ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Дорогі співвітчизники!

Дозвольте привітати Вас із знаменним для всіх нас святом – Днем Хрещення Руси–України.

1026 років тому князь Володимир охрестив наших пращурів, зробив християнство державною релігією і через це увійшов в історію та нашу свідомість як Великий і Рівноапостольний.

«ГЕПАТИТ С ВИЛІКОВНИЙ. ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ПО-НОВОМУ!»

Під такою назвою на Сумщині відбулася інформаційно-профілактична акція до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

У рамках її проведення всі охочі змогли безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С та проконсультуватися з лікарями.

«Сьогодні проблема вірусних гепатитів набула особливої актуальності у світі та Україні. З метою покращення ситуації на державному рівні розроблена цільова соціальна програма, а на обласному – програма «Антигепатит», – зазначив  Сергій БУТЕНКО.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАГОРОДИВ ОЛЕКСАНДРА ТКАЧЕНКА ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ»

Загиблого в АТО капітана міліції було відзначено посмертно

Указом Президента України № 619/2014 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України жителя Сумщини, капітана міліції Олександра Ткаченка було посмертно нагороджено орденом «За мужність» І ступеня.


ЮНІ СУМЧАНИ ПІДКОРИЛИ П’ЄДЕСТАЛ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

На престижному змаганні у болгарському місті Приморсько наші земляки здобули 15 нагород

Про це у ході прес-конференції повідомив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

НА СУМЩИНІ РОЗІГРАНО КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ «ЛІСОВА КАЗКА»

Змагання проводилися серед юнацьких команд дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на базі оздоровчого табору «Сокіл»

«Ігри Кубку проходили в три етапи: І – змагання в оздоровчих закладах серед команд загонів, ІІ – зональні змагання серед збірних команд оздоровчих закладів, ІІІ – фінальні змагання серед команд-переможниць зональних змагань. Це допомогло створити умови для змістовного дозвілля, зарядити дітей позитивною енергетикою», – наголосив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

СУМЩИНА ЖНИВУЄ

Урожайність зернових в області на 7,5 центнерів з гектара більше ніж минулого року

Про це повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО під час обмолоту дослідних ділянок озимих зернових культур Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України.

СУМЩИНА МАЄ БУТИ ГОТОВОЮ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Таке завдання перед керівниками районів та відповідними структурами  органів влади поставив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ у ході відеоселекторної наради

«Сьогодні газотранспортна система країни працює в кризовому режимі. Верховою Радою України прийнято в першому читанні закон про надзвичайний стан в паливно-енергетичному комплексі. Невдовзі почнеться опалювальний сезон, часу обмаль, тому в кожному районі мають проводитися реальні заходи зі скорочення споживання природного газу на 30% в опалювальний період 2014-2015 років», – наголосив посадовець.

СТРІМКОГО ПОДОРОЖЧАННЯ ХЛІБА НЕ БУДЕ

Директор Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО прогнозує збереження цін на хлібобулочні вироби

«Аграрії Сумщини дуже ефективно співпрацюють з Аграрним фондом, що дозволяє впливати на цінову ситуацію на ринку хліба. Так, з нового врожаю планується поповнити його в межах 40 тисяч тонн. Сільгосптоваровиробники краю гарантують продовольчу безпеку не лише нашій області, але й іншим регіонам держави. Потреба Сумщини у продовольчому зерні складає 150-160 тисяч тонн. Ми очікуємо зібрати його понад 400 тисяч тонн», –  поінформував Володимир Івченко.

ОФІЦІЙНИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ТУРЧИНОВУ О.В.

Шановний Олександре Валентиновичу!

Згідно з пунктом 12 частини 1 статті 85 Конституції України вирішення питання про відставку Прем'єр-міністра України віднесено до повноважень Верховної Ради України.

Статтею 15 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» передбачено, що Верховна Рада України питання про відставку Прем'єр-міністра України розглядає не пізніше, ніж на десятий день після надходження відповідної заяви.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ПОДАВ У ВІДСТАВКУ У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗПАДОМ КОАЛІЦІЇ ТА БЛОКУВАННЯМ УРЯДОВИХ ІНІЦІАТИВ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк із трибуни Верховної Ради в четвер, 24 липня заявив про відставку у зв’язку з розпадом коаліції та блокуванням Парламентом урядових ініціатив.

Виступ Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка:

«Шановний пане Голово, колишні партнери по коаліції «Європейський вибір» - це саме той вибір, за який стояли мільйони українців, саме той вибір, який зробили люди на Майдані, саме той вибір, який повинна зробити Україна, бо так розпорядилася історія, - і депутати від опозиції!


ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «НА СУМЩИНІ НЕ МОЖЕ І НЕ ПОВИННО БУТИ ПАМ'ЯТНИКІВ, НАЗВ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТА ВУЛИЦЬ, ЯКІ ПОВ'ЯЗАНІ З КОМУНІСТИЧНИМ МИНУЛИМ»

Голова облдержадміністрації підтримує підписання Президентом України Закону про зміни до регламенту, який дозволяє розпуск фракції

Час комуністичної партії закінчується. На Сумщині не може і не повинно бути жодного пам'ятника, назв населених пунктів та вулиць, які пов'язані з комуністичним минулим. Українське суспільство має своїх героїв, які достойні бути увіковіченими.