5 НАЙТАЛАНОВИТІШИХ СТУДЕНТІВ СУМЩИНИ ВІДВІДАЮТЬ КИТАЙСЬКУ НАРОДНУ РЕСПУБЛІКУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБМІНУ

Ознайомча поїздка сумських студентів до КНР відбудеться 18 – 27 червня цього року

«Такі поїздки – це не тільки обмін студентами, а й насамперед – реалізація спільних проектів Сумщини і китайських провінцій у галузі освіти та науки», – переконаний голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

МІЖ ОСВІТНІМИ ТА НАУКОВИМИ УСТАНОВАМИ СУМЩИНИ ТА ПРОВІНЦІЙ КИТАЮ ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ

Перспективні напрямки співробітництва стосуються економічної, науково-технічної, освітньої, гуманітарної та культурної сфер

«Така співпраця передбачає проведення українсько-китайських заходів, сприяє у створенні ділових, науково-технічних, освітніх і культурологічних міжнародних структур», – повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час зустрічі з ректорами навчальних закладів Сумщини.

НА СУМЩИНІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ – СВІДОМИЙ ВИБІР»

Участь у конкурсі взяли майже 200 дітей та молоді Сумської області. Учасники підготували роботи у 4 номінаціях: малюнок, есе, відеоролик на екологічну тематику та екоторбинки 

«Цей конкурс – ключ до того, щоб усвідомити глобальність та важливість екологічної проблеми, адже вона стосується кожного жителя на землі.  Саме від наших дій сьогодні залежить наше завтра, – звернувся до всіх учасників заходу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – І наша з вами задача – кожного дня докладати зусиль, щоб природа дійсно наповнювала нас і надихала».

СЬОГОДНІ СУМЩИНА, ЯК І ВСЯ УКРАЇНА, СЛАВИТЬ ВИДАТНОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Попри дощову погоду представники влади та громадськості прийшли до пам’ятника Кобзарю в обласному центрі, щоб засвідчити йому свою шану квітами та віршами з нагоди 158-ї річниці перепоховання

«22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Ми розуміємо, що і сьогодні не всі його заповіти виконані і нам необхідно ще чимало зробити, щоб Україна була вільною і заможною, як того хотів Тарас».

ТРОСТЯНЕЦЬКА ОТГ ЗАПРОШУЄ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ НА «ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST»

Нагадуємо, фестиваль класичної музики відбудеться 24-26 травня у м. Тростянець

Під час фестивалю-конкурсу класичної музики «Чайковський FEST» на вас чекають шедеври світової класики та легендарні композиції сучасних світових хітів.

УВАГА! НА СУМЩИНІ ОЧІКУЄТЬСЯ ГРОЗА, ГРАД ТА ШКВАЛИ

22 травня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, по області місцями град та шквали 15-20м/с ( І рівень небезпечності, жовтий )

У зв’язку з цим рятувальники попереджають про небезпеку та наслідки таких погодних умов і закликають громадян бути обережними! Уникайте прогулянок біля дерев, парканів, рекламних щитів та будівель, конструкції яких може зірвати шквальним вітром. Не залишайте автомобілі біля тих же дерев, біл-бордів, тощо.

НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «SUMY INVEST BRIDGE – 2019»

На бізнес-форум завітали представники посольств та бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизької та Словацької республік, а також Грузії та Нігерії які розглядали шляхи поглиблення співпраці з Сумщиною

«Форум «Sumy Invest Bridge» присвячений налагодженню ділових відносин і розширенню зовнішньоекономічної співпраці, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

РАДНИК ПОСОЛЬСТВА КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ЗАПРОСИВ БІЗНЕС СУМЩИНИ ДО СПІВПРАЦІ

Восени цього року у Киргизькій Республіці проходитиме українсько-киргизький бізнес-форум, де підприємці Сумської області зможуть представити свої товари і послуги

«Ми готові співпрацювати у напрямках аграрного бізнесу, машинобудування, ІТ-сфери, туризму, легкої та харчової промисловості тощо, – зазначив під час форуму «SUMY INVEST BRIDGE-2019» радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек АПИШОВ. – Тому я прошу підприємців Сумщини звертатися до нас, і ми спробуємо знайти для вас ринки збуту в нашій країні, партнерів і навіть розглянути можливості щодо створення українсько-киргизьких підприємств».

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ЕКСПОРТУВАТИ СВОЮ ПРОДУКЦІЮ ЗА КОРДОН, МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ТА ОТРИМАТИ ПІДТРИМКУ В ПОШУКУ РИНКІВ ЗБУТУ

Під час міжнародного бізнес-форуму «SUMY INVEST BRIDGE - 2019», що проходить наразі в обласному центрі, координатор В2G Офісу з просування експорту України Микола КНЯЗЕВИЧ запросив представників малого і середнього бізнесу та учасників кластерів в області до співпраці

«Серед наших послуг – освіта для експортерів, пошук партнерів, експортний консалтинг, індивідуальний консалтинг, пошук партнерів для ведення бізнесу, проведення аналізу ваших компаній тощо, – зазначив Микола Князевич. – Усі ці послуги безкоштовні. Перевагу надаємо групі підприємств малого та середнього бізнесу, які створюють кластери».

СУМЧАНКА ПЕРЕМОГЛА У ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ЖИМУ

Сумська спортсменка Анна РИКУН виборола золото у категорії до 57 кг, піднявши вагу 97,5 кг.

Також Анна стала третьою в абсолютному заліку серед юніорок і виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. В командному заліку українські юніорки зайняли друге місце.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ-2019: МОН ЗНЯЛО ОБМЕЖЕННЯ ТЕРМІНУ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО КОЕФІЦІЄНТА

Міністерство освіти і науки зняло обмеження щодо терміну реєстрації абітурієнтів для отримання сільського коефіцієнту на вступ у виш

«Цього року, як і раніше, серед коригувальних коефіцієнтів є сільський – для тих вступників, які зареєстровані в селі та в рік вступу отримали повну загальну середню освіту в школі, розташованій на території села. Сільський коефіцієнт дорівнює 1,02 та 1,05 – для спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави», – пояснив очільник директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег ШАРОВ.

Подкатегории