ВЛАДА ЗРОБИТЬ ВСЕ ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ВИБОРЦІВ 26 ЖОВТНЯ

Влада та правоохоронні органи зроблять все можливе для забезпечення безпеки виборців 26 жовтня, на виборах до Верховної Ради, наголосив Президент України Петро Порошенко

«Ми все зробимо для того, щоб захистити виборчі права громадян і забезпечити їх волевиявлення», – заявив Глава держави.

ЗА КУПІВЛЮ ТА ПРОДАЖ ГОЛОСІВ ПЕРЕДБАЧЕНО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

На цьому начальник УМВС України в Сумській області полковник міліції Анатолій РІЧКАЛЬ наголосив у ході засідання громадського штабу з координації роботи зі збереження стабільної суспільно-політичної ситуації в Сумській області

 «З 23 жовтня набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян». Ним посилена відповідальність як за купівлю, так і продаж голосів», – підкреслив Анатолій Річкаль.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА ПОНАД 8 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні житлових та соціально-побутових питань

За інформацією керівника регіонального штабу з питань соціального забезпеченням громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території, В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА в області зареєстровано 8 428 переселенців, з яких 2 400 дітей. З Донецької та Луганської областей прибуло – 8 238 людей, з АР Крим – 190 громадян.

РОЗВИВАЄМО СЕЛО

Цьогоріч аграріями області у розвиток сільських територій вкладено понад 16 мільйонів гривень

«Ми відпрацювали дієвий механізм взаємодії влади та бізнесу, який запроваджено в агропромисловому комплексі області. Аграрії відчувають свою відповідальність за розвиток сільських територій – на підтримку села з початку року ними спрямовано 16,3 мільйона гривень, з яких 3 мільйона вкладено в галузь освіти, 1 мільйон – в охорону здоров'я, 950 тисяч в розвиток культури», – поінформував директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Івченко.

ТВОРЧІСТЬ НЕ МАЄ ОБМЕЖЕНЬ

У Сумській обласній філармонії відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя»

«Обмежені фізичні можливості не перешкода у підкоренні творчих вершин – головне гасло Всеукраїнського фестивалю «Барви життя». З року в рік захід об’єднує творчих душею та сильних духом людей різних вікових категорій з усіх куточків нашої області», – сказала заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила МУСІЯКА.

«ВИБОРИ – ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ШЛЯХ ПОЛІТИЧНОЇ ТА НАРОДНОЇ ЛЮСТРАЦІЇ»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час селекторної наради з питань виборів нагадав, що сьогодні набув чинності внесений Урядом закон, який передбачає посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців, продаж голосів та підроблення виборчих документів

Глава Уряду доручив Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову упродовж двох днів провести заходи для чіткого роз'яснення норм закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян.

НА СУМЩИНІ ЗБІЛЬШИЛОСЯ ВИРОБНИЦТВО М’ЯСА ТА МОЛОКА

З початку року в області вироблено понад 18 тисяч тонн мяса, що на 17% більше, ніж минулого року

«Чудово спрацювали сільськогосподарські підприємства області. Завдяки запровадженню інноваційних підходів, Сумщина збільшила виробництво тваринницької продукції», – наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

АГРОПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ЗА ПАЇ

 

Згідно з договорами оренди у 2014 році власникам земельних паїв нараховано орендної плати 443,5 мільйона гривень

Це на 27 мільйонів гривень більше, ніж минулого року, повідомляють в головному управлінні Держземагенства в Сумській області. На сьогодні людям виплачено 211,6 мільйона гривень або 50%. В рахунок орендної плати за користування земельними паями видано 49 тисяч тонн зерна на суму 89,3 мільйона гривень. Середня ціна по області за 1 тону зерна становить 1,8 тисячі гривень. 

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ДОРУЧИВ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕПЛА В РЕГІОНАХ

Про це йшлося на засіданні Кабінету Міністрів, що проходило у форматі селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій

Арсеній Яценюк підкреслив, що згідно з отриманим звітом, всі області «на 100% готові до включення тепла». За його словами, шість областей уже зараз увімкнули опалення.

«ВИБОРИ МАЮТЬ ВІДБУТИСЯ НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ», – ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ

На цьому перший заступник голови облдержадміністрації наголосив у ході відеоселекторної наради з головами окружних виборчих комісій та керівниками міст і районів

«До виборів залишилися лічені дні, тому маємо зробити все від нас залежне для організації виборчого процесу. В першу чергу, це стосується створення умов для роботи окружних та дільничних виборчих комісій. Позачергові парламентські вибори мають пройти на такому ж високому рівні як і президентські», – зазначив посадовець.

ПРЕЗИДЕНТ ВИСТУПАЄ ЗА СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ АГЕНЦІЇ ЗІ СТРАХУВАННЯ РИЗИКІВ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

Про це він заявив під час виступу на нараді з представниками промислових підприємств Дніпропетровської області

«У структурі українських органів влади має бути експертна агенція, яка би страхувала ризики українських виробників при виході на зовнішні ринки. Це буде зроблено за рахунок держави», – сказав Петро Порошенко, висловивши переконання, що роботу з її організації необхідно розпочати одразу після парламентських виборів.

Подкатегории