У ШКОЛАХ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖЕНО КАРАНТИН

З метою недопущення поширення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань у загальноосвітніх навчальних закладах Сумщини тимчасово призупинено навчальний процес з 12 до 19 грудня 2016 року включно

Відповідним розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.12.2016 № 626 головам районних державних адміністрацій, міським головам рекомендовано обмежити проведення масових заходів, виділити додаткові кошти на придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для лікувально-профілактичних закладів.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ПІДТРИМУВАТИ ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА, А Й НАШ ОБОВ’ЯЗОК ПЕРЕД ЖИТЕЛЯМИ СУМЩИНИ»

Голова облдержадміністрації здійснив робочу поїздку до Великописарівського району

Очільник області відвідав навчальні та соціальні заклади, що знаходяться на території Кириківської об’єднаної територіальної громади.

ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ, БІЗНЕСУ ТА МІСЦЕВИХ ГРОМАД МИКОЛАЇВСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЄ «ДРУГЕ ДИХАННЯ»

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час робочої поїздки до смт. Миколаївка Білопільського району обговорив з керівництвом району, селища і місцевим агровиробником можливість відкриття в одному із корпусів Миколаївської дільничної лікарні повноцінного хоспісного відділення та відділення реабілітації для дітей із обмеженими можливостями

Приміщення сільської дільничної лікарні у Миколаївці – одне із найновіших на Сумщині і має повністю використовуватися в інтересах громади. Саме тому поряд із терапевтичним відділенням, яке вже є в лікарні, керівництво селища та району у співпраці із місцевим агровиробником планує відкрити хоспісне відділення та відділення реабілітації дітей інвалідів.

ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА – ПОШТОВХ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

Президент України Петро ПОРОШЕНКО нагородив орденом «За заслуги» III ступеня Березівського сільського голову Надію АРТЕМЕНКО 

Лідера першої на Сумщині об'єднаної територіальної громади, створеної у 2015 році, нагороджено Указом Президента України від 7 грудня 2016 року № 546/2016 за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

МИКОЛА ПОДОПРИГОРА: «ЗАКЛАДАМ ПРОФТЕХОСВІТИ СЬОГОДНІ ВАРТО НАЛАГОДЖУВАТИ ТІСНІШІ ЗВ’ЯЗКИ ІЗ МІСЦЕВИМ БІЗНЕСОМ»

На цьому заступник голови облдержадміністрації наголосив під час чергового засідання регіональної ради стейкхолдерів.

За словами Миколи Подопригори, керівникам закладів профтехосвіти області сьогодні варто займатися пошуком нових форм партнерської співпраці профтехосвіти із місцевими роботодавцями, які є основними замовниками робітничих кадрів.

ВЛАДА НА СТОРОЖІ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДИ

Голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян у селі Миколаївка Білопільського району

До Миколи КЛОЧКА звернулися місцеві жителі з проханням посприяти у вирішенні питання щодо введення посад обслуговуючого персоналу в хоспісному відділенні Миколаївської дільничої лікарні. «Наразі один лікар, дві медсестри та дві санітарки цієї лікарні обслуговують пацієнтів відділення власне на громадських засадах. Ми б хотіли, щоб ці люди отримували відповідну плату за свої професійні послуги», – зазначили вони. За дорученням Миколи Клочка були надані всі необхідні роз’яснення щодо цього питання.

ЇХ ДУШІ ВІДЛЕТІЛИ В НЕБО ЖУРАВЛЯМИ…

У селі Чернеча Слобода Буринського району відкрито пам’ятний знак п’ятьом братам Шаповалам, котрі пропали безвісти у роки Другої світової війни

За словами голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, відкриття пам’ятного знаку – велика подія і для Буринщини, і для Сумщини. Адже це одвічне нагадування про мільйони синів і дочок України, котрі загинули на фронтах війни.

ЧИТАЧАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПЕРШУ КНИГУ «СУМСЬКОГО СКОВОРОДИ»

Вийшла друком книга-узагальнення творчого доробку сумського краєзнавця Геннадія Петрова «Щоденники. Нариси. Статті», яка стала справжньою подією для книговидання Сумщини 

У доробку Геннадія Петрова понад 1500 газетних публікацій, теле-, радіопередач. Він відшукав та оприлюднив велику кількість документальних матеріалів, пов'язаних із життям та творчістю забутих та знищених діячів української науки та культури.

НА СУМЩИНІ БЛИЗЬКО 87 ТИСЯЧ ОСІБ ПРОЖИВАЄ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

В області підвели підсумки Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон-2016»

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, за менше ніж два роки в Україні утворено 367 територіальних громад, у 183 із них проведуть вибори голів та депутатів у цьому місяці.

НА СУМЩИНІ ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС В ОТГ ЙДЕ ЗА ГРАФІКОМ

Про це під час прес-конференції, присвяченій підведенню підсумків Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон-2016»,повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, уже сформовані всі 110 дільничних виборчих комісій, які запрацювали на постійній основі. Вони повністю матеріально забезпечені, органами ведення реєстрів виборців передані їм попередні списки виборців. Тож тепер громадяни можуть підходити до ДВК і перевіряти свої дані.

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ СУМСЬОКЇ ОБЛАСТІ НА 2017 РІК

Обговорення проекту головного фінансового документу Сумщини триватиме до 20 грудня

Головним завданням розвитку області на 2017 рік, як і у попередні роки, залишається забезпечення стабілізації економіки, зростання добробуту та підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.

Подкатегории