ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ ЦЬОГО ТИЖНЯ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Президент України Петро ПОРОШЕНКО на зустрічі з Віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром ГРОЙСМАНОМ дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку осель у країні

«Не пізніше п'ятниці у кожній українській оселі має бути тепло, батареї мають бути теплими», – наголосив Глава держави. Президент підкреслив, що це завдання – «повна відповідальність місцевих органів влади».

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Сумська обласна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра РОВНОГО, який загинув від рук терористів на сході України

«З болем сприйняли звістку про загибель земляка, уродженця с. Річки Білопільського району, Олександра Ровного. Юнак у свої 22 роки героїчно захищав нашу землю від ворога, який знищує українські міста і села, вбиває мирних жителів. Пам'ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

АГРАРІЇ ОБЛАСТІ ПЕРЕЙМАЮТЬ СВІТОВИЙ ДОСВІД

Представники Сумщини взяли участь у Східноукраїнському аграрному форумі «Дорожня карта зростання аграрного бізнесу: від фермера до агрохолдингу»

Захід відбувся під егідою ООН в рамках Міжнародного форуму з відродження фермерських господарств в Україні «Агропорт-2014». В його роботі взяли участь фермери, аграрні компанії, кредитори, інвестори, провідні національні та іноземні експерти ринку, які ділилися власним досвідом, навичками та рекомендаціями.   

СУМЩИНА – В ДЕСЯТЦІ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ З НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ НА ОСНОВНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

За темпами зростання споживчих цін на продукти харчування область посідає 13 рейтингове місце в державі, за індексом інфляції – 7 місце серед 25 регіонів (1 місце – найнижчий рівень інфляції)

«Згідно з даними моніторингу, що здійснюється уповноваженими органами, ціни на переважну більшість основних продовольчих товарів в області є нижчими від середніх по Україні і за цим показником область входить до десятки регіонів з низьким рівнем цін», – повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК.

УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ЗАВДАННЯ НА МІЛАН ВИКОНАЛА

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська делегація виконала ті завдання, які ставила перед собою під час візиту до Мілану

«Україна приїхала туди з дуже важливою метою – нам треба було зберегти мир. Ні в якому разі не дати можливість переглянути Мінські домовленості. Забезпечити сталий мирний процесс», – сказав Глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

НА СУМЩИНІ ПІДКЛЮЧАЮТЬ ДО ОПАЛЕННЯ ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Наразі тепло з'явилося в дошкільних та лікарняних закладах обласного центру

«Увечері 19 жовтня дошкільні навчальні заклади міста Суми почали отримувати тепло. Відтак, малеча навчатиметься у комфортних умовах», – поінформувала у ході апаратної наради начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА.

ОБЛАСТЬ ВІДПРАВИЛА НА СХІД УКРАЇНИ МАЙЖЕ 270 ТОНН ГУМАНІТАРНОГО ВАНТАЖУ

Найбільше продуктів харчування для звільнених населених пунктів Донеччини та Луганщини спрямував Лебединський район – понад 66 тонн

«Це – найкращий результат в області. Жителі Сумщини активно підтримують наших співвітчизників на сході України. З початку військового конфлікту мешканці області зібрали і передали Донецькій та Луганській областям 269,9 тонни  гуманітарного вантажу», – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

НА СУМЩИНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ КОМПЕНСУЮТЬ ВИТРАТИ НА ПРОЖИВАННЯ

В області розпочато реалізацію урядової постанови, що передбачає надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП

Про це у ході брифінгу повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

НА ШЛЯХУ ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Представники Сумщини взяли участь у міжрегіональному енергетичному форумі, організованому спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

У ході пленарних засідань учасники Форуму в Дніпропетровську – експерти у сфері енергоефективності, представники урядових структур, місцевої влади, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, науковці – обговорили інструменти та практики з енергоефективності на місцевому, регіональному та національному рівнях.

СУМСЬКІ ВІЙСЬКОВІ З ЧЕСТЮ НЕСУТЬ СЛУЖБУ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Військовослужбовці 15 батальйону територіальної оборони Сумської області залишаються вірними військовій присязі

«За час проведення антитерористичної операції наші бійці підтвердили, що вони – справжні чоловіки, патріоти, захисники рідної землі. Вони з честю виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України», – наголосив військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Віталій БОНДАРЕНКО.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ – НА П’ЄДЕСТАЛІ СВІТОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

Микола ПЕДОРЕНКО завоював срібну медаль на першому чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з обмеженими можливостями

«У першому чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з обмеженими можливостями наші земляки показали високий результат, продемонстрували всьому світу силу духу та  волю до перемоги. Сумщина пишається їх перемогами», – зазначив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

Подкатегории