МИКОЛА КЛОЧКО: «МОЛОДЬ СУМЩИНИ Є СПРАВДІ АКТИВНОЮ, ЦІЛЕСПРЯМОВАНОЮ, ПАТРІОТИЧНОЮ»

Голова облдержадміністрації привітав жителів області із Днем молоді

«Бажаю усім жителям Сумщини завжди відчувати себе молодими. Нехай джерело ідей ніколи не вичерпує себе, а креативність та енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього рідної України», - йдеться у вітанні. 

НА СУМЩИНІ 17 ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РОЗПОЧАЛИ ПРОЦЕС УТВОРЕННЯ

Роботу щодо впровадження реформ децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад в області активізовано

На сьогодні розпочали процес створення 17 територіальних громад, які вже провели  громадські обговорення пропозицій ініціаторів. Відповідні ради на своїх сесіях надали згоду на об’єднання громад та направили суміжним громадам пропозиції щодо об’єднання.

СТВОРЕННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ МАЄ БУТИ ПРОЗОРИМ І ВІДКРИТИМ

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло РОЗЕНКО. Він підкреслив, при цьому слід враховувати особливості різних областей

За його словами, у результаті децентралізації та за рахунок наближення послуг до населення люди мають відчути підвищення рівня якості соціальних, в тому числі і медичних, послуг.

ВАСИЛЬ ГРИЦАК: «МИ СТВОРИЛИ СЛУЖБУ БЕЗПЕКИ, ЗДАТНУ АДЕКВАТНО РЕАГУВАТИ НА ВИКЛИКИ»

Найбільшими успіхами за рік своєї роботи на посаді Глава Служби безпеки України вважає збереження цілісності України після анексії Криму, запобігання терактам на території нашої держави та за її межами та об’єднання політичних еліт в ім’я України.

«Ми змогли зберегти цілісність нашої держави, заблокувати російські війська в зоні АТО і не дали поширитися тероризму на інші області України. Це щодо війни, – говорить Василь Грицак.

СУМЩИНА – БІЗНЕС-МАЙДАНЧИК ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО зустрівся з представниками Республіки Македонія

На Сумщину з діловим візитом завітали Директор Департаменту країн Євразії, Америки, Африки, Ближнього Сходу, Азії та Тихоокеанського регіону МЗС Республіки Македонія пан Ненад КОЛЕВ та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні пан Столе ЗМЕЙКОСКІ.

МИКОЛА КЛОЧКО БЕРЕ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ’ 16

 

Відкриття Форуму «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ» відбулося в НСК «Олімпійський» у Києві

«Прем’єр-Міністр Володимир ГРОЙСМАН особисто відкриває український форум з енергоефективності ' 2016. Наразі це ключовий start-up України на шляху до енергетичної незалежності та європейських підходів у впровадженні політики енергеефективності в державі», – зазначив голова облдержадміністрації.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТО МОЛОДІ Й ТВОРЧОСТІ

День молоді відзначається в Україні щороку в останню неділю червня. У цьому році на жителів та гостей області чекають ярмарок громадських організацій та ініціатив, фестиваль «Знайди себе» та Олімпійський день.

Святкові заходи проходитимуть у центрі міста Суми. 25 червня о 18.00 у сквері ім. Т.Шевченка відбудеться ярмарок громадських організацій та ініціатив, у ході якого буде продемонстровано роботу місцевого громадського сектору. 26 червня о 10.30 у міському парку ім. І.Кожедуба розпочнеться Олімпійський день, а о 16.20 відкриється фестиваль «Знайди себе».

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИКОЛА КЛОЧКО ЗВЕРНУВСЯ ДО ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Прийміть найщиріші вітання із Днем державної служби

 «Шановні колеги! Нехай ваші дії та рішення будуть мудрими і виваженими, у центрі яких – людина, її конституційні права і соціальні гарантії. А ваша щоденна робота заслуговує на повагу та довіру суспільства», – йдеться у зверненні.

 

 

НА СУМЩИНУ ПОВЕРНУЛИСЯ «СУРМИ УКРАЇНИ»

Відкриття ХV Всеукраїнського фестивалю та багато інших заходів чекають на жителів та гостей області до Дня Конституції України

У цей день та напередодні відбудуться урочисті, культурно-просвітницькі та спортивні заходи за участю представників влади, громадськості, ветеранів, учасників АТО, діячів науки і культури.

МИ ПАМ’ЯТАЄМО

Жителі Сумщини у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни згадують героїчні та трагічні події

Представники влади, громадськості, ветерани та військові поклали квіти до пам’ятника Скорботній матері та до Меморіального комплексу «Вічна слава».

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив, що 22 червня – трагічна дата в історії українського народу, коли фашистська орда вторглася на територію України і почала наступ на Київ.

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКОМУ РАЙОНІ ПЛАНУЮТЬ ВИПЛАЧУВАТИ КОНТРАКТНИКАМ ЗСУ ОДНОРАЗОВО ПО 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Таку практику матеріального стимулювання, переконаний Микола КЛОЧКО, потрібно поширити по всій області

Голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх на селекторній нараді опрацювати питання матеріальної підтримки осіб, які виявили бажання проходити строкову військову службу або службу за контрактом. Саме завдяки такому механізму деякі області виконали завдання на 100%. Є такий позитивний приклад і на Сумщині – у Середино-Будському районі. Там планується надавати одноразово військовослужбовцям по 10 тисяч гривень за умови підписання контракту.

Подкатегории