МИКОЛА КЛОЧКО БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ

Голова облдержадміністрації бере участь у VIII міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який відбувається наразі в Харкові

Пленарне засідання «Модернізація України: партнерство заради успіху» відкрив Глава Адміністрації Президента України Ігор РАЙНІН. Він зазначив, що харківської форум – це важливий потужний міжнародний представницький захід.

ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ЗАХИЩЕНИМИ

Заступником голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК здійснено перевірки щодо стану готовності до роботи у зимовий період лікувальних та інших бюджетних закладів області, де люди перебувають постійно або тимчасово

На нараді за участі представників Департаменту соціального захисту населення, управління охорони здоров'я, керівників обласних комунальних лікувальних та інших бюджетних закладів обговорювали, у тому числі,  питання забезпечення закладів якісними продуктами харчування

СУМЩИНА ВІТАЄ МАШИНОБУДІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні Дня машинобудівника перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО зустрівся із працівниками «Сумського машинобудівного науково-виробничого обєднання», а заступник голови облдержадміністрації  Ірина КУПРЕЙЧИК побувала на НАСОСЕНЕРГМАШі.

Олександр Марченко та Ірина Купрейчик  наголосили на тому, що ці підприємства – це не стільки виробничі потужності та приміщення, а перш за все – люди, які своєю щоденною сумлінною працею роблять значний внесок у розвиток Сумщини та України в цілому. Вони побажали працівникам миру та злагоди, а головне – нових замовлень, збільшення потужностей та розширення виробництва, що має бути  запорукою сталого розвитку.

НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ «БОРОМЛЯ»

Сільський фестиваль мистецтв уже двадцять шостий рік радує жителів області та всієї України

Цього року у ньому беруть участь 84 солісти та аматорські колективи із Сумської, Полтавської, Харківської та Чернігівської областей. Усього на «Боромлі» протягом двох днів виступатимуть понад 700 виконавців.

МИКОЛА КЛОЧКО: «МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУВАТИ ПРО ПОДВИГИ НАШИХ ДІДІВ»

Голова облдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди Дня партизанської слави в м. Путивль

«Я щиро вдячний тим, хто всіма доступними способами протистояв фашистським окупантам, які хотіли поневолити всю Європу.  З глибокою повагою ставлюся до наших героїв війни, серед яких чільне місце в історії України та Сумщини зокрема займають і народні месники – партизани», – зазначив очільник області під час мітингу з нагоди свята.

УВАГА МОЛОДІЖНІЙ ПОЛІТИЦІ

Про це йшлося під час засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Звертаючись до учасників зібрання заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив, що становлення і розвиток молодіжної політики є одним із першочергових пріоритетів як в державі, так і в області. Тож потрібно консолідувати всі зусилля влади, соціальних інститутів та громадськості на роботу, спрямовану на підтримку молоді та її активності.

ПІДПРИЄМСТВАМ СУМЩИНИ ВІДШКОДОВУЮТЬ ПДВ

У 2015 році Сумська облдержадміністрація активно долучалася до вирішення проблеми відшкодування ПДВ. В результаті у 2015 році було відшкодовано 980 млн. грн., що майже у два рази більше, ніж у 2014 році. Дана тенденція зберігається і у цьому році.

За інформацією першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, за січень-серпень 2016 року Головне управління Державної фіскальної служби відшкодувало підприємствам Сумщини 528,7 млн. грн., з них відшкодування великим платникам податків становить 347,3 млн. грн.

РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ ДІТЕЙ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК і керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відвідали у День відкритих дверей Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

На Сумщині 3,6 тисяч дітей мають статус дитини-інваліда. За словами посадовців, саме ця категорія дітей потребує постійної соціальної допомоги, посиленого соціального захисту та реалізації з боку держави всіх необхідних заходів для забезпечення прав дитини.

ДОТРИМАННЯ СТРУКТУРИ СІВОЗМІН – НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ЗБЕРЕЖЕННЯ РОДЮЧОСТІ ҐРУНТІВ

Про це говорив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час зустрічі з громадою  Краснопільського району з питання впливу структури сівозмін на стан родючості та збереження ґрунтів

«Сівозміна є важливим фактором раціонального використання сільськогосподарських угідь в умовах інтенсивного землеробства, зазначив Микола Подопригора. Це дозволяє не просто запобігти хижацькому використанню угідь шляхом безперервного вирощування найбільш ліквідних на ринку сільськогосподарських культур на одних і тих, а ще є й засобом планомірного підвищення родючості ґрунтів». 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА МАРЧЕНКА ДО ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ КОСТЯНТИНА ТОВСТУХИ

Відкритий лист підготовлено у відповідь на запрошення голові облдержадміністрації проїхатися дорогами Ямпільського району, надрукованому у районній газеті «Голос часу» 10 вересня

Шановний Костянтине Олександровичу!

На Ваше запрошення голові облдержадміністрації проїхатися дорогами Ямпільського району, надрукованому у районній газеті «Голос часу» 10 вересня, хочу повідомити. Влітку, за дорученням Миколи Клочка, я особисто декілька разів відвідував північні райони області, в тому числі Ямпільщину, тож детально обізнаний зі станом доріг як на півночі регіону, так і на території всієї області. 

СУМЩИНА ТА МАКЕДОНІЯ МАЮТЬ СПІЛЬНІ ІНТЕРЕСИ

За результатами робочого візиту делегації області до Республіки Македонія найбільш привабливими секторами для співпраці визначено сільське господарство та інфраструктурні об’єкти

Про напрацювання поїздки та участь у македонсько-українському бізнес-форумі у м. Скоп’є журналістам розповіли голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та учасники делегації.

Подкатегории