КРАЩІ СТУДЕНТИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ІМЕННІ СТИПЕНДІЇ

Стипендіатами голови облдержадміністрації стали 40 студентів із 27 вищих навчальних закладів області І-ІV рівнів акредитації

Грошове заохочення протягом навчального року отримуватимуть відмінники навчання, переможці всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, активісти студентського самоврядування та громадського руху. 

ТРИ БРОНЗОВІ МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З таким результатом у складі Національної збірної України дебютував представник Сумщини Руслан НАДТОЧИЙ в Казахстанському місті Бурабай 

«У чемпіонаті взяли участь команди 26 країн з усіх континентів. До Національної збірної команди України увійшли 12 спортсменів, у тому числі  брати Руслан та Ростислав НАДТОЧИЇ з Сумщини. Здобуття бронзи на Чемпіонаті – це справжня перемога для області», – зазначив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО у ході брифінгу.

«ДЕРЖАВНІ ГАРАНТІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЇХ СІМЕЙ – НА КОНТРОЛІ»

Про це зазначив заступник Сумського обласного військового комісара Олег СКІЧКО у прямому ефірі обласного телебачення 

«Обласна влада постійно слідкує за дотриманням державних гарантій для героїв-земляків, що несуть або несли службу в зоні АТО та їх сімей. Це, зокрема, отримання статусу учасника бойових дій, збереження робочого місця та заробітної плати, врегулювання питання погашення кредитних зобов’язань та скасування нарахувань відсотків чи пені, а також забезпечення усім необхідним для війська – від продуктів харчування та одягу, до боєприпасів і зброї», – зазначив він.

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО СУМЩИНИ РОБИТЬ СТАБІЛЬНИЙ ВНЕСОК В ЕКОНОМІКУ РЕГІОНУ»

На цьому перший заступник голови облдержадміністрації наголосив під час урочистих заходів з нагоди Дня працівника лісу

Вітаючи лісівників із професійним святом, посадовець відзначив, що за вісім місяців поточного року лісогосподарські підприємства Сумщини сплатили до бюджетів понад 75 мільйонів гривень, з яких 12 мільйонів гривень спрямовано до обласної казни.

У СУМАХ РЕПРЕЗЕНТОВАНО «КВІТКУ МІСТА»

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 155-річчя з часу перебування Кобзаря на Сумщині в обласному центрі відкрито пам’ятний знак

 Захід відбувся у рамках Всеукраїнського проекту «Міста України – Шевченківському Каневу» і зібрав представників різного віку та професій: вчителів, працівників бібліотечних і музейних закладів, журналістів і громадських діячів, істориків та молодих шанувальників творчості українського генія.

 

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Рятувальники відпрацювали евакуацію людей під час умовної пожежі в міській клінічній лікарні №5 та ЗОШ №26

 За умовами навчань, внаслідок вибуху зазнав руйнувань 2 поверх стаціонарного відділення лікарні, де перебували пацієнти та медперсонал. На виклик терміново прибули бригади рятувальників, екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

.

СУМСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ ВІДЗНАЧИЛИ

На Сумщині визначили переможців регіонального етапу конкурсу «Кращий підприємець 2014 року»

 «Для мене велика честь вручити заслужені відзнаки енергійним, активним та відповідальним представникам бізнесу Сумщини, які своєю щоденною працею сприяють розвитку та процвітанню області», – зауважив у вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ.

.

УВАГА! ВВЕДЕНО ДОДАТКОВИЙ ЗАЛІЗНИЧНИЙ МАРШРУТ

З 1 жовтня на Сумщині курсуватиме пасажирський поїзд «Харків – Зернове»

Як зазначив начальник відділу інфраструктури облдержадміністрації Сергій ЯКОВЕНКО, нічний швидкісний потяг сполученням «Харків – Зернове» введено для зручності пересування жителів північних районів Сумщини. Додатковий потяг курсуватиме до міст Суми, Ворожба, Конотоп, Шостка. У його складі – 7 фірмових купейних та плацкартних вагонів.

ТОВАРИ СУМЩИНИ ПРОКЛАДАЮТЬ ШЛЯХ НА СВІТОВІ РИНКИ

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ під час відкриття  обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «100 кращих товарів»

«Сумщина вкотре презентує свої найкращі товари та послуги, які мають всі шанси підкорити світові ринки. Сьогодні Євросоюз відчиняє двері для українських товарів, надаючи нашим товаровиробникам неабиякі преференції. Це величезний здобуток Президента і Уряду, перемога всього українського народу», – зазначив посадовець.

.

ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ШУЛЬГИ ДО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Дорогі земляки!

Останні сім місяців я мав честь очолювати одну з найкращих областей України – мою рідну Сумщину. Кожен день нашої з вами спільної роботи був присвячений вирішенню нагальних питань жителів області, які стали для мене родиною. Непростим був початок моєї роботи на посаді голови Сумської обласної державної адміністрації. Були різні настрої, але разом з вами нам вдалося зберегти найдорожче – мир і спокій в області.

«ПРОФЕСІЯ РЯТІВНИКА ВИМАГАЄ ПОСТІЙНОЇ БОЙОВОЇ ГОТОВНОСТІ»

Володимир ШУЛЬГА привітав особовий склад Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Ромнах з професійним святом

«Цей день об'єднує мужніх, відважних та відповідальних людей, які в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді. Ваша професія небезпечна, але вкрай важлива. Для рятівників не існує ані свят, ані вихідних, адже щогодини вони знаходяться напоготові, аби вчасно опинитися там, де потрібна їх допомога, професіоналізм та витримка», – сказав він.

Подкатегории