НА СУМЩИНІ ЗВІЛЬНЕНО ДВОХ ГОЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

Президент України Петро ПОРОШЕНКО звільнив голову Глухівської РДА Олексія ТКАЧЕНКА та голову Путивльської РДА Анатолія КОСОВСЬКОГО

Посадовців звільнено з посад з підстав, передбачених Законом України «Про очищення влади» (пункт 72 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України).

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «ВАШЕ ПОКЛИКАННЯ – ДОПОМАГАТИ ТИМ, ХТО НАЙБІЛЬШЕ ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ»

Перший заступник голови облдержадміністрації привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

«Своєю щоденною працею ви допомагаєте долати життєві труднощі родинам переселенців, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, пенсіонерам, людям з обмеженими фізичними можливостями, дітям, позбавленим батьківської турботи», – йдеться у вітанні.

В ОБЛАСТІ ОРГАНІЗОВУЮТЬ МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ

У ході заняття на базі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф педагоги-волонтери разом зі спеціалістами-реаніматологами відпрацювали техніку непрямого масажу серця та штучної вентиляції легень у дорослих і дітей

«Нині держава приділяє чималу увагу навчанню громадян «азам» першої медичної допомоги. Розроблені спеціальні програми, безкоштовні заняття  на базі закладів охорони здоров’я проходять у всіх районах області. Перш за все, намагаємося залучити вчителів, адже це ті люди, які можуть донести корисні знання до максимально широкої аудиторії», – зауважила завідувач навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Оксана СКРИПЧЕНКО.

КОНФЕСІЇ ТА РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ СУМЩИНИ – ЗА СУВЕРЕННУ, ЄДИНУ І НЕДІЛИМУ УКРАЇНУ

Духовенство області закликає громаду обєднатися навколо вирішення проблем в державі

«Сьогодні в Україні відбувається безпрецедентне єднання та консолідація в соціумі. Проте, іноді існує прихована і не прихована агресія, конфронтація різних суспільних груп. Це – справжній виклик і загроза. І в цій ситуації, об’єднуюча місія церков, релігійних організацій, духовних наставників виходить на перший план», – звернувся до представників Ради Церков та релігійних організацій Сумщини начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій НАД'ЯРНИЙ.

ПІДВИЩЕНО ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ НА МОЛОКО

За 1 кілограм цього продукту селяни області отримують від 2,30 - 3,00 гривень

«Віднедавна ціна на молоко незбиране другого ґатунку з базисним вмістом жиру, придбане у господарствах населення молокопереробними підприємствами Сумської області, становить 2,30-3,00 гривні за 1 кілограм»,  –  повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.

ТВАРИННИКАМ СУМЩИНИ ВИПЛАТИЛИ 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДОТАЦІЇ

В області триває виплата дотацій за бюджетною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» за 2013 рік

Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО, держава повністю виплатила  сільськогосподарським підприємствам дотацію за утримання корів м'ясного напряму продуктивності (загалом 527,4 тисячі  гривень) та фінансову підтримку суб’єктам господарювання агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів, спрямувавши на ці потреби 6 598,9 тисячі гривень.

СУМЩИНА НАРОЩУЄ ВИРОБНИЦТВО ПЛОДОВО-ЯГІДНИХ КУЛЬТУР

Валовий збір плодів цьогоріч становить 2,6 тисячі тонн, що на 1,3 тисячі тонн більше, ніж минулого року

Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО, сільськогосподарськими підприємствами області зібрано плодово-ягідних культур на площі близько 700 гектарів. Середня урожайність становить 37,1 ц/га.

СУМСЬКІ СПОРТСМЕНИ – НА П’ЄДЕСТАЛІ ПЕРЕМОЖЦІВ

Вдало для наших земляків завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби

Нещодавно в місті Берегово відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 1998-1999 років народження. У турнірі взяли участь майже 200 спортсменів з Дніпропетровська, Луганська, Миколаєва, Житомира, Рівного, Харкова, Запоріжжя, Вінниці, Одеси, Києва, Тернополя, Івано-Франківська та Сум.

95% ЗАРЕЄСТРОВАНИХ В ОБЛАСТІ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА КОМПЕНСАЦІЄЮ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ

Про особливості оформлення нового виду державної  допомоги у «прямому ефірі» обласного телебачення розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

«Станом на 29 жовтня 1714 сімей переселенців із 1793 зареєстрованих виявили бажання отримувати щомісячну адресну державну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП. Для її оформлення слід звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання», – зазначила посадовець.

ДО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ ГОТОВІ

Обласна комісія з питань ТЕБ та НС у рамках навчань з районами відпрацювала дії органів управління, сил цивільного захисту під час можливого ускладнення погодних умов в осінньо-зимовий період

Учасники навчання удосконалили механізми оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, продиктованих стихією. Тренування мали на меті налагодити координацію системи цивільного захисту населення під час порушення сталого функціонування стратегічних об’єктів життєзабезпечення, виникнення перешкод для транспортного сполучення, знеструмлення населених пунктів, пошкодження ліній електропередач та відсутності зв’язку.

СУМЩИНА – ДРУГА В ДЕРЖАВІ ЗА УКЛАДЕННЯМ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

В області налагоджено ефективний соціальний діалог між роботодавцями та працівниками

«Колдоговір сприяє становленню партнерських відносин між первинними профспілковими організаціями і роботодавцями, вирішенню питань продуктивної зайнятості, зростання та своєчасності виплат заробітної плати, створенню безпечних і здорових умов праці, захисту прав робітників», – пояснила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена ЗАЯЦ.

Подкатегории