ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК: «НЕОБХІДНО ФІНАНСУВАТИ АРМІЮ ТА ВІДНОВЛЮВАТИ ЗВІЛЬНЕНІ ВІД ТЕРОРИСТІВ ТЕРИТОРІЇ»

Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 23 липня

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує, що Парламент України проявить політичну відповідальність і мудрість для ухвалення законів, необхідних для фінансування армії, відновлення територій, звільнених від терористів, та утримування країни на плаву.

СУМЩИНА ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З DESPRO

В області заплановано реалізувати низку проектів з водопостачання та у соціальній сфері

Про це йшлося у ході засідання регіонального координаційного органу Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

«На Сумщині працює дієва модель взаємодії влади та громади у вирішенні нагальних проблем сільських територій. Завдяки такому підходу до управління проектами, ми досягли неабиякої ефективності в їх реалізації», – зазначив  Олександр СІТАК.

ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО ПРОТИ ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В КРАЇНІ

Президент України Петро Порошенко виступає проти введення воєнного стану в країні

Під час зустрічі з представниками депутатських фракцій та груп Глава держави наголосив: «Закликаючи владу до ухвалення рішення про введення воєнного стану, народні депутати мають усвідомлювати наслідки для країни такого рішення. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне потягнути за собою великі наслідки».

СУМЩИНА НАРОЩУЄ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Олександр СІТАК: «В області реалізується ряд інвестиційних проектів, спрямованих на зміцнення економічного потенціалу області»

«Із 11 інвестиційних проектів у харчовій галузі із загальним обсягом інвестицій 80,4 мільйони гривень ми завершили реалізацію 6. Так, введено в експлуатацію цех з виробництва напівфабрикатів у Глухівському районі, модернізовано цех з переробки риби в Шосткинському районі, реконструйовано приміщення під цех із фасування меду на Тростянеччині. Лише на облаштування сушильної установки підприємствами філії «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось» було спрямовано 1,2 мільйона гривень», – повідомив посадовець.

ПРИ ОФОРМЛЕННІ КОМПЕНСАЦІЇ ДОДАТКОВИХ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ЖКП ВРАХОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ СУКУПНИЙ ДОХІД СІМ’Ї

Про це у «прямому ефірі» обласного радіо повідомила начальник відділу соціальних гарантій та загальнообов’язкового державного страхування Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

«В умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги окрім звичного нарахування субсидій, урядом було прийнято рішення про введення нового виду допомоги, який дозволяє компенсувати підвищення тарифів на газ, теплопостачання та гарячу воду для малозабезпечених родин», – зауважила Людмила Мусіяка.

CУМЩИНА У СКОРБОТІ

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА висловив співчуття у зв'язку із загибеллю під Лисичанськом сумського офіцера Максима САВЧЕНКА

Сумщина зі скорботою сприйняла звістку про загибель у Луганській області нашого земляка Максима Савченка. Гірка і непоправна втрата болем озвалася у серцях жителів області.

 

СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО 23 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Головне державне свято пройде під знаком єднання у синьо-жовтих кольорах, консолідації суспільства та патріотичного піднесення

«День Незалежності – особливе свято для кожного українця. Зважаючи на складну ситуацію в державі, військову агресію з боку Російської Федерації, зазіхання на територіальну цілісність Батьківщини, це свято набуває ще більшого значення. 24 серпня українці покажуть всьому світові своє прагнення до єдності, любов до рідної землі та патріотизм», – переконаний заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

«ЗА ПІВРОКУ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ СУМЩИНИ РЕАЛІЗОВАНО 83 ПРОЕКТИ», – ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ

За цей час у розвиток АПК області вкладено понад 339 мільйонів гривень і реалізовано 83 проекти у переробній галузі, тваринництві,  зерно- і овочезбереженні

«Незважаючи на складну економічну ситуацію, на Сумщині вводяться в дію нові елеватори і овочесховища, реконструюються ферми і тваринницькі господарства. Ми надаємо бізнесу максимальну підтримку, адже це – нові робочі місця, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розвиток сільських територій», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

БЛИЗЬКО 250 ЗАЯВ – НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ТАБОРАХ СУМЩИНИ

Про це начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО повідомив під час брифінгу про хід дитячої літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії 2014 року

«Питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей є одним з головних пріоритетів державної політики. У зв’язку з подіями у східних регіонах України ми не можемо обійти увагою дітей переселенців», ‒ зазначив посадовець.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ НАПРАВИВ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПАРЛАМЕНТУ УКАЗ «ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ»

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ «Про часткову мобілізацію»

У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена «у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави