ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ СПРОЩУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ

Президент підписав Закон №1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)»

Закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед на селі. Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не лише робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшить часові та грошові витрати на їх оформлення.

СУМЩИНА В ЖАЛОБІ

Обласна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця Павла НІКОЛЕНКА, який загинув у зоні проведення АТО

«Павло Ніколенко був справжнім чоловіком, Героєм, патріотом України. Він безстрашно захищав рідну землю від ворогів, які прагнуть розтоптати і знищити нашу Свободу та Незалежність. Ми завжди пам’ятатимемо про подвиг нашого земляка», – підкреслив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

У СУМСЬКІЙ МУНІЦИПАЛЬНІЙ ГАЛЕРЕЇ ПРЕДСТАВЛЕНА ВИСТАВКА «СПРОТИВ ГЕНОЦИДУ», ПРИСВЯЧЕНА 81 РОКОВИНАМ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Експозиція Українського інституту національної пам'яті спростовує міф, нібито українські селяни не боролися з більшовицьким грабіжникам напередодні та під час Голодомору

На виставці представлені унікальні документи та фотографії, значна частина яких оприлюднена вперше. Вони доводять, що у 1932 році більшість повстань проти Сталіна відбулася саме в Україні.

АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ НА СУМЩИНІ НЕМАЄ

Михайло ЛУЗАН: «В області вживаються невідкладні заходи щодо недопущення випадків АЧС серед диких та свійських тварин»

«Враховуючи поширення африканської чуми свиней серед диких та свійських тварин у Чернігівській області України, прикордонних Бєлгородській та Брянській областях Російської Федерації, необхідно вжити негайних заходів щодо недопущення проникнення та розповсюдження небезпечного захворювання на територію Сумщини», – наголосив начальник Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області у ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

ПРЕЗИДЕНТ ВИЗНАЧИВ СТРОКИ І УПОВНОВАЖЕНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ВИСОКОПОСАДОВЦІВ ЗГІДНО З ЗАКОНОМ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ

Президент України підписав розпорядження, яким визначено строки і уповноважені органи для перевірки у відповідності до Закону «Про очищення влади» (про люстрацію) посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється Главою держави

Згідно з розпорядженням, перевірка, передбачена Законом України «Про очищення влади», щодо перших заступників та заступників Голови Служби безпеки України, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, Генерального прокурора України буде проведена з 24 листопада 2014 року.

СУМЧАНИНУ ОЛЕКСІЮ БРАТУШЦІ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ З УДОСТОЄННЯМ ОРДЕНА «ЗОЛОТА ЗІРКА» ПОСМЕРТНО

Відповідний Указ підписав Президент України Петро ПОРОШЕНКО

«За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності», високого звання удостоєні Герої Небесної Сотні, які загинули на київському Майдані. Серед них і наш земляк.

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАЛИ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Всеукраїнська акція триватиме з 25 листопада до 10 грудня

«Акція покликана привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї та допомогти людям отримати кваліфіковану консультацію й допомогу фахівців», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

ОБЛАСТЬ ЗБІЛЬШУЄ НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТІВ

За 10 місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів області надійшло 9 332,5 мільйона гривень, що на 732,9 мільйона або на 8,5% більше, ніж за відповідний період минулого року

До державної казни мобілізовано майже 4,7 мільярда гривень, що на 398,1 мільйона гривень або на 9,3% перевищує показники 2013 року.

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА 9236 ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Особи, які зареєструвалися та стали на облік, вже отримали 2,5 мільйона гривень адресної допомоги

Про це у ході апаратної наради поінформував директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло ДУБРОВСЬКИЙ.

У ЛЕБЕДИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПРОВАДИЛИ СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

Про це повідомив виконуючий обовязки начальника управління житлово-комунального господарства Департаменту архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації Іван ФЕСЕНКО

За словами посадовця, наразі в селі Штепівка встановлено нову котельню, яка працює на твердому паливі. На завершальному етапі монтаж котельні в селі Будилка, фінансування проекту здійснюється в рамках Програми Розвитку ООН. Із 225 тисяч гривень загальної вартості проекту внесок ПРООН склав 160 тисяч гривень.

СЛОВО ПРЕЗИДЕНТА У ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

Пресвяті отці, вельмишановні співвітчизники, дорогі українці!

Сьогодні ми по всій Україні, в кожному її куточку і в десятках країн світу схиляємо голови в пам’ять перед мільйонами жертв Голодомору 32-33 років. Перед малими дітьми, ангельське життя яких було перервано і позбавлено майбутнього. Перед мамами, які робили все можливе для того, щоб захистити свої родини, своїх дітей, і не змогли цього зробити.

Подкатегории