ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ НАВЧАЮТЬСЯ ПІД МИРНИМ НЕБОМ

Голова облдержадміністрації привітав учнів Сумщини з 1 вересня

Цього дня очільник області побував у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів та Роменській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7, де привітав учнів, педагогічний колектив та батьків із першовереснем.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА ПОБУВАВ У ЗОНІ АТО

Голова облдержадміністрації передав військовим BMW X-5, тепловізори, бронежилети, берці та продукти харчування

«Мені як керівникові та громадянину небайдужа доля сумчан, які зі зброєю в руках захищають країну від ворога. Питання забезпечення військових всім необхідним тримаю під контролем, тому приїхав особисто перевірити умови служби земляків, які щодня ризикують власним життям заради відновлення миру», – прокоментував очільник Сумщини.

«ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ШКІЛЬНОГО ПОРОГА», - ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА

Голова облдержадміністрації звернувся до жителів області з нагоди Дня знань

«Я добре знаю наскільки складною і відповідальною є праця вчителів, бо виріс в родині педагога. Безмежна вдячність освітянам за їх наполегливість і сумлінність у вихованні справжніх патріотів України», – йдеться в зверненні.

СУМЩИНА ВТРАТИЛА ГЕРОЯ

Володимир Шульга висловив співчуття сім’ї загиблого від рук терористів Вадима СТЕЦЕНКА

«Сумщина втратила справжнього Героя, захисника Батьківщини, який віддав своє життя за свободу та цілісність нашої держави, мирне небо над Україною. Ніякими словами не вгамувати біль втрати сина, чоловіка, вірного друга. Ми усі схиляємо голови перед світлою пам’яттю про Вадима. Він назавжди залишиться в наших серцях», – зауважив голова облдержадміністрації.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: «СИТУАЦІЯ СКЛАДНА, АЛЕ КОНТРОЛЬОВАНА»

Про це Президент України зазначив на початку засідання Ради національної безпеки та оборони України

«Ми здатні захистити самі себе. Нам потрібна сучасна високотехнологічна зброя. Нам потрібно зберігати спокій, холоднокровність, зміцнювати нашу єдність і міжнародну солідарність», – зазначив Глава держави.

УКРАЇНА БЕРЕ КУРС НА ВСТУП ДО НАТО

Уряд вносить до ВР законопроект про скасування позаблокового статусу України і відновлення курсу на членство в НАТО

Уряд України вносить на розгляд парламенту законопроект про скасування позаблокового статусу української держави та про відновлення курсу України на членство в НАТО. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК на засіданні уряду.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА ЗАКЛИКАВ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ДО МИРУ ТА ЄДНОСТІ

Про це йдеться у Зверненні голови облдержадміністрації з приводу останніх суспільно-політичних подій у державі

«На теренах нашої держави точиться непримирима боротьба за незалежність України. Ворог намагається не лише загарбати нашу землю, а й розділити народ, посіяти зерна розбрату та ворожнечі. Задля цього Російська Федерація веде проти нас підступну інформаційну війну. Закликаю не реагувати на виклики ворожої пропаганди, не піддаватися впливу відвертої брехні та бруду, зберігати виваженість і здоровий глузд», – йдеться у Зверненні. 

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА ПОНАД 3200 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З КРИМУ ТА СХОДУ УКРАЇНИ

Про це повідомив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ

«Нині на Сумщині перебуває 3034 переселенці з Донецької та Луганської областей, у тому числі 1052 дитини. 170 людей, серед яких 50 дітей, прибули з Автономної республіки Крим та міста Севастополь», – зазначив Іван Боршош.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «СТОВІДСОТКОВО ОСВОЇТИ «НАФТОВІ» КОШТИ»

Таке доручення місцевим керівникам дав очільник Сумщини у ході виїзного засідання колегії облдержадміністрації

За словами Володимира ШУЛЬГИ, область має обговорити з «Укрнафтою» питання чергового траншу «нафтових» коштів на розвиток територій у 2014 році. Проте укладання нової угоди буде здійснено на основі звіту районів про виконання попередніх зобов'язань.

МЕДИКИ СУМЩИНИ – ДІТЯМ-СИРОТАМ СХОДУ УКРАЇНИ

Волонтери громадської організації «Клуб Шанс» відправили для дітей Дружківської школи-інтернату понад 3,5 тонни гуманітарного вантажу, зібраного медиками лікувально-профілактичних закладів області

«Мирні жителі Донецької та Луганської областей вкрай потребують матеріальної допомоги, в першу чергу, продуктів харчування, медикаментів, одягу, взуття та інших необхідних речей щоденного вжитку. Для вихованців школи-інтернату в місті Дружківка Донецької області медики лікувально-профілактичних закладів Сумщини зібрали необхідну гуманітарну допомогу», – зазначив керівник організації Олексій ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ.

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧАТЬ КРАЩОГО ПІДПРИЄМЦЯ 2014 РОКУ

Попередні підсумки цьогорічного конкурсу обговорено під час засідання Ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації

«Сумщина тримає курс на підтримку й розвиток підприємництва, від стабільності якого залежить наповнення бюджетів, створення нових робочих місць, вирішення соціальних питань. Для нас важлива співпраця влади та бізнесу. Тому до професійного свята підприємців ми відзначимо 
найкращих», – прокоментував заступник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ.

Подкатегории