ЗВЕРНЕННЯ ВОЛОДИМИРА ШУЛЬГИ ДО ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Дорогі земляки!

Останні сім місяців я мав честь очолювати одну з найкращих областей України – мою рідну Сумщину. Кожен день нашої з вами спільної роботи був присвячений вирішенню нагальних питань жителів області, які стали для мене родиною. Непростим був початок моєї роботи на посаді голови Сумської обласної державної адміністрації. Були різні настрої, але разом з вами нам вдалося зберегти найдорожче – мир і спокій в області.

«ПРОФЕСІЯ РЯТІВНИКА ВИМАГАЄ ПОСТІЙНОЇ БОЙОВОЇ ГОТОВНОСТІ»

Володимир ШУЛЬГА привітав особовий склад Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Ромнах з професійним святом

«Цей день об'єднує мужніх, відважних та відповідальних людей, які в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді. Ваша професія небезпечна, але вкрай важлива. Для рятівників не існує ані свят, ані вихідних, адже щогодини вони знаходяться напоготові, аби вчасно опинитися там, де потрібна їх допомога, професіоналізм та витримка», – сказав він.

У НЕДРИГАЙЛОВІ ВІДКРИТО НОВИЙ ПАРК

Володимир ШУЛЬГА: "Це свідчення того, що за будь-яких обставин можна сприяти розвитку рідного краю"

«Сьогоднішня подія – свідчення того, що попри складну ситуацію в країні, військове протистояння із зовнішнім агресором ми з вами здатні змінювати життя на краще. Для цього потрібна лише добра воля і любов до своєї держави, області, міста чи села. Нині її палко демонструють наші земляки, які сьогодні захищають Україну, надають допомогу учасникам АТО», – зазначив Володимир ШУЛЬГА.

 

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: «ПІД УГОДОЮ З ЄС СТОЇТЬ ПІДПИС ВСІЄЇ УКРАЇНИ»

Про це зазначив  Глава уряду під час засідання Верховної Ради України, де відбулася ратифікація Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом

 «Голосування за ратифікацію Угоди з ЄС є цивілізаційним вибором України. Ми виправляємо помилку, яка була допущена 350 років тому. Україна – це Європа. Так сказав і зробив український народ», – сказав Прем’є-міністр України.

СУМЩИНА – НА 2 МІСЦІ ЗА ОБСЯГОМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СХІДНИМ ОБЛАСТЯМ УКРАЇНИ

До її збору долучилися всі райони області

«Жителі, фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства регіону активно допомагають співвітчизникам продуктами харчування та всім необхідним. Випередивши Київщину, ми знову посіли друге після Вінницької області місце за обсягом гуманітарної допомоги» – повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Володимир ІВЧЕНКО.

У РОМНАХ ВІДКРИТО МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

За словами Володимира ШУЛЬГИ, створення центру стало продовженням реформування первинної ланки медичної допомоги в області

Лікарняний заклад, який буде обслуговувати понад 41 тисячу громадян, обладнаний всім необхідним, аби забезпечити якість та доступність медичних послуг. Прийом пацієнтів тут здійснюватимуть 15 сімейних лікарів, 8 терапевтів, 5 педіатрів.

НАРОЩУЄМО АГРАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

За темпами виробництва валової сільськогосподарської продукції Сумщина посідає 5 місце в державі

«Аграрна галузь продовжує демонструвати позитивну динаміку розвитку, з року в  рік збільшуючи виробництво валової продукції. За підсумками 8 місяців 2014 року обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції в області склали 110,2% до відповідного періоду минулого року, в тому числі в галузі рослинництва – 114,8%, тваринництва – 100,8%», – підкреслив у ході брифінгу директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Івченко.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «НА СУМЩИНІ БУДУЮТЬСЯ ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ»

Голова облдержадміністрації разом із мешканцями Ромен відкрив відремонтовану ділянку дороги Київ-Суми-Юнаківка, що проходить містом

На свій 1113 день народження тисячолітній Ромен отримав обіцяний подарунок від очільника області – капітально відремонтований автошлях на в’їзді до міста з боку Києва.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ НА 90%

Про це у ході наради повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ

«Сумщина має вищі, ніж в середньому по Україні, показники готовності галузей економіки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Ми підійшли до цього завдання ретельно та комплексно», – зазначив посадовець.

«ЄВРОПА ВИВОДИТЬ УКРАЇНУ НА ВЕЛИКИЙ ТРАКТ ПРОГРЕСУ», – ПРЕЗИДЕНТ ПРО РАТИФІКАЦІЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

Євроінтеграція стала українською національною ідеєю, заявив Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді під час синхронної ратифікації Угоди про асоціацію парламентами України та Європи

 За словами Президента, «внутрішні та зовнішні потуги зупинити наш стратегічний поступ зазнали фіаско. Історичний договір 27 червня в Брюсселі було підписано! Сьогоднішня синхронна ратифікація буде святом не лише України, а всієї об’єднаної Європи, бо без України об’єднаної Європи не існує».

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «РАЗОМ РОЗБУДОВУЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ МІСТА СУМЩИНИ»

Голова облдержадміністрації привітав жителів Ромен з днем міста та 71 річницею визволення від фашистських загарбників

«Так склалося, що поважну дату одне з найдавніших міст України  зустрічає в умовах війни. Як і сім десятиліть тому, ми знову протистоїмо агресору, виборюємо незалежність та свободу. Сьогодні кращі сини України, в тому числі й Роменщини, зі зброєю в руках захищають інтереси держави та її громадян. Війна болем і стражданнями відлунює в серцях жителів області», – зазначив керівник Сумщини.

Подкатегории