МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ ДОПЛАТИ НА ДІТЕЙ, ПОЧИНАЮЧИ З ДНЯ ЇХ НАРОДЖЕННЯ

Внесено відповідні зміни у Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Кабінет Міністрів своєю постановою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, якими привів його у відповідність до норм Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (щодо соціального захисту дітей).

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ ДЕНЬ МОЛОКА

Захід відбудеться в рамках обласної спеціалізованої виставки-ярмарки «Життя в стилі Еко – Сумщина 2015»

«Сумчани та гості міста матимуть нагоду придбати високоякісну продукцію та дізнатися про технологію її виробництва. На відвідувачів чекає широкий асортимент продукції», – повідомив у ході брифінгу керівник апарату облдержадміністрації Олег СУХОНОС.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ДОРУЧИВ КЕРІВНИКАМ ОДА ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ РОЗРАХУНКІВ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ

Премєр-міністр України вимагає від центральних органів виконавчої влади, міністерств і голів ОДА виконання плану заходів із підготовки об’єктів ПЕК до осінньо-зимового періоду

Арсеній Яценюк нагадав, що в областях створені комісії щодо стану розрахунків за енергоносії під головуванням керівників облдержадміністрацій.

ІВАН БОРШОШ: «СУМСЬКІ ВЧИТЕЛІ ЗДІЙСНЮЮТЬ СПРАВЖНІЙ ПОДВИГ НА ПЕДАГОГІЧНОМУ ФРОНТІ»

Про це заступник голови облдержадміністрації зазначив на обласній конференції працівників освіти Сумщини

У ході конференції присутні підбили підсумки діяльності сумських педагогів у 2014-2015 навчальних роках та презентували програму дій на новий навчальний рік. Головні теми обговорення – підготовка закладів освіти до навчально-виховного процесу, забезпечення учнів підручниками та шкільними автобусами, проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності, кадрове забезпечення та інформатизація освітнього процесу.

СУМЩИНА – СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ ВИДАНИХ КРЕДИТІВ НА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

З початку дії державної програми з енергозбереження в області видано понад 1200 пільгових кредитів на придбання енергоощадного обладнання, заміну газових котлів

«В жовтні минулого року Кабінет Міністрів України ініціював широку програму кредитування населення при впровадженні енергоощадних заходів. З квітня цього року пільгові кредити можна оформити не лише на встановлення «негазового» котла, а й на придбання обладнання та матеріалів для утеплення багатоквартирних та приватних будинків. Сумщина займає друге місце, після Львівщини, за кількістю оформлених кредитів на енергозбереження», – повідомив в прямому ефірі обласного радіо заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій ЯНІШЕВСЬКИЙ.

СУМСЬКІ ВЧИТЕЛІ СХВАЛИЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КУРСЬКИХ КОЛЕГ

Учасники обласної конференції працівників освіти Сумщини відповіли російським колегам на відкритий лист, оприлюднений на VІІ міжрегіональному педагогічному фестивалі, що пройшов у Курській області

Сумські освітяни звернулися до своїх російський колег з нагадуванням, що педагогічна справа не може мати національної, політичної чи релігійної приналежності, адже істинне покликання кожного Вчителя в усьому світі – любити дитину. Тож і українські і російські вчителі не повинні допустити, щоб дитячі душі та свідомість стали  предметом політичних маніпуляцій.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ НА 75%

Про це у прямому ефірі обласного радіо повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій ЯНІШЕВСЬКИЙ

«Підготовка до опалювального сезону йде відповідно до графіку. Наразі рівень готовності об’єктів житлово-комунального господарства, закладів бюджетної сфери становить 75%. В області ведеться активна робота щодо скорочення споживання природного газу, переведення котелень на тверде паливо», – зазначив посадовець.

ПРЕЗИДЕНТ ВІДЗНАЧИВ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Глава держави підписав відповідний Указ

За значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм лікареві відділення Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру Олексію ЗОЗУЛІ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

МИКОЛА КЛОЧКО: «МІСЦЕВА ВЛАДА МАЄ АКТИВІЗУВАТИСЯ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час апаратної наради

За словами очільника Сумщини, керівники на місцях не повинні стояти осторонь організації пасажирських перевезень та гарантування безпеки пасажирів на їхніх територіях.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕКОПРОДУКЦІЇ

5 вересня на території Сумського національного аграрного університету відбудеться перша обласна спеціалізована виставка-ярмарок «Життя в стилі Еко – Сумщина 2015»

Головна мета заходу – демонстрація здобутків у виробництві органічної продукції, збереження довкілля, природних ресурсів, створення прозорого та конкурентного середовища для регіональних товаровиробників, просування їх продукції на рику України. 

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ ЗАПРОШУЄ МЕШКАНЦІВ СУМЩИНИ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Зробити це можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії  в розділі «Державний реєстр виборців» за вкладкою «Особистий кабінет виборця»

«Важливо, щоб виборець, який завітає до цього Інтернет-ресурсу, правильно вніс інформацію про себе у відповідні поля, що з’являться після натиснутої кнопки «реєстрація». При цьому дані вноситься українською мовою так, як зазначено в паспорті громадянина України. Після обробки запиту кожен виборець отримаєте відповідь на вказану електронну адресу», – наголосила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Ірина БІЛАН.

Подкатегории