СУМЩИНА ВІДПРАВИЛА ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДО БАЛАКЛІЇ

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА мешканцям Балаклійського району Харківської областіпостраждалим через пожежу на складах боєприпасів, спрямовано пило- та будівельні матеріали

До сусідньої області вже вирушило три вантажівки. Лісівники Сумщини зібрали дві машини пиломатеріалів. У третій автомобіль завантажили будівельні матеріали, зібрані з районів і міст Сумщини, зокрема, шифер, цвяхи, руберойд, плівку, плиту ОСБІ, дошку-шалівку та брус.

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ З РОЗРАХУНКУ ЗА СПОЖИТУ ЕНЕРГІЮ

Про це зазначив під час селекторної наради з регіонами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій ЗУБКО

Під час селекторної наради Віце-прем’єр-міністр окремо зупинився на питанні розрахунку областей за спожиту енергію. Серед лідерів названі Рівненська, Черкаська, Сумська, Полтавська, Хмельницька області. Серед аутсайдерів – місто Київ, Волинська, Тернопільська, Харківська і Запорізька області.

НЕВДОВЗІ В ТЕАТРІ ІМ. М.ЩЕПКІНА ВІДКРИЮТЬ ОНОВЛЕНУ МАЛУ СЦЕНУ

Про це під час святкування Міжнародного дня театру повідомив т. в. о. голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО

На урочисте відкриття малої сцени очікують Міністра культури України Євгена НИЩУКА.

У своєму виступі в Сумському обласному академічному театрі ім. М. Щепкіна Олександр Марченко зазначив, що цього року обласною владою спільно із владою міста Суми підписаний Меморандум.

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ СТВОРЮЮТЬ СУЧАСНУ ОПОРНУ ШКОЛУ

За словами т.в.о. голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, це буде навчальний заклад нового типу, школа майбутнього, модернізована, забезпечена новітніми технологіями та сучасним обладнанням

Наразі в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 642 учні із смт Краснопілля та навколишніх сіл, укомплектовано 29 класів. Працює у школі 63 педагогічних працівники, практично половина із них – вчителі вищої категорії. Школа потужна і велика. А завдяки співпраці народних депутатів від Сумщини, обласної та районної влади через рік вона справді перетвориться на школу нового типу, в яку діти ходитимуть із задоволенням.

РОЗВИВАЄМО ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ У ГРОМАДАХ

21-22 квітня у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум із сільського туризму «Image Mapping»: Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму за підтримки посольства Фінляндії в Україні

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі.

ВИРОБНИКАМ ТЕПЛА «НЕ З ГАЗУ» БУТИ!

Парламент прийняв у другому читанні розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел

«Парламент прийняв рішення на користь енергетичної незалежності України. Цей закон буде відповіддю на енергетичні виклики, що стають перед країною. Він абсолютно патріотичний та економічно вигідний усім: державі, бізнесу і, головне, пересічним громадянам», – прокоментував прийняте рішення Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР: 5 РОКІВ ДІАЛОГУ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, протягом 5 років спеціалістами установи було опрацьовано 27234 звернення жителів Сумської області

«Сумський обласний контактний центр, п’ятиріччя якого ми наразі відзначаємо, дуже важливий для комунікації громади області з владою, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації. – Центр працює кожного робочого дня. На безкоштовні номери телефону 66-33-77, 0-800-301-501 або мережею Інтернет жителі Сумщини можуть з будь-якої точки області звернутися зі своїм запитанням і обов’язково отримають на нього  відповідь у найкоротші терміни».

СТВОРЕННЯ РАДІО ГРОМАД – ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ СУМЩИНИ

 На Сумщині на базі обласного радіо пройшов семінар-практикум «Малопотужне мовлення: технічні питання та створення контенту»

Представники міст, районів і об’єднаних територіальних громад ознайомилися з організацією роботи радіостудії, матеріально-технічним забезпеченням та поширенням контенту.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив, що Сумщині як прикордонному регіону надзвичайно важливо протидіяти інформаційній експансії з боку Російської Федерації. Він зазначив, що Радіо громад – це дієвий інструмент інформування жителів області, який набуває додаткової актуальності в умовах реформи децентралізації.

ПАРЛАМЕНТ ПРИЙНЯВ ЗАКОНОПРОЕКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ЕСКО-КОМПАНІЯМ ІНВЕСТУВАТИ В УТЕПЛЕННЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ В УКРАЇНІ

На засіданні Верховної Ради прийнято у другому читанні законопроект № 4549 щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ. Свої голоси «за» віддали 228 народних депутатів України

Зокрема, законом передбачається можливість застосування електронних аукціонів через систему PROZORRO для закупівель енергосервісу. Це значно полегшить процес заключення договорів між ЕСКО-компаніями та розпорядниками бюджетних коштів. Цьогоріч очікується укладання близько 100 ЕСКО-договорів.

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» АНФІСІ ЗІНЧЕНКО

З цієї нагоди артистку Сумського обласного театру для дітей та юнацтва привітав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Високо цінуючи Ваш талант і самовіддану працю на ниві театрального мистецтва Сумщини, внесок у зміцнення культури і духовності області та України, я бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, лише перших ролей на сцені, а ще – бурхливих оплесків і овацій, любові й поваги глядачів та родинного тепла і затишку, – йдеться у вітальній адресі очільника Сумщини. – Нехай сумлінне служіння мистецтву і рідному театру буде й надалі для Вас джерелом натхнення і нових творчих досягнень».

Подкатегории