«НАМ ПОТРІБНА КОНСОЛІДАЦІЯ, А НЕ ПРОТИСТОЯННЯ», – ПЕТРО ПОРОШЕНКО

Коментар Президента України щодо роботи Верховної Ради

Так сталося, що саме на долю нашого покоління випала велика відповідальність – відстояти право на власну незалежну державу, проти якої здійснюється зовнішня агресія.

Внутрішніми чварами обов'язково скористається ворог.

Як Президент, я звернувся до народних депутатів, до Кабінету Міністрів з чіткою вимогою: за умов зовнішньої агресії ми зобов’язані бути єдині.

 

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ЗАКОНОДАВЧА ВЛАДА ПОТРЕБУЄ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час «прямого ефіру» на обласному телебаченні

«Ми всі чітко усвідомлюємо, що в суспільстві назріла необхідність зміни політичного середовища, тому що у Верховній Раді досі присутні політики-регіонали, а також ті, хто голосували підняттям рук за «диктаторські закони» 16 січня, після яких на вулиці Інститутській в Києві загинули люди. Тому проведення позачергових парламентських виборів – справа демократизації та європейського вибору України», – зазначив Володимир Шульга.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

Іван БОРШОШ: «Територіальні громади області активно долучилися до цього процесу – проведено більше 450 заходів з обговорення реформи»

Про це заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації зазначив під час засідання координаційної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, що проходило у відеоселекторному режимі.

ДО 1 ЖОВТНЯ ЗАВЕРШИТИ ПІДГОТОВКУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДО ЗИМИ

Таке завдання дав у ході засідання колегії облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА

Керівник Сумщини доручив підготувати котельне господарство закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечити його у повному обсязі твердим паливом.

НА СУМЩИНІ РОЗРОБЛЕНО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПАСАЖИРСЬКОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ повідомив під час наради щодо пасажирських перевезень

«Забезпечення доступності пасажирських автотранспортних послуг для всіх верств населення та підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів – одне з важливих завдань влади. Саме для цього було розроблено нову Стратегію розвитку пасажирського автомобільного транспорту в області на період до 2020 року», – зазначив посадовець.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МАЄМО ГАРАНТУВАТИ БЕЗПЕКУ ЛЮДЕЙ»

Голова облдержадміністрації провів засідання оперативного штабу з координації роботи правоохоронних, контролюючих, місцевих органів державної влади і підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій

Очільник Сумщини обговорив з керівниками силових структур суспільно-політичну ситуацію в області, на державному кордоні, а також заходи із часткової мобілізації.

УСІ ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ – ПІД ПИЛЬНИМ ОКОМ ГРОМАДЯН

На Сумщині презентовано веб-портал державних закупівель. Система запрацює з першого жовтня поточного року

«Сьогодні ми робимо дієвий крок у подоланні корупції. Це – перший етап суспільно важливого проекту, який сприятиме прозорості та відкритості тендерних закупівель. Відтепер кожен житель області, у якого є доступ до мережі Інтернет, зможе подивитися де і за якою ціною закуплені харчі, меблі в школи чи лікарні, придбане те чи інше обладнання», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА під час презентації веб-порталу.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ У КРАЇНІ НЕ ПОЗНАЧИЛАСЯ НА ЯКОСТІ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ В ОБЛАСТІ»

Голова облдержадміністрації побував на закритті другої зміни в наметовому таборі «Сузір’я», що на Лебединщині

Він підкреслив, що змістовне оздоровлення та відпочинок дітей області залишається серед найголовніших питань, якими опікується влада.

«Родзинкою оздоровлення по-сумськи є альтернативні форми відпочинку – наметові табори. Мені приємно констатувати, що табір «Сузір’я є першим в Україні офіційним позаміським проатестованим закладом такого формату, який внесено до державного реєстру закладів оздоровлення та відпочинку», – зазначив Володимир Шульга.

УДОСКОНАЛЮЄМО РЕГУЛЯТОРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

На Сумщині відбувся «круглий стіл» в рамках Всеукраїнського проекту «Моніторинг та спрощення регуляторного середовища для малого і середнього бізнесу»

«Розвиток малого та середнього бізнесу – одна з основ загального добробуту в державі, тому реформування державного управління в цій сфері має дуже важливе значення. Для цього ми повинні підтримувати постійний діалог з представниками бізнесу та громадських організацій підприємців», – зазначив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ТРЕТЯ ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ СПРИЯТИМЕ ПІДНЕСЕННЮ БОЙОВОГО ДУХУ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ»

На цьому очільник області наголосив під час апаратної наради

За словами голови облдержадміністрації, у ході антитерористичної операції настає переломний момент – українські сили практично взяли в оточення терористичні угруповання. За останні півтора місяця територія, підконтрольна бойовикам, зменшилася більш ніж у 2,5 раза. Тому сьогодні, як ніколи, українські чоловіки мають стати пліч-о-пліч на захист рідної землі, аби локалізувати та знищити залишки бандформувань у звільнених містах.

НА СУМЩИНІ НАМОЛОЧЕНО ПОНАД 700 ТИСЯЧ ТОНН РАННІХ ЗЕРНОВИХ

Область посідає І місце в державі за урожайністю озимої пшениці (49,3 ц/га) та ІІ місце – за урожайністю ранніх зернових(45,7 ц/га)

«2014 рік є успішним для аграріїв області. Вже зібрано ранніх зернових та зернобобових культур майже на 60% запланованих площ. Найкращі показники за темпами збирання – в господарствах Охтирського, Липоводолинського та Великописарівського районів», – повідомив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій КОСТЮК.