CУМЩИНА У СКОРБОТІ

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА висловив співчуття у зв'язку із загибеллю під Лисичанськом сумського офіцера Максима САВЧЕНКА

Сумщина зі скорботою сприйняла звістку про загибель у Луганській області нашого земляка Максима Савченка. Гірка і непоправна втрата болем озвалася у серцях жителів області.

 

СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО 23 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Головне державне свято пройде під знаком єднання у синьо-жовтих кольорах, консолідації суспільства та патріотичного піднесення

«День Незалежності – особливе свято для кожного українця. Зважаючи на складну ситуацію в державі, військову агресію з боку Російської Федерації, зазіхання на територіальну цілісність Батьківщини, це свято набуває ще більшого значення. 24 серпня українці покажуть всьому світові своє прагнення до єдності, любов до рідної землі та патріотизм», – переконаний заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

«ЗА ПІВРОКУ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ СУМЩИНИ РЕАЛІЗОВАНО 83 ПРОЕКТИ», – ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ

За цей час у розвиток АПК області вкладено понад 339 мільйонів гривень і реалізовано 83 проекти у переробній галузі, тваринництві,  зерно- і овочезбереженні

«Незважаючи на складну економічну ситуацію, на Сумщині вводяться в дію нові елеватори і овочесховища, реконструюються ферми і тваринницькі господарства. Ми надаємо бізнесу максимальну підтримку, адже це – нові робочі місця, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розвиток сільських територій», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

БЛИЗЬКО 250 ЗАЯВ – НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ТАБОРАХ СУМЩИНИ

Про це начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО повідомив під час брифінгу про хід дитячої літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2014 року

«Питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей є одним з головних пріоритетів державної політики. У зв’язку з подіями у східних регіонах України ми не можемо обійти увагою дітей переселенців», ‒ зазначив посадовець.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАПРАВИВ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПАРЛАМЕНТУ УКАЗ «ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ»

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ «Про часткову мобілізацію»

У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена «у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави

СУМЩИНА БОЙКОТУЄ РОСІЙСЬКІ ТОВАРИ

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ доручив виокремити товари РФ в торгових мережах Сумської області та запровадити їх спеціальне маркування

«Ми проаналізуємо, які товари реалізуються в наших магазинах, з тим, аби відповідно позначити російську продукцію. Люди мають знати, що купувати російське – означає фінансувати чужу економіку та збройні сили. Справжні патріоти повинні підтримувати не агресора, а свою країну», – зауважив у ході апаратної наради Іван Боршош.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВИХ

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1542-VII «Про внесення зміни до статті 37 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

Законом підвищує мінімальну пенсію з втрати годувальника з одного до двох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Завданнями Закону є посилення соціальної захищеності членів сімей військовослужбовців, які потребують захисту та піклування з боку держави.

10 Т БОРОШНА ВІД СУМЩИНИ – ЖИТЕЛЯМ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сільськогосподарські переробники зібрали для армії та звільнених населених пунктів Донеччини 10 тонн борошна

Аграрії області активно долучаються до гуманітарної кампанії, ‒ повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 1176 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З АР КРИМ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Влада і громадськість допомагають їм у вирішенні побутових питань та з адаптацією в області

За інформацією керівника регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції В’ячеслава ЛИСАЧЕНКА, на Сумщину переселилися 1176 осіб, у тому числі 391 дитина:  з Донецької та Луганської областей – 1022 особи, серед яких 344 дитини, з АР Крим – 154 переселенці, в тому числі 47 дітей.

ВІД СУМЩИНИ – СХОДУ УКРАЇНИ

Шосткинський район зібрав для армії та звільнених населених пунктів Донеччини понад 5 тонн продуктів

Жителі Шосткинського району активно долучилися до збору продуктів харчування: картопля, овочі, крупи, макаронні вироби, олія, цукор, кондитерські вироби, консервація, сало, борошно, – повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

НА СУМЩИНІ ОЗДОРОВЛЯТЬСЯ ДІТИ З ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Табір «Універ» гостинно прийме близько 170 юнаків та дівчат зі Сходу України

Про це у ході апаратної наради повідомив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.