СУМЩИНА – ЄВРОПА: КУРС НА ЗБЛИЖЕННЯ

В області триває відбір представників малого та середнього бізнесу для стажування в Німеччині в рамках реалізації «Програми Федерального міністерства економіки і технологій по підготовці управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germani»

«Завдяки програмі, яка успішно реалізується в області, наші управлінці встановлюють ділові контакти з німецькими підприємствами, підвищують кваліфікацію, що сприяє виходу місцевих товаровиробників на європейські ринки збуту», – зазначив у ході брифінгу заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олексій ОКСАНТЮК.

НЕ ПОТРАПИТИ В ТЕНЕТА ІНОЗЕМНИХ СПЕЦСЛУЖБ

Співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області виявляють та попереджають спроби російських спецслужб залучити громадян України до розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави

Зокрема, у січні цього року до Управління звернулися четверо мешканців  прикордонних населених пунктів (Білопільського та Краснопільського районів), які повідомили про намагання осіб, які представлялися співробітниками ФСБ Росії, залучити їх до негласного співробітництва на користь іноземної спецслужби.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД»

Закон, прийнятий Верховною Радою 12 лютого, запроваджує прозорий та публічний порядок призначення суддів на будь-які посади виключно на підставі конкурсу

Конкурсна процедура передбачена і при формуванні Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради юстиції. Законом підвищуються вимоги і до кандидатів на посаду судді, і до кандидатів на посади членів ВККС та ВРЮ. Документом розширюються гарантії рівності громадян перед законом і судом, гласності та відкритості судового процесу, обов’язковості рішень суду. Відкритою стає вся інформація щодо суду, який розглядає справу, стадії її розгляду, місця та часу засідань, забезпечується відкритий доступ до всіх судових рішень.

СУМЩИНА НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

Микола КЛОЧКО зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща в Харкові Станіславом ЛУКАСІКОМ та консулом з економічних питань Генерального консульства РП в Харкові Влодзімєжем ЛЕЩИНСЬКИМ

Під час зустрічі обговорено шляхи поглиблення співпраці в торговельно-економічній, освітній та культурній сферах.

МИКОЛА КЛОЧКО: «СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ ЗБЛИЖУЮТЬ ЛЮДЕЙ, ОБ’ЄДНУЮТЬ УКРАЇНУ, ДАЮТЬ НАДІЮ НА МАЙБУТНЄ»

Голова облдержадміністрації привітав спортсменок та тренерів Муніципального хокейного клубу «Сумчанка» з бронзовою нагородою в розіграші Кубка європейських чемпіонів

«Бронза» на Кубку Європейських чемпіонів з індорхокею, який проходив 20-22 лютого  у місті Шауляй (Литва),  – це величезний здобуток, справжній подарунок Сумщині та Україні. Ви продемонстрували високий рівень майстерності та клас команди, на рівних змагаючись із найсильнішими колективами Німеччини, Нідерландів, Литви, Англії, Франції, Іспанії, Чехії. У нелегкий для держави час спортивні перемоги зближують людей, об’єднують Україну, дають надію на майбутнє», – звернувся до членів та тренерів команди Микола Клочко.

ДЕРЖАВА ПІДТРИМАЄ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ В УМОВАХ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

У проекті змін до Держбюджету 2015 року Кабмін заклав додатково 12,5 мільярда гривень субсидій для малозабезпечених громадян, підкреслив Микола КЛОЧКО у «прямому ефірі» обласного телебачення

«В умовах підвищення тарифів, держава бере на себе зобов’язання через систему субсидій та компенсацій підтримати малозабезпечені родини. Кабмін заклав у проекті змін до бюджету 2015 року додатково 12,5 мільярда гривень субсидій для малозабезпечених громадян. Тобто, в цілому передбачено 24 мільярди гривень державної допомоги», – поінформував посадовець.

НА СУМЩИНІ ВІДКРИТО БАНКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Микола КЛОЧКО: «Ми робимо символічний крок до суспільства рівних можливостей»

«Допомога людям з обмеженими можливостями – благородна справа, до якої може долучитися кожен. Обласна влада відкрита до діалогу та готова підтримувати проекти, спрямовані на поліпшення життя громадян. Лише у єдності ми зможемо побудувати країну, де будуть створені рівні можливості для гармонійного розвитку кожної людини», – підкреслив голова облдержадміністрації.

«ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ»

На цьому директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК наголосив у ході відкриття семінару-тренінгу «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг»

«Обласна влада створює всі умови для розвитку системи надання адміністративних послуг, надає необхідну організаційну, фінансову та методологічну допомогу. Адже ЦНАПи – це обличчя влади. За їх роботою люди оцінюють результативність нашої діяльності», – зазначив посадовець звертаючись у учасників семінару.

НОВІ КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО представив нових керівників Буринського та Великописарівського районів

«У непростий для країни час на владу покладається додаткова відповідальність. Сьогодні від результативності нашої з вами роботи залежить подальший розвиток не лише Сумщини, а й України в цілому. Одним із першочергових завдань для кожного керівника району має стати виконання мобілізаційних планів, якісне проведення посівної кампанії, збереження соціальних стандартів, створення належних умов для бізнесу», – наголосив очільник Сумщини у ході представлення голови Буринської райдержадміністрації Євгенія РЯБОКОНЯ.

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС МОЛОДІЖНИХ ПРОЕКТІВ

Для їх реалізації переможцям надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

«Завдяки відновленню конкурсу проектів громадські організації отримали додаткові можливості для реалізації своїх ідей у сфері роботи з дітьми та молоддю. Ми продовжуємо нашу співпрацю з інститутами громадянського суспільства. В обласному бюджеті на конкурс проектів цьогоріч виділено близько півмільйона гривень», –наголосив під час брифінгу начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАДЯН

До Дня соціальної справедливості представники влади, профспілок та роботодавців за «круглим столом» обговорили напрямки подальшої співпраці у контексті нинішньої соціально-економічної ситуації

«За рішенням 62-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості. Започаткувавши відзначення цієї дати, світова спільнота визнала, що соціальний розвиток і соціальна справедливість – необхідні умови підтримки миру і безпеки як всередині кожної окремої країни, так і у взаємовідносинах між ними», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ЗАЯЦ.

Подкатегории