ЗАКОН. ЧЕСТЬ. ГІДНІСТЬ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав працівників прокуратури з професійним святом

«За останні два роки ваше професійне свято набуває особливого значення, оскільки на тлі тектонічних перетворень у країні організаційні та функціональні зміни відбуваються також у діяльності прокуратури. Дуже важливо, щоб працівники прокуратури принципово підходили до виконання своїх обов’язків, зокрема щодо порушених кримінальних справ проти учасників подій на Майдані та щодо протидії корупції серед чиновників, що реально підтверджує зміни у країні у бік демократії та відкритості», – зазначив у вітальному слові очільник області.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ АВТОПРОБІГ ПРОТИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

2 грудня в області відбудеться автопробіг «На запчастини – тільки машини!»

Захід приурочений до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, який щорічно відзначається 2 грудня. Його мета – привернути увагу до торгівлі  людьми  з метою вилучення органів.

Старт о 09:00 від Свято-Воскресенського кафедрального собору в Сумах.

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ МОЖЕ СТАТИ ІМПУЛЬСОМ У ВІДРОДЖЕННІ ТА РОЗВИТКУ СІЛ СУМЩИНИ

Таке переконання у ході  відеоселекторної наради з районами висловив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр НЕПОЧАТОВ

«Сумщина має значний потенціал у розвитку сільського зеленого туризму. Наша область багата на історико-культурні пам’ятки, має значний рекреаційний ресурс та чудову природу. До того ж, зелений туризм не потребує великих капіталовкладень, що є досить важливим, враховуючи економічну ситуацію в країні», – зазначив посадовець.

ЛИШЕ У ЄДНОСТІ ТА ЗЛАГОДІ ЗАПОРУКА УСПІХУ

Президент Петро ПОРОШЕНКО звернувся до Українського народу з нагоди 24-ї річниці всеукраїнського референдуму

«Як і 24 роки тому, Україна згуртована. Сьогодні ми зі зброєю в руках даємо відсіч зазіханням на здобуті незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Зовнішня агресія та наш європейський вибір спонукають до активних дій і перетворень. Тому головним для влади й усього українського загалу є якнайшвидше впровадження необхідних для суспільства й держави змін, що наблизять нас до європейської спільноти», - наголосив Глава держави.

МИКОЛА КЛОЧКО: «УСІ СЛУЖБИ МАЮТЬ БУТИ ГОТОВІ РЕАГУВАТИ НА УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ»

Голова облдержадміністрації Микола Клочко доручив місцевим керівникам створити матеріальні резерви та винести на сесії районних рад питання виділення коштів для резервних фондів бюджетів

«Відпрацюйте взаємодію на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із несприятливою гідрометеорологічною ситуацією, аби чітко і професійно зреагувати на виклики та ліквідувати загрози», – зауважив у ході апаратної наради Микола Клочко.

ДОПОМОГА ЛЮДЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ – МОРАЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗОК СУСПІЛЬСТВА

Про це зазначив керівник апарату облдержадміністрації Олег СУХОНОС у ході обласних заходів до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

«Рівень розвитку суспільства визначається ставленням до людей з обмеженими можливостями. Тому створення умов для їх самореалізації, працевлаштування, доступу до повноцінної освіти, забезпечення технічними засобами реабілітації залишаються стратегічними завданнями влади, моральним обов’язком суспільства», – наголосив посадовець.

ЖИТЕЛІ СУМЩИНІ СУМЛІННО СПЛАЧУЮТЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Про це свідчать дані Головного управління статистики у Сумській області

Так, упродовж січня-жовтня цього року, жителі Сумщини сплатили за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 884,2 мільйона гривень, або 104,3% до суми нарахованих платежів.

«ЖОРСТОКЕ ПОБИТТЯ СТУДЕНТІВ 30 ЛИСТОПАДА СТАЛО ТОЧКОЮ НЕПОВЕРНЕННЯ ДЛЯ ЗЛОЧИННОГО РЕЖИМУ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив у коментарі щодо річниці розгону активістів Євромайдану

За словами очільника Сумщини, саме молодь своєю рішучістю і силою волі згуртувала довкола себе активних та небайдужих патріотів, котрі разом змусили владу Януковича ганебно тікати.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТУР ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ ПОЛІОМІЄЛІТУ

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО

«Другий тур додаткової імунізації від поліомієліту триватиме з 30 листопада до 14 грудня. Щеплюватимуть дітей від 2 місяців до 6 років», – повідомив очільник медичної галузі Сумщини.

«ЗГАДАЙТЕ НАС — БО МИ Ж КОЛИСЬ ЖИЛИ. ЗРОНІТЬ СЛЬОЗУ І ХАЙ НЕ ГАСНЕ СВІЧКА!»

Сумщина вшанувала пам'ять жертв голодоморів в Україні

У цей скорботний день голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом з представниками влади, духовенства та громадськості поклали символічні композиції до підніжжя Меморіалу жертвам Голодомору 1932 – 1933 років у селі Піски, що на Буринщині, засвітили лампадки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто прийняв мученицьку смерть від голоду.

УКРАЇНЦІ РАЗОМ ЗІ СВІТОВОЮ СПІЛЬНОТОЮ ЗАСУДЖУЮТЬ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЛЮДСТВА

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО звернувся до жителів Сумщини з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

«Ті страшні часи назавжди змінили хід історії, а сталінські кати перекреслили мільйони життів, обравши для цього найжорстокіший метод фізичного знищення – голод. Але українці – духовно нескорені нащадки волелюбних козаків – встали з колін. Бо ми дуже добре засвоюємо уроки історії. Ми вміємо робити належні висновки», – йдеться у зверненні очільника області.

Подкатегории