95% ЗАРЕЄСТРОВАНИХ В ОБЛАСТІ СІМЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА КОМПЕНСАЦІЄЮ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ

Про особливості оформлення нового виду державної  допомоги у «прямому ефірі» обласного телебачення розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

«Станом на 29 жовтня 1714 сімей переселенців із 1793 зареєстрованих виявили бажання отримувати щомісячну адресну державну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП. Для її оформлення слід звернутися до органів соціального захисту населення за фактичним місцем проживання», – зазначила посадовець.

ДО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ ГОТОВІ

Обласна комісія з питань ТЕБ та НС у рамках навчань з районами відпрацювала дії органів управління, сил цивільного захисту під час можливого ускладнення погодних умов в осінньо-зимовий період

Учасники навчання удосконалили механізми оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, продиктованих стихією. Тренування мали на меті налагодити координацію системи цивільного захисту населення під час порушення сталого функціонування стратегічних об’єктів життєзабезпечення, виникнення перешкод для транспортного сполучення, знеструмлення населених пунктів, пошкодження ліній електропередач та відсутності зв’язку.

СУМЩИНА – ДРУГА В ДЕРЖАВІ ЗА УКЛАДЕННЯМ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

В області налагоджено ефективний соціальний діалог між роботодавцями та працівниками

«Колдоговір сприяє становленню партнерських відносин між первинними профспілковими організаціями і роботодавцями, вирішенню питань продуктивної зайнятості, зростання та своєчасності виплат заробітної плати, створенню безпечних і здорових умов праці, захисту прав робітників», – пояснила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена ЗАЯЦ.

З ПОЧАТКУ РОКУ В ОБЛАСТІ СТВОРЕНО 4541 НОВЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ

У юридичних осіб працевлаштовано 1577 осіб, у фізичних – 2964  

«Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, на Сумщині спостерігається тенденція до створення нових робочих місць. Так, у ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» створено 61 робоче місце, ТОВ «Аграрник-Суми» – 33, ПФ «Будсервіс» (Конотоп)– 29, КП Тростянецької міської ради «Чисте місто» – 27 тощо», – поінформувала заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ЗАЯЦ.

МИХАЙЛО ДУБРОВСЬКИЙ: «НАМ ВДАЛОСЯ ВИВЕСТИ СИСТЕМУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА НОВИЙ РІВЕНЬ»

Попри складну ситуацію в державі – соціальний захист населення залишається пріоритетним напрямком у роботі влади

«Головними постулатами нашої роботи були, є і залишаються допомога та підтримка людей. Ми працюємо з великим контингентом громадян: пенсіонерами, людьми з обмеженими фізичними можливостями, учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, вимушеними переселенцями з Криму та Сходу України, учасниками АТО. Люди звертаються з різними проблемами і наше завдання – всіляко сприяти у їх вирішенні», – підкреслив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський.

НА СУМЩИНІ ЗРОСТАЄ ЗАРОБІТНА ПЛАТА

За 9 місяців поточного року середньомісячна заробітна плата склала 2823 гривні, що на 5,7% або 150 гривень більше ніж за відповідний період 2013 року 

«Найвищий рівень оплати праці спостерігається традиційно у добувній промисловості – 7407 гривень. Працівники, які займаються науковою та технічною діяльністю в середньому отримують 4468 гривень, фінансовою та страховою діяльністю – 4400 гривень», – поінформувала у ході брифінгу заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена ЗАЯЦ.

ВЧАСНО НАДАНА ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА РЯТУЄ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Вважає директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО

«У повсякденному житті ми стикаємося з різними ситуаціями, тому кожна людина має володіти навичками надання першої медичної допомоги. А за умов підвищеної терористичної загрози така необхідність зростає в рази. Враховуючи ці обставини, на базі нашого центру, центральних районних лікарень та закладів охорони здоров’я області організовані спеціальні медико-волонтерські навчання», – зазначив Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО у «прямому ефірі» обласного радіо.

НА СУМЩИНІ ПОЧАЛИ ВИДАВАТИ КРЕДИТИ НА ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

На ці цілі мешканці Сумщини отримали позики «Ощадбанку» на суму понад 380 тисяч гривень

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Департаменту містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства облдержадміністрації Івана ФЕСЕНКА, перший в Україні кредит на придбання твердопаливного котла був виданий саме на Сумщині. Середня сума одного кредиту – 17,5 тисячі гривень.

ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ ЕКОНОМІСТИ

На Сумщині проходить Х Всеукраїнський учнівський турнір юних економістів

За словами директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени ПОПОВОЇ, наша область вже вчетверте приймає учасників турніру з усіх куточків України. Протягом п’яти  днів команди з Харкова, Волині, Дніпропетровщини, Маріуполя Донецької області, Миколаївщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини та Сумщини обмінюватися набутим досвідом і знаннями.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ 70 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дорогі співвітчизники! Рівно 70 років тому наші діди й прадіди звільнили Україну від фашистських загарбників

Ще в березні 1939 року, коли до початку Другої світової війни залишалося півроку, наша країна однією з перших відчула подих кривавої трагедії. Героїчні захисники Карпатської України вступили у нерівний бій із окупаційними військами. І відтоді протягом шести довгих та неймовірно важких років Україна була ареною спочатку ігрищ двох тоталітарних режимів, а згодом – особливо запеклих та масштабних бойових дій.

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «МИ ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАТИМЕМО РАТНИЙ ПОДВИГ ВИЗВОЛИТЕЛІВ»

Перший заступник голови облдержадміністрації привітав ветеранів та жителів Сумщини з 70 річницею визволення України від фашистських загарбників

«Нині ми знову змушені виборювати право на свободу. Наш святий обов’язок – захистити країну, зберегти її для прийдешніх поколінь як 70 років тому наші батьки і діди захистили рідну землю від «коричневої чуми», – наголосив Віктор Чернявський.

Подкатегории