ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Заходи сприяння зайнятості запроваджуються для таких осіб з числа зареєстрованих безробітних

Згідно з Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб», за працевлаштування осіб, які переїхали з тимчасово окупованої території, зони проведення антитерористичної операції чи надзвичайної ситуації роботодавцям надається компенсація витрат на оплату праці таких осіб тривалістю до 6 місяців, а в залежності від ситуації на ринку праці регіону – до 12 місяців.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: ЩОДО ЧЛЕНСТВА УКРАЇНИ В НАТО НАРОД МАЄ ВИЗНАЧИТИСЯ НА РЕФЕРЕНДУМІ ПІСЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ РЕФОРМ

На цьому Прем’єр-міністр України наголосив у ході Третього Київського безпекового форуму для молоді, організованого Фондом «Відкрий Україну»

«Після того, коли ми проведемо реформи, народ України повинен на референдумі визначитися щодо членства України в Альянсі. І Альянс повинен поповнитися ще одним членом, який разом з вільним світом захищає свободу і демократію від агресорів», – зазначив високопосадовець.

МИКОЛА КЛОЧКО ТРИМАЄ НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ ТА ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Про це голова облдержадміністрації зазначив під час наради щодо життєзабезпечення регіону з керівниками міст і районів області

Микола Клочко закликав керівників міст і районів відповідально поставитися до визначених завдань із мобілізації та призову громадян на строкову військову службу до ЗСУ, бо від цього залежить обороноздатність нашої держави та її суверенітет.

ІВАН БОРШОШ: «ЗАНЕПАД РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ – ЗАГРОЗА ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ ДЕРЖАВИ»

Питання ролі ЗМІ в умовах війни з Росією обговорювалось під час «круглого столу» в облдержадміністрації за участю головних редакторів комунальних ЗМІ та фахівців медіа-ринку

«Складна економічна ситуація в Україні повною мірою відобразилася на фінансовому стані засобів масової інформації. Ринок реклами – важливе джерело підтримки редакційних бюджетів – «лежить». Чимало газет змушені скорочувати штати, зменшувати обсяги і періодичність виходу. Усвідомлюючи значення місцевої преси як провідника державної політики в інформаційній сфері, влада готова дослухатися до суб’єктів медіа-простору і сприяти їх діяльності, аби посилити позиції держави в інформаційній війні, розв’язаній Росією», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

ВЛАДА СУМЩИНИ ДБАЄ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН

У 2015 році допомогу держави отримали 15 поранених та 6 сімей загиблих військовослужбовців на загальну суму 975 тисяч гривень

«Сьогодні держава намагається максимально охопити учасників антитерористичної операції та членів їх родин соціальними послугами і пільгами. Нині військовослужбовці, які брали безпосередню участь в АТО, прирівняні до учасників бойових дій, що передбачає понад 20 різновидів пільг. Серед них – безкоштовне санаторно-курортне лікування та проїзд у міському транспорті, 75% знижка на квартплату та послуги ЖКГ, проїзд 1 раз на рік з 50% знижкою залізницею або маршрутним таксі в інше місто, захист прав на працю, право на першочергове отримання житла, щорічна разова допомога тощо», – поінформувала у ході наради щодо соціального захисту учасників АТО заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

НА СУМЩИНІ ЗМЕНШУЄТЬСЯ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

Про лікування та профілактику цієї недуги в «прямому ефірі» обласного радіо розповів головний лікар обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Леонід БОНДАРЕНКО

«За 2014 рік захворюваність на туберкульоз у порівнянні з попереднім роком знизилася на 4,2%. Всі епідеміологічні показники у нас менші, ніж в середньому по Україні. В подальшому розраховуємо на збереження позитивної динаміки, адже для цього маємо всі передумови», – зазначив головний фтизіатр Сумщини.

ЗАПРОШУЄМО ПОЯРМАРКУВАТИ!

До Великодня на Сумщині відбудеться масштабний сільськогосподарський ярмарок

Придбати продукти за цінами товаровиробників можна буде 4 квітня з 8:00 ранку на площі Незалежності в обласному центрі.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВРУЧИВ РОДИЧАМ ЗАГИБЛОГО ОФІЦЕРА СБУ ОЛЕКСАНДРА АНІЩЕНКА ПОСВІДЧЕННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТА ОРДЕН «ЗОЛОТА ЗІРКА»

Президент України зустрівся з рідними нашого земляка під час урочистостей з нагоди 23 річниці створення CБУ

Згідно з Указом Глави держави, за вагомий особистий внесок у зміцнення національної безпеки, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня Служби безпеки України співробітник УСБУ в Сумській області підполковник Сергій Самофал та капітан у відставці Андрій Рєзнік нагороджені орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: «СПРОБИ ПОСАДОВЦІВ ГРАБУВАТИ КРАЇНУ І УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ – ПРИРЕЧЕНІ»

Про це Прем’єр-міністр України заявив на засіданні Кабміну

«Країна воює, витрачає мільярди на армію і оборону, люди допомагають тому, щоби наші Збройні Сили, щоб наша держава встояла в цій жахливій війні з Росією», – наголосив Арсеній Яценюк.

«ЖОДНА ЛЮДИНА НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ПІДТРИМКИ ДЕРЖАВИ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів області щодо призначень субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

За словами очільника Сумщини, вже з 1 травня почне діяти новий порядок призначення субсидій, який значно спрощено.

ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО – НАЙКРАЩА СПОРТСМЕНКА БЕРЕЗНЯ

Рішенням Національного олімпійського комітету України найкращою спортсменкою місяця визнано нашу землячку Валентину СЕМЕРЕНКО

Для біатлоністки це вже третє подібне визнання. До цього її називали найкращою у грудні 2013 та 2014 років. 

Подкатегории