І МАЙНА ВИСОКОПОСАДОВЦІВ

З 1 січня 2017 року воно буде обов’язковим для усіх посадовців країни

Про особливості запровадження системи електронного декларування йшлося під час брифінгу за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, заступника керівника департаменту фінансового контролю НАЗК Тетяни ШКРЕБКО, керівника Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні Івана ПРЕСНЯКОВА та керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

ПЕРШІ П’ЯТЬ НОВОСТВОРЕНИХ ГРОМАД МАЮТЬ ШАНС ОТРИМАТИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПО 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Це є гарним стимулом для активізації процесу обєднання, переконаний голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

Про найближчі перспективи утворення нових об’єднаних громад на території Сумщини він поділився з журналістами на брифінгу.

«Робота йде жваво і на виході очікуємо декілька громад на півночі та в центрі області, зокрема мова йде про Миколаївську та Зноб-Новгородську. У серпні плануємо вийти з відповідною пропозицією про утворення до Кабінету Міністрів», – розповів він.

РІВЕНЬ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ МЕШКАНЦІВ СУМЩИНИ НЕ ЗНИЗИТЬСЯ

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, де було підбито підсумки роботи за І півріччя 2016 року в галузі соціального захисту населення області

Аналізуючи систему соціального захисту на Сумщині, учасники зібрання звернули увагу на якісний рівень роботи працівників соціальної сфери при навантаженні, що зростає з року в рік. Адже до їх компетенції відносяться: соціальні та реабілітаційні послуги, питання виплати зарплати та інших соцвиплат, сімейна та гендерна політика, соціальний захист учасників АТО та всіх вразливих верств населення.

ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН ПРИДІЛЯТИ БІЛЬШЕ УВАГИ

Таке завдання перед посадовцями поставив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час виїзного особистого прийому громадян  у Сумському районі

Питання, порушені перед керівником апарату, зокрема стосувались завершення будівництва підвідного газопроводу до с. Залізняк, ремонту дороги та допомоги у придбанні будівельних матеріалів для учасника АТО, який проживає у с. Токарі.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: «РІШЕННЯ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД – ЗА СВІДОМИМИ ГРОМАДЯНАМИ»

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої зустрічі з Нижньосироватською громадою Сумського району

«Сьогодні необхідно чітко усвідомити, реформа децентралізації в Україні набирає обертівАдміністративно-територіальний устрій, який залишився з радянських часів, вже не відповідає ні вимогам, ні потребам часу. Рішення про об’єднання територіальних громад – за свідомими та небайдужими громадянами, які прагнуть змін на краще та розвивати свою територію», – зазначив Дмитро Живицький.

СУМСЬКЕ – НАЙКРАЩЕ!

Лауреати та переможці регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів» отримали відзнаки

Із результатами конкурсу якості продукції сумських виробників привітав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ ТА ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ПОГЛИБЛЮЮТЬ СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ

Відповідний Меморандум про розширення співпраці ДК «Укроборонпром» з підприємствами Сумської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку підписано сьогодні в облдержадміністрації

Спільні наміри своїми підписами скріпили заступник генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Володимир КОСТРИЦЬКИЙ та голова облдержадміністарції Микола КЛОЧКО. Задля досягнення поставлених завдань і виконання державного оборонного замовлення сторони посилять кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу у сфері імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного ВПК на заміну російським.

ПРОЦЕС ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ БЕЗПОВОРОТНІЙ

Таке переконання висловили сільські та селищні голови Сумського району під час Децентралізаційного марафону

Очільники громад наголосили, що процес децентралізації безповоротній, а тому вже найближчим часом, враховуючи досвід сусідніх областей, особливості та перспективи розвитку кожної окремої сільської території, необхідно визначитись та прийняти відповідальне рішення про об’єднання.

Подкатегории