КЕРІВНИЦТВО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІДЗНАЧИЛО РЯТУВАЛЬНИКІВ СУМЩИНИ

«Пишаюся своїми працівниками, які діяли не за наказом, а за покликом серця, та доставляли допомогу людям навіть на території, підконтрольні терористам, під пострілами куль»

Про це зазначив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергій БОЧКОВСЬКИЙ. За його словами, Роменським зведеним загоном Міжрегіонального центру швидкого реагування  ДСНС України доставлено та роздано у Луганській області 357 тонн гуманітарної допомоги,  з яких близько 50 тонн – на небезпечній території. Гуманітарна допомога надійшла у міста Луганщини: Золоте Поле, Гірське, Попасне, Лисичанськ, Первомайськ.

У ПРІОРИТЕТІ – СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

На Сумщині функціонує 152 прийомні родини та 20 дитячих будинків сімейного типу

 «В області спостерігається стійка тенденція до збільшення кількості дітей, які виховуються в прийомних родинах чи будинках сімейного типу. Адже ми чудово розуміємо, що жодний інтернат не зможе замінити дитині справжнього родинного тепла і затишку», – наголосив у «прямому ефірі» обласного радіо начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

СУМЩИНА ЗАПАСАЄТЬСЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ

 

Область на 70% забезпечена дровами на зиму

За інформацією виконуючого обов’язки начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Івана ФЕСЕНКА, станом на 25 вересня на опалювальний сезон 2014-2015 років заготовлено в середньому понад 69% дров. Зокрема, об’єкти бюджетної сфери забезпечені дровами на 75%, підприємства теплопостачання – на 66%, населення – на 63%.

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ СОЦІАЛЬНУ ЗАХИЩЕНІСТЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

На цьому заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій ПОНОМАРЕНКО наголосив у ході брифінгу

«Ціною неймовірних зусиль, життя та здоров’я ветерани вибороли для нас Перемогу. Тому наш святий обов’язок – оточити турботою кожну людину, на чию долю випала війна, створити гідні умови для їх соціальної адаптації та поліпшення здоров'я», – зазначив посадовець.

МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ – ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ГРАНТИ

Співробітникам Сумського державного університету Ганні КОРНЮЩЕНКО та Олександру КУБАТКУ призначено гранти Президента України для підтримки наукових досліджень

Розпорядженням Президента України Петра ПОРОШЕНКА від 24 вересня кандидат фізико-математичних наук, доцент СумДУ Ганна КОРНЮЩЕНКО отримала державне фінансування для проведення наукового дослідження на тему: «Формування пористих наносистем ZnO і NiO для застосування в сенсорній електроніці», а кандидат економічних наук, доцент СумДУ Олександр КУБАТКО – для наукового дослідження «Організаційно-економічні засади адаптації економічних систем до кліматично-ресурсних флуктуацій».

НА СУМЩИНІ ПРЕДСТАВЛЕНО ФІНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДО 2020 РОКУ

Про це було оголошено на розширеному засіданні комітету з розробки даного програмного документу

 «Сьогодні на розсуд громадськості представлено фінальний проект Стратегії розвитку Сумської області на період до 2020 року, з яким можна ознайомитися на сайті облдержадміністрації. Однак, Стратегія неможлива без Плану її впровадження, тому сьогодні розпочинається найважливіший етап роботи – оголошуємо про пошук ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії», – зазначив заступник керівника проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій ТРЕТЯК.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА ПОНАД 7 ТИСЯЧ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗІ СХОДУ УКРАЇНИ

Обласна влада опікується розселенням людей у будинки з опаленням, аби гарантувати тепло і затишок взимку

 В область прибуло 7019 громадян, переміщених з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, з них 2092 дитини. Усі вони забезпечені найнеобхіднішим, діти влаштовані до шкіл та дитячих садочків.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ПРЕДСТАВИВ ДІЛОВИМ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИМ КОЛАМ США ПЛАН ДІЙ «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з представниками ділових та інвестиційних кіл США в Нью-Йорку, де глава Уряду перебуває з робочим візитом

Арсеній Яценюк представив урядовий План дій «Відновлення України». Під час зустрічі було домовлено про конкретну практичну підтримку плану урядових реформ. Американські компанії нададуть експертну допомогу в реалізації планів Уряду у питаннях боротьби з корупцією,  лібералізації економіки і спрощення регуляторного поля.

СУМСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НА СХОДІ УКРАЇНИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ВСІМ НЕОБХІДНИМ

Про це поінформував заступник командира 27 Сумського реактивного артполку по роботі з особовим складом Дмитро ГОРБ

«У військовослужбовців в зоні АТО, згідно з нормами, є все необхідне. Чого не вистачало – бійці поступово отримують. Велика заслуга в цьому волонтерів, які забезпечують армію сучасними речами, зручним та якісним одягом, взуттям», – наголосив Дмитро ГОРБ.

СУМЩИНА ВІДПРАВИЛА НА СХІД УКРАЇНИ ПОНАД 198 ТОНН ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Сільгоспвиробники Охтирщини зібрали та спрямували до  Донецької області 6,2 тонни гуманітарного вантажу

«Сумщина продовжує допомагати нашим побратимам, які опинилися у зоні бойових дій. Черговий гуманітарний вантаж скеровано до міста Краматорськ Донецької області. Це – картопля, буряк, морква, цибуля, часник, консервація», – зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ ОСІННІЙ ПРИЗОВ

Іван БОРШОШ: «Необхідно забезпечити якісне оповіщення призовників та їх явку для проходження медичної комісії»

На цьому наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації у ході відеоселекторної наради з питань організації і проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Подкатегории