РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ВЕТЕРАНАМ ЗРОСЛА

За словами голови облдержадміністрації Володимира ШУЛЬГИ, цьогоріч розміри виплати до 9 Травня збільшено в середньому на 7% порівняно з минулим роком

«Попри важкий економічний стан у країні, Уряд знайшов можливість збільшити розміри разової грошової допомоги усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Люди, які пройшли крізь пекло війни, сьогодні заслуговують на особливу увагу з боку держави, відповідні соціальні гарантії», – переконаний очільник області.

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА РІВНЕМ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

На лікування одного постраждалого внаслідок Чорнобильської аварії в області виділяється 169 гривень на рік, у той час як в Україні цей показник становить близько 46 гривень

«Надання пільг на медичне обслуговування громадян, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС, здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету», – зазначила начальник відділу пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила КАПЛЕНКО під час брифінгу.

ГОЛОВНИЙ КРИТЕРІЙ ЕФЕКТИВНОСТІ ВЛАДИ – ПІДВИЩЕННЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАДЯН

 

На цьому наголосив Володимир ШУЛЬГА під час представлення голови Сумської райдержадміністрації Віктора ГРИМАЙЛА

Очільник Сумщини висловив переконання, що новий керівник візьме на себе відповідальність за територію, буде злагоджено працювати з депутатським корпусом, сільськими головами та суб'єктами господарювання на розвиток району та інтереси громади.

Цього дня Володимир ШУЛЬГА представив також голову Конотопської райдержадміністрації Віктора ТИМОШЕНКА та голову Липоводолинської райдержадміністрації Юрія ТВЕРДОХЛІБА. 

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ВІДКРИВАЄ СВІЙ РИНОК ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРІВ

Відповідно до ухваленої Радою ЄС норми надано односторонні торговельні преференції для України, які передбачають тимчасове зменшення або скасування митних зборів на українські товари

21 березня 2014 року під час саміту Україна – ЄС було підписано політичні положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. З української сторони підписантом виступив Прем’єр-міністр Арсеній ЯЦЕНЮК. Зі сторони Європейського Союзу – керівництво інституцій ЄС та глави держав або урядів 28 держав-членів ЄС.

«ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ СПОНУКАЄ ДО ПРИМИРЕННЯ, ПОКАЯННЯ ТА ПРОЩЕННЯ»

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА привітав жителів області з Великоднем

«Великдень – свято оновлення, яке нагадує, що найвищою християнською цінністю є людське життя. Воскресіння Христове сповнює наші серця надією, Божим благословенням та непохитною вірою у всепереможність добра», – йдеться у вітанні.

У СУМСЬКОМУ, ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ ТА КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНАХ СУМЩИНИ НОВІ ОЧІЛЬНИКИ

Відповідні розпорядження в.о. Президента України Олександр ТУРЧИНОВ підписав 16 квітня

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України головою Сумської райдержадміністрації було призначено Віктора ГРИМАЙЛА, Липоводолинської – Юрія ТВЕРДОХЛІБА, Конотопської – Віктора ТИМОШЕНКА.

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «ІДЕЯ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ НЕПРИЙНЯТНА ДЛЯ СУМЩИНИ»

 

Про ситуацію на кордоні з Росією голова облдержадміністрації розповів у ефірі радіо «Ера-FM»

За його словами, жителі Сумщини не визнають військової агресії Російської Федерації. Етнічні росіяни, які мешкають в області, мають проукраїнські переконання. Мир і спокій для людей важливіші за імперські плани агресора.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: «ВСІ ПРОЯВИ КОРУПЦІЇ В МЕДИЦИНІ БУДУТЬ РОЗСЛІДУВАНІ»

При управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації працює «гаряча лінія» за номером 66-11-81, на яку можна повідомити про порушення

«Найближчим часом я відвідаю всі заклади охорони здоров’я на Сумщині, щоб побачити існуючі проблеми на власні очі. Наразі ми виявляємо і систематизуємо всі проблеми для їх першочергового вирішення», – зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО під час «прямого ефіру» на обласному телебаченні.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО СПІВПРАЦІ З ЄВРОПОЮ

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Віктора ЧЕРНЯВСЬКОГО з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Аленом РЕМІ

Віктор Чернявський ознайомив дипломата з економічним потенціалом області, зокрема, з можливостями агропромислового комплексу, перспективами галузі машинобудування та нафтогазовидобування. Посадовець детально зупинився на залученні інвестицій та веденні бізнесу, а також переорієнтуванні місцевих товаровиробників на європейські ринки збуту.

КОНОТОПСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА ТА ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК БУДУТЬ УВЕДЕНІ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ У ЦЬОМУ РОЦІ

Про це начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО повідомив у «прямому ефірі» обласного телебачення

За словами посадовця, управлінням охорони здоров’я спільно з керівництвом облдержадміністрації детально проаналізовано ситуацію щодо тих медичних закладів, які знаходяться на завершальному етапі будівництва. Йдеться про Конотопський пологовий будинок і дитячу поліклініку, Великописарівську та Охтирську центральні районні лікарні та обласний психоневрологічний диспансер у Сумах.

СУМЩИНА – АЗЕРБАЙДЖАН: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

Голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА зустрівся в Києві з Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллою МАДАТЛІ

Сторони обговорили перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку Сумщини, навчання студентів у вищих навчальних закладах області.

Володимир Шульга подякував азербайджанській стороні за підтримку територіальної цілісності України та наголосив на важливості дотримання умов міжнародної безпеки.