СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Чоловіча команда Сумщини посіла третє місце на Кубку України з настільного тенісу ім. А.М.Басіної

Представницькі змагання відбулися у місті Жовква Львівської області. У турнірі взяли участь 7 чоловічих та 7 жіночих команд. У запеклій боротьбі чоловіча команда Сумської області у складі Максима ГУБЕНКА, Віктор СЕМАШКА, та Антон ТУРА виборола третє місце, поінформували в управління молоді та спорту облдержадміністрації. 

ІВАН БОРШОШ ГОТОВИЙ ПРОЙТИ ЛЮСТРАЦІЙНУ ПЕРЕВІРКУ

Про це тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації заявив в ефірі обласного телебачення

Іван Боршош назвав проведення перевірки  високопосадовців, передбаченої Законом України «Про очищення влади», ознакою відкритого і демократичного суспільства.

ІВАН БОРШОШ: «ВЛАДА СУМЩИНИ – МАКСИМАЛЬНО ВІДКРИТА»

В облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Організація доступу до публічної інформації в органі влади»

«Питанню доступу до інформації сьогодні приділяється велика увага, адже відкритість і прозорість влади є головною ознакою демократичного суспільства. Наша держава нині стоїть на порозі системних реформ. Велика роль при цьому відводиться саме органам забезпечення доступу до публічної інформації щодо комунікації влади з громадськістю», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Іван Боршош, відкриваючи зібрання.

ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ

Батьківський комітет Заводської загальноосвітньої школи Великописарівського району висловив подяку Івану БОРШОШУ за сприяння у реконструкції шкільної котельні

«Для нас – Ви уособлення державного службовця нового типу, відкритого до спілкування, спрямованого на вирішення проблем сучасного життя», – йдеться у листі від батьків закладу.

«НА ПОЧАТКУ НОВОГО РОКУ В КОЖНОМУ РАЙОНІ ОБЛАСТІ МАЮТЬ З’ЯВИТИСЯ БЛОК-ПОСТИ»

На цьому тимчасово виконуючих обов’язки голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ наголосив у ході засідання Ради оборони області

«Зважаючи на події на Сході, безпека людей та підвищення обороноздатності області є ключовими завданнями як представників силових відомств, так і органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Закликаю об’єднати зусилля та налагодити механізм ефективної взаємодії, зокрема у питанні облаштування блок-постів», – підкреслив посадовець.

УЧНІ СУМСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №10 ЗУСТРІЛИСЯ З УЧАСНИКАМИ АТО

Четвертокласники підготували відкритий урок з безліччю сюрпризів для бійців з передової

Школярі, вбрані у національні костюми, декламували вірші та співали патріотичних пісень, в яких прославляли відвагу справжніх Героїв. Діти висловили повагу до захисників Вітчизни, захоплення їхньою силою та мужністю. Учні підготували яскраві малюнки з елементами державної символіки та написали бійцям підбадьорюючі листи, бо зараз  чоловікам на передовій, як ніколи, потрібна увага, людське тепло та добре слово.

ЯКІСНІ ТОВАРИ – ДО СВЯТКОВОГО СТОЛУ

До Дня Святого Миколая Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації організував у Сумах передсвятковий ярмарок

Різноманітну продукцію покупцям представили сільськогосподарські виробники, підприємства харчової та переробної промисловості Сумщини.

НА СУМЩИНІ ОФОРМЛЕНО 109 ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

Про це у «прямому ефірі» обласного телебачення повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства облдержадміністрації Іван ФЕСЕНКО

«Мешканці Сумщини активно відгукнулися на ініціативу Кабінету Міністрів зі скорочення споживання природного газу, переведення котлів на альтернативні види палива. Нині в області «Ощадбанком» видано 109 «теплих» кредитів на суму понад 1,7 мільйона гривень. Найбільше таких позик видано в Роменському, Глухівському, Охтирському районах та Сумах», – зазначив посадовець.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ РОЗРОБКА ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Наразі завершено збір проектних пропозицій, які стануть основою Плану на 2015-2017 роки

Експертна група, у складі якої представники влади та місцевого самоврядування, науковці, підприємці, галузеві фахівці, консультанти проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку», приступила до одного з найважливіших етапів роботи – аналізу та відбору кращих ідей проектів, які увійдуть до Плану  реалізації Стратегії регіонального розвитку області до 2020 року.

У ПРИКОРДОННОМУ З РОСІЄЮ РАЙОНІ СУМЩИНИ ЗАФІКСОВАНО АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ

В області вживаються невідкладні заходи щодо локалізації захворювання та недопущення розповсюдження інфекції

«14 грудня в Середино-Будському районі, на території національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», за 1,5 кілометра від державного кордону з Російською Федерацією та 4 кілометри від села Стара Гута єгері знайшли труп дикого кабана. При зовнішньому огляді порушень цілісності шкіряного покрову на виявлено. Лабораторні дослідження підтвердили діагноз – африканська чума свиней», – поінформував у ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації начальник Головного управління ветеринарної медицини в Сумській області Михайло ЛУЗАН.

ОЛЕНА ПОПОВА: «ДІТИ СУМЩИНИ ЦІКАВО ПРОВЕДУТЬ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ»

Для організації змістовного дозвілля та активного відпочинку учнів підготовлено програму новорічно-різдвяних свят

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у День Святого Миколая в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна відбудеться обласне свято «Діти – дітям», у якому візьмуть участь 1060 дітей пільгових категорій. 20 грудня в Сумському аграрному університеті проходитиме новорічний бал для 200 дітей-лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді, а 23 грудня в Сумському державному університеті – ялинка для дітей пільгових категорій.

Подкатегории