УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ЗАВДАННЯ НА МІЛАН ВИКОНАЛА

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська делегація виконала ті завдання, які ставила перед собою під час візиту до Мілану

«Україна приїхала туди з дуже важливою метою – нам треба було зберегти мир. Ні в якому разі не дати можливість переглянути Мінські домовленості. Забезпечити сталий мирний процесс», – сказав Глава держави в інтерв'ю журналістам українських телеканалів.

НА СУМЩИНІ ПІДКЛЮЧАЮТЬ ДО ОПАЛЕННЯ ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Наразі тепло з'явилося в дошкільних та лікарняних закладах обласного центру

«Увечері 19 жовтня дошкільні навчальні заклади міста Суми почали отримувати тепло. Відтак, малеча навчатиметься у комфортних умовах», – поінформувала у ході апаратної наради начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олена ПОПОВА.

ОБЛАСТЬ ВІДПРАВИЛА НА СХІД УКРАЇНИ МАЙЖЕ 270 ТОНН ГУМАНІТАРНОГО ВАНТАЖУ

Найбільше продуктів харчування для звільнених населених пунктів Донеччини та Луганщини спрямував Лебединський район – понад 66 тонн

«Це – найкращий результат в області. Жителі Сумщини активно підтримують наших співвітчизників на сході України. З початку військового конфлікту мешканці області зібрали і передали Донецькій та Луганській областям 269,9 тонни  гуманітарного вантажу», – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

НА СУМЩИНІ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ КОМПЕНСУЮТЬ ВИТРАТИ НА ПРОЖИВАННЯ

В області розпочато реалізацію урядової постанови, що передбачає надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП

Про це у ході брифінгу повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

НА ШЛЯХУ ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Представники Сумщини взяли участь у міжрегіональному енергетичному форумі, організованому спільно з Німецьким товариством міжнародної співпраці Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

У ході пленарних засідань учасники Форуму в Дніпропетровську – експерти у сфері енергоефективності, представники урядових структур, місцевої влади, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, науковці – обговорили інструменти та практики з енергоефективності на місцевому, регіональному та національному рівнях.

СУМСЬКІ ВІЙСЬКОВІ З ЧЕСТЮ НЕСУТЬ СЛУЖБУ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Військовослужбовці 15 батальйону територіальної оборони Сумської області залишаються вірними військовій присязі

«За час проведення антитерористичної операції наші бійці підтвердили, що вони – справжні чоловіки, патріоти, захисники рідної землі. Вони з честю виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України», – наголосив військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Віталій БОНДАРЕНКО.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ – НА П’ЄДЕСТАЛІ СВІТОВОГО ЧЕМПІОНАТУ

Микола ПЕДОРЕНКО завоював срібну медаль на першому чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з обмеженими можливостями

«У першому чемпіонаті світу з армспорту серед спортсменів з обмеженими можливостями наші земляки показали високий результат, продемонстрували всьому світу силу духу та  волю до перемоги. Сумщина пишається їх перемогами», – зазначив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

ПОСИЛЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПІДКУП ВИБОРЦІВ ТА ФАЛЬСИФІКАЦІЇ НА ВИБОРАХ

Верховна Рада України ухвалила урядовий закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян)» (№4741)

Представляючи проект закону, Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК  підкреслив, що основне питання виборчого процесу – «це прозорість, чесність і демократичність виборів».

АНДРІЙ КРАМЧЕНКОВ: «ЗМІНА СВІТОГЛЯДУ ЛЮДЕЙ – ЦЕ ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ, ШЛЯХ ДО ЄВРОПИ ТА КРАЩОГО ЖИТТЯ»

На Сумщині проходять Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і технологій з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany»

Про особливості німецько-українського проекту, підсумки та перспективи його втілення йшлося під час брифінгу.

ДВА МІЛЬЙОНИ ТОНН ЗЕРНА ЗІБРАЛИ ХЛІБОРОБИ СУМЩИНИ

Перший заступник голови облдержадміністрації привітав аграріїв з намолотом 2 мільйонів тонн зерна

«Щиро вітаю хліборобів Сумщини з трудовими досягненнями і добрим врожаєм. Ваша невтомна праця на щедрій українській землі є запорукою економічного та соціального розвитку області та держави. Ваші трудові успіхи – гарантія продовольчої стабільності і достатку в родинах жителів регіону.  Сподіваюсь, амбітні плани щодо врожаю 2014 року будуть вами сповна реалізовані і Сумщина матиме вдосталь хліба не лише для власних потреб, а й для потреб держави», – зазначив у вітанні аграріям Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

ВІДСЬОГОДНІ ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ НА СВОЇЙ ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ

Дільничні виборчі комісії отримали попередні списки виборців, з якими можна ознайомитися за місцем свого голосування

Про це у ході брифінгу повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців облдержадміністрації Ірина БІЛАН.

Подкатегории