У СУМСЬКОМУ, ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ ТА КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНАХ СУМЩИНИ НОВІ ОЧІЛЬНИКИ

Відповідні розпорядження в.о. Президента України Олександр ТУРЧИНОВ підписав 16 квітня

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України головою Сумської райдержадміністрації було призначено Віктора ГРИМАЙЛА, Липоводолинської – Юрія ТВЕРДОХЛІБА, Конотопської – Віктора ТИМОШЕНКА.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ІДЕЯ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ НЕПРИЙНЯТНА ДЛЯ СУМЩИНИ»

 

Про ситуацію на кордоні з Росією голова облдержадміністрації розповів у ефірі радіо «Ера-FM»

За його словами, жителі Сумщини не визнають військової агресії Російської Федерації. Етнічні росіяни, які мешкають в області, мають проукраїнські переконання. Мир і спокій для людей важливіші за імперські плани агресора.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: «ВСІ ПРОЯВИ КОРУПЦІЇ В МЕДИЦИНІ БУДУТЬ РОЗСЛІДУВАНІ»

При управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації працює «гаряча лінія» за номером 66-11-81, на яку можна повідомити про порушення

«Найближчим часом я відвідаю всі заклади охорони здоров’я на Сумщині, щоб побачити існуючі проблеми на власні очі. Наразі ми виявляємо і систематизуємо всі проблеми для їх першочергового вирішення», – зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО під час «прямого ефіру» на обласному телебаченні.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО СПІВПРАЦІ З ЄВРОПОЮ

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Віктора ЧЕРНЯВСЬКОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Аленом РЕМІ

Віктор Чернявський ознайомив дипломата з економічним потенціалом області, зокрема, з можливостями агропромислового комплексу, перспективами галузі машинобудування та нафтогазовидобування. Посадовець детально зупинився на залученні інвестицій та веденні бізнесу, а також переорієнтуванні місцевих товаровиробників на європейські ринки збуту.

КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА ТА ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК БУДУТЬ УВЕДЕНІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ У ЦЬОМУ РОЦІ

Про це начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО повідомив у «прямому ефірі» обласного телебачення

За словами посадовця, управлінням охорони здоров’я спільно з керівництвом облдержадміністрації детально проаналізовано ситуацію щодо тих медичних закладів, які знаходяться на завершальному етапі будівництва. Йдеться про Конотопський пологовий будинок і дитячу поліклініку, Великописарівську та Охтирську центральні районні лікарні та обласний психоневрологічний диспансер у Сумах.

СУМЩИНА – АЗЕРБАЙДЖАН: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА зустрівся в Києві з Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллою МАДАТЛІ

Сторони обговорили перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку Сумщини, навчання студентів у вищих навчальних закладах області.

Володимир Шульга подякував азербайджанській стороні за підтримку територіальної цілісності України та наголосив на важливості дотримання умов міжнародної безпеки.

ДО ЗНО – ГОТОВІ

Цьогоріч для участі у тестуванні в області зареєструвалося понад 8 тисяч осіб

«Незважаючи на існуючі виклики, зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться стовідсотково. Підготовка до проведення цьогорічної кампанії розпочалася в жовтні минулого року. Поведено комплекс заходів, зокрема,визначено мережу пунктів тестування, оновлено електронні бази даних навчальних закладів», – поінформував начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та інтернатних закладів управління освіти і науки облдержадміністрації Юрій ХАРЛАМОВ у «прямому ефірі» обласного радіо.

ДО ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ДОВКІЛЛЯ НА СУМЩИНІ ДОЛУЧИЛИСЬ 1480 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Генеральне прибирання проходило в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Напередодні свят в області ліквідували несанкціоновані сміттєзвалища, привели в належний санітарний стан населені пункти.

У Дні благоустрою та довкілля взяли участь понад 86800 жителів Сумщини, 3970 підприємств, установ і організацій. Було прибрано 1328 гектарів прибудинкових територій, ліквідовано 626 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 40700 дерев, 9800 кущів, упорядковано близько 105 тисяч квадратних метрів газонів і квітників.

НА СУМЩИНУ ПРИБУЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ОБСЄ

Метою місії, яка проходить під егідою Нідерландів, є моніторинг ситуації на північному сході України

«У складі нашої групи – представники країн Бенілюксу, Грузії, Чеської Республіки та Швеції. Вчора ми перебували в Чернігівській області, сьогодні в Сумській, а завтра відбуваємо до Харківської області. Наше завдання – ознайомлення з діяльністю військових сил в Україні, фіксація фактів можливої нетипової військової діяльності та попередження ескалації конфлікту», – зазначив керівник групи, представник Нідерландів майор Джек де КЛЯЙНЕ.

СУМЩИНА ДОПОМАГАЄ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З КРИМУ

Наразі в області перебуває 58 родин кримчан

«Ми не залишаємося осторонь людських проблем і готові допомагати у вирішенні нагальних питань переселенців. Здебільшого люди звертаються за допомогою у працевлаштуванні, відновленні втрачених документів, влаштуванні дітей до  школи, отриманні соціальних виплат», – поінформував у ході Всеукраїнської відеоселекторної наради перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

БАГАТОДІТНІ РОДИНИ СУМЩИНИ ПРЕДСТАВИЛИ СВОЇ ТАЛАНТИ НА ФЕСТИВАЛІ

Цьогорічний обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» на сцені Сумського театру для дітей та юнацтва зібрав 117 конкурсантів

«Цьогоріч до участі запрошено 117 конкурсантів з усіх міст і районів області, які виступатимуть у восьми номінаціях. Учасники, які здобудуть І, ІІ і ІІІ місця, представлятимуть Сумщину у фінальному етапі фестивалю, що проходитиме наприкінці травня в УДЦ «Молода Гвардія», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ЗАЯЦ.