ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЗВЕРНУВСЯ ДО ВОЛОДИМИРА ПУТІНА З ВИМОГОЮ ВИКОНУВАТИ МІНСЬКІ ДОМОВЛЕНОСТІ

Петро Порошенко направив лист Володимиру Путіну з вимогою виконувати Мінські домовленості та звільнити всіх заручників, включаючи Надію Савченко.

Про це Глава держави повідомив в інтерв’ю польському телеканалу TVN-24.

«Позавчора я направив лист Президенту Путіну, одним з основних елементів якого була вимога не лише припинення вогню і виконання Мінських домовленостей, але звільнення Надії Савченко та всіх заручників», – повідомив Глава держави. Він нагадав, що ПАРЄ також вимагає звільнення Надії Савченко, оскільки вона стала делегатом Асамблеї.

УКРАЇНА ПІДНЯЛАСЯ НА 16 ПОЗИЦІЙ У РЕЙТИНГУ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

На цьому Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК наголосив на сьогоднішньому засіданні уряду

«Незважаючи на те, що у нас військова економіка і Уряд зі всією країною знаходиться фактично у військовому стані, ми проводимо ті реформи і зміни, які потрібні, щоби через певний період часу економічна ситуація стабілізувалася», – підкреслив очільник Кабміну.

«ЗА ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ НЕСУТЬ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЕРІВНИКИ МІСТ ТА РАЙОНІВ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час відеоселекторної наради

«Проведення мобілізації та забезпечення обороноздатності країни – одне із головних завдань, яке ставить перед нами Президент України Петро ПОРОШЕНКО та Уряд. Це наша з вами спільна відповідальність і перекладати її на когось іншого не потрібно», – звернувся до голів райдержадміністрацій та очільників міст області Микола Клочко. 

ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ – ОСНОВА НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

У 2014 році надходження до бюджетів усіх рівнів від сплати за землю склали 313,4 мільйонів гривень

За словами першого заступника начальника Головного управління Держземагентства у Сумській області Валентини ПЕЛИХ, плата за землю є одним із основних джерел наповнення місцевої казни. До слова, протягом останніх п’ятнадцяти років надходження збільшилися у п'ятнадцять разів. Якщо у 1999 році сума доходу становила майже 25 мільйонів гривень, то у 2014 – 313,4 мільйона гривень.

НА СУМЩИНІ 200 УЧАСНИКІВ АТО ОТРИМАЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Про це у ході брифінгу повідомила перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Сумській області Валентина ПЕЛИХ

За її словами, на сьогодні до управління надійшло 217 клопотань від військовослужбовців, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України.

ДО УТИЛІЗАЦІЇ СМІТТЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПІДХІД

Про основні напрямки роботи обласної влади у розв’язанні цієї важливої екологічної проблеми розповів у «прямому ефірі» обласного радіо заступник директора Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів облдержадміністрації Микола ШЕВЧЕНКО

«З 2018 року в Україні буде заборонено захоронення необробленого сміття: його потрібно сортувати та здійснювати інші технологічні операції, пов'язані із зміною фізичних, хімічних чи біологічних  властивостей  відходів. Тому ми вже сьогодні ініціюємо розгляд низки важливих питань, що стосуються організації збору твердих побутових відходів по всій території області, їх перевезення в установлені місця та подальшої утилізації», – зазначив посадовець.

«РЕГІОНИ МАЮТЬ ЗОСЕРЕДИТИСЯ НА РОБОТІ ІЗ ЗАПУСКУ В ДІЮ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ», - ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Посадовець звернув увагу керівників областей на необхідність забезпечення тісної взаємодії органів влади з управліннями держслужби з питань НС та формування резервних сил для оперативного реагування у необхідних ситуаціях

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко спільно з головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергієм Бочковським провели у Дніпропетровську оперативну нараду міжвідомчої робочої групи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА У ЗВ’ЯЗКУ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Петро ПОРОШЕНКО: «У єдності з вільним світом Україна стоятиме на сторожі гуманізму, свободи та демократії»

«Пам’ять про невинно убієнних за ознаками національної, етнічної, расової, культурної, релігійної приналежності демонструє рішучість міжнародної спільноти ніколи більше не допустити повторення страшних злочинів, спричинених ксенофобією, расизмом, тоталітарними ідеологіями», – йдеться у Зверненні Глави держави.

МИКОЛА КЛОЧКО РОЗКРИТИКУВАВ РОБОТУ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСТІ

Про це йшлося під час селекторної наради з районами області

У керівника Сумщини багато зауважень до комунальних служб, які не змогли впоратися зі снігопадом. «Комунальні та дорожні служби виявилися не готовими до погіршення погодних умов. Місяць тому ви звітували про стовідсоткову готовність до роботи, але сьогоднішній снігопад оголив всі існуючі проблеми. Зранку в Сумах транспорт рухався з перебоями, тротуари були заметені снігом. Це створювало неабиякі проблеми для жителів міста», – наголосив Микола Клочко.

СУМЩИНА РАЗОМ ЗІ СВІТОВОЮ СПІЛЬНОТОЮ ВШАНОВУЄ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Представники влади та громадськості поклали квіти до обеліска жертвам єврейського народу, розстріляним у роки Другої Світової війни на території області

«Голокост – страшна трагедія, яка забрала життя мільйонів людей. Увесь світ визнає жорстоке, цинічне вбивство євреїв, ромів, поляків, українців, представників інших народів злочином проти людяності. На жаль, історія повторюється. Сьогодні путінська Росія намагається підкорити Україну. Найманці на Сході 

МИКОЛА КЛОЧКО: «ПИТАННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ – СПРАВА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ»

Голова облдержадміністрації доручив забезпечити виконання мобілізаційних заходів на території Сумщини на найвищому рівні

«Проведення чергової хвилі часткової мобілізації – першочергове завдання в умовах загрози територіальній цілісності та національній безпеці, що постала перед українською державою та її громадянами. Вона здійснюється задля підтримання бойової готовності Збройних Сил та інших військових формувань України. І провести її ми повинні на найвищому рівні. Це питання вимагає від кожного з нас відповідальності та стовідсоткової віддачі під час виконання завдань державної ваги», – підкреслив у ході засідання Ради оборони області Микола Клочко.

Подкатегории