Поточна діяльність

ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВАСИЛЬ ХОМА ПРИВІТАВ ВОЛОНТЕРІВ СУМЩИНИ

З 1985 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі відзначається Міжнародний День волонтера

«У цей день вітають людей, які ніколи не стоять осторонь чужих проблем,  - вважає голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома. – Волонтери водночас і добровольці, и рятівники. Ви рятували армію з перших днів війни, допомагали переселенцям у скрутні часи. У ваших серцях є місце і дітям з дитячих будинків, і сиротам, немічним та хворим.

СЕРТИФІКАЦІЮ-2020 В УКРАЇНІ УСПІШНО ПРОЙШЛИ 902 ВЧИТЕЛІ, З НИХ 30 ВЧИТЕЛІВ ІЗ СУМЩИНИ

Пілотну добровільну сертифікацію вчителів початкової школи 2020 року успішно пройшли 902 педагоги. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ

За інформацією Управління Державної служби якості освіти у Сумській області, 30 із 32 учителів початкових класів Сумської області успішно пройшли вивчення практичного досвіду роботи та подолали пороговий бал сертифікації.

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ НАДАВАТИ ДЕРЖАВНІ ТА КОМУНАЛЬНІ ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проект постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою»

«Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже, відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр ТКАЧЕНКО.

УКРАЇНА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ З УРЯДОМ ШВЕЙЦАРІЇ ПРО ВИРОБНИЦТВО АПАРАТІВ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга СТЕФАНІШИНА та Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Молдові Клод ВІЛЬД підписали Меморандум про взаєморозуміння між Урядами України та Швейцарії щодо українсько-швейцарського проекту «Створення бюджетного апарату штучної вентиляції легень у відповідь на виклики COVID-19» – Проект фаза I

«Меморандум між урядами України та Швейцарії є яскравим прикладом, як ми стоїмо пліч-о-пліч з нашими європейськими партнерами у боротьбі з COVID-19», – зазначила Віце-прем'єр-міністр Ольга Стефанішина.

НА СУМЩИНІ ПРОІНСПЕКТОВАНІ ВСІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

За дорученням голови облдержадміністрації Василя ХОМИ на Сумщині протягом доби було перевірено, наскільки надійно і стабільно працюють електричні мережі в лікарнях області

«На цьому тижні голова облдержадміністрації Василь Хома особисто проінспектував 5 закладів охорони здоров’я, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19. За результатами цього інспектування була зібрана нарада, де  були присутні представники Державної служби надзвичайних ситуацій, обласного Департаменту цивільного захисту та АТ «Сумиобленерго», – розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко під час брифінгу.

НА СУМЩИНІ ЗАВАНТАЖЕНІСТЬ ЛІЖОК ХВОРИМИ НА COVID-19 СКЛАДАЄ 54%

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО

«На Сумщині для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією задіяні 17 закладів охорони здоров’я, на базі яких розгорнуто 1419 ліжок. Із них  зайнято 766,  604 пацієнтами з підтвердженим діагнозом і 162 – з підозрами, – розповів Сергій Бутенко. – Загальний показник завантаженості ліжкомісць в області складає 54%».

ВИСТАВА ЩЕПКІНЦІВ «ПЕР ГЮНТ» ОТРИМАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ «ОСКАР»

Вистава «Пер Гюнт» Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна оголошена лауреатом III-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» у номінації «За найкращу драматичну виставу» 

З такою високою нагородою колектив театру привітав голова облдержадміністрації Василь ХОМА.

 

ВАСИЛЬ ХОМА: ВИ Є СПРАВЖНІМИ СОЦІАЛЬНИМИ ЕКСПЕРТАМИ, ЯКІ ПРОГНОЗУЮТЬ ГОЛОВНІ ЯВИЩА Й ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУМЩИНИ

Напередодні Дня працівників статистики голова Сумської облдержадміністрації привітав працівників органів статистики з професійним святом

«З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, наснаги й підтримки рідних у вашій плідній праці та сімейного благополуччя», – йдеться у вітанні.

СТАНОМ НА 4 ГРУДНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 32080 ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 896 осіб (Суми – 290, Шостка – 5, Конотоп – 28, Ромни – 132, Охтирка – 55, Глухів – 31, Лебедин – 44, Білопільський р-н – 1, В. Писарівський р-н – 3, Глухівський р-н – 9, Конотопський р-н – 9, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 23, Лебединський р-н – 5, Л. Долинський р-н – 30, Недригайлівський р-н – 2, Охтирський р-н – 16, Путивльський р-н – 28, Роменський р-н – 72, С. Будський р-н – 29, Сумський р-н – 47, Тростянецький р-н – 34, Ямпільський р-н – 2). За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 410 летальних випадки, з них за минулу добу – 17 (Суми – 2, Шостка – 4, Ромни – 2, Охтирка – 4, Глухів – 1, В. Писарівський р-н – 1, Глухівський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Роменський р-н – 1)

ВАСИЛЬ ХОМА: ПРАЦЮЄМО РАЗОМ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ СУМЩИНИ

Голова облдержадміністрації привітав голову та новообраний склад обласної ради і наголосив на необхідності спільної роботи на благо Сумської області

За словами Василя ХОМИ, перше установче засідання сесії обласної ради – це подія, яка свідчить про те, що політичні процеси на Сумщині закінчуються і депутати переходять до реальної роботи задля розвитку економіки, соціальної, гуманітарної сфери в Сумській області.

Подкатегории