«НА БАРИКАДАХ МАЙДАНУ УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ ДОВЕЛА, ЩО ЇЇ ДУМКОЮ НЕ МОЖНА НЕХТУВАТИ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання «круглого столу» з питань реалізації молодіжної політики в регіоні

«Сьогодні за цим столом зібралася нова генерація українців, майбутня еліта нації та справжня гордість Сумщини, якій будувати Україну – єдину, незалежну, європейську, - звернувся до присутніх очільник Сумщини. – Нині наша держава стала на європейський шлях розвитку, тож для реалізації запланованих реформ вкрай необхідні нові креативні ідеї та підходи освічених, талановитих та патріотично налаштованих молодих людей».

МИКОЛА КЛОЧКО: «ВИМАГАЮ НЕУХИЛЬНОГО ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ З МОБІЛІЗАЦІЇ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання колегії

«Мобілізація та призов громадян на строкову військову службу – це одне із першочергових завдань. Воно вимагає величезної відповідальності кожного керівника району і міста, – зауважив Микола Клочко – Проте, як показали результати розгляду цього питання на попередній колегії, деякі посадовці не виконали поставлені завдання».

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ШОСТА ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ

Про її особливості в «прямому ефірі» обласного телебачення розповів заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату Олег СКІЧКО

«Відповідно до Указу Президента України з 19 червня в країні розпочалася шоста хвиля мобілізації. Триватиме вона 60 днів – до 17 серпня. Її  мета – ротація військовослужбовців, призваних у рамках третьої хвилі, та доукомплектування військових частин особовим складом», – зазначив підполковник ЗСУ.

 

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ МАЄ ОБ’ЄДНАТИ УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО»

На цьому Президент України наголосив під час презентації проекту змін до Конституції України у частині децентралізації представникам національних та регіональних засобів масової інформації

Президент зазначив, що переваги децентралізації очевидні всім політичним силам, оскільки всі вони саме з цим гаслом йшли на вибори. «Всі обіцяли народу децентралізацію. Це було в жовтні минулого року. Але ще в квітні-травні під час своєї передвиборчої кампанії я твердо пообіцяв, що ми проведемо конституційні зміни з питань децентралізації. І зараз я, як Президент країни, розраховую на підтримку всіх політичних сил у Верховній Раді», – заявив Глава держави.

ВИЯВЛЕНІ В ШОСТЦІ ОТРУТОХІМІКАТИ МАЮТЬ БУТИ ВИВЕЗЕНІ ЗА МЕЖІ ОБЛАСТІ ТА УТИЛІЗОВАНІ

Іван БОРШОШ: «Очищення території Шосткинського району від небезпечних хімічних речовин – принципова позиція обласної влади»

Про це заступник голови облдержадміністрації зазначив у ході спільного засідання обласної, районної та міської комісій з ТЕБ та НС, під час якої обговорили хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Шостці та Шосткинському районі.

ВАЛЕРІЙ ВОЩЕВСЬКИЙ «РЕЗУЛЬТАТ - ЦЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ РОБОТОЮ 27 МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ДАСТЬ 10 ТИСЯЧ РОБОЧИХ МІСЦЬ»

Про це Віце-прем'єр-міністр України зазначив під час наради з питань реконструкції діючих гідроелектростанцій країни

Він доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості і ВАТ «Укргідроенерго» відпрацювати тендерну документацію, щоб українські машинобудівні компанії змогли взяти участь у тендерах ЄБРР і ЄІБ з кредитування  318 мільйонів євро на модернізацію агрегатів Дніпровського каскаду.

СПІВРОБІТНИКАМ ПАТ «СНВО ІМ. ФРУНЗЕ» ВИПЛАЧЕНО ЗАЛИШОК ЗАРПЛАТИ ЗА КВІТЕНЬ

Досягти цього вдалося завдяки сприянню голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА у поверненні підприємству частини ПДВ

Про це повідомлялося у ході спільного засідання регіональної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат.

ВДОСКОНАЛЕНО СИСТЕМУ ВИПЛАТ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ІЗ ЗОНИ АТО

Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів змінив систему виплат соціальної допомоги тимчасово переміщеним особам із зони АТО.

Для забезпечення соціального захисту цих людей державою вжито ряд заходів. Зокрема, в держбюджеті на 2015 рік на допомогу внутрішньо переміщеним особам було закладено 3,4 млрд. грн.

НА СУМЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ АРХІТЕКТУРИ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ привітав архітекторів області з професійним святом

«У цьому залі зібралися справжні митці різних поколінь, від ветеранів професії до початківців. Але всі ви – однодумці, об’єднані бажанням творити прекрасне, зводити об’єкти інфраструктури, втілюючи сміливі ідеї та рішення», – звернувся посадовець архітекторів області.

НОВОБУДОВА СУМЩИНИ ВИЙШЛА У ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩІ БУДИНКИ І СПОРУДИ

Експертна рада при Державній архітектурно-будівельній інспекції України рекомендувала до участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в 2014 році 26 об’єктів будівництва.

Серед них, 11 об’єктів змагатимуться в номінації «Об’єкти житлового будівництва», 3  – в номінації «Об’єкти виробничого призначення», 4 – в номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури», 8 – в номінації «Об’єкти громадського призначення».

В ОБЛАСТІ ПОСИЛЕНО ЗАХОДИ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

Про це у ході брифінгу повідомили начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор ЧИГРИНЕЦЬ і заступник начальника Управління ДСНС України в Сумській області Сергій НАДТОЧЕЄВ

В області діє 16 телесистем спостереження (ТСС), які дають змогу своєчасно виявляти лісові пожежі та оперативно їх знешкоджувати.  Лісопожежні станції функціонують  12 лісгоспах області (16 пожежних та 56 патрульних автомобілів). На цілодобовому чергуванні 63 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС України в Сумській області

Подкатегории