МИКОЛА КЛОЧКО: «КОРУПЦІОНЕРИ І ХАБАРНИКИ БУДУТЬ ЖОРСТОКО ПОКАРАНІ»

Голова облдержадміністрації різко відреагував на протизаконні дії керівника Липоводолинської райдержадміністрації, якого затримали на хабарі

«Дії посадовця не піддаються жодній критиці. Він зганьбив себе як державного службовця, як людину, як українця. Більше того, він зрадив Майдан, ідеали Революції Гідності, світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні. Таким людям не місце у владі. Злочинці мають бути покарні!», – заявив Микола Клочко.

СТАРТУВАВ КОНКУРС «СМАРАГДОВА ЛІРА»

Організатори запрошують взяти участь у щорічному конкурсі на кращі твори літератури і мистецтва про прикордонників

Основною метою цьогорічного конкурсу «Смарагдова ліра» є утвердження ідеї розбудови незалежної України та пропагування територіальної цілісності нашої батьківщини, вшанування героїчної звитяги воїнів-прикордонників – учасників антитерористичної операції.

УКРАЇНА ДЕМОНСТРУЄ ПРОГРЕС В ПИТАННІ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЄС БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ

Під час робочого візиту до Королівства Бельгія Президент Петро Порошенко та Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер обговорили питання запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українців і наголосили, що українська сторона досягнула прогрес у виконанні вимог

Петро Порошенко на прес-конференції подякував Жан-Клоду Юнкеру за підтримку України в питанні запровадження безвізового режиму. «Вдячний за високу оцінку тих результатів, які вже зроблені Україною. Впевнений, що оціночна місія, яка відвідає Україну найближчим часом, дозволить нам зафіксувати прогрес і забезпечити відповідне рішення Єврокомісії для підтримки позиції по безвізовому режиму», - підкреслив Президент України.

МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬСЯ ДОПЛАТИ НА ДІТЕЙ, ПОЧИНАЮЧИ З ДНЯ ЇХ НАРОДЖЕННЯ

Внесено відповідні зміни у Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Кабінет Міністрів своєю постановою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, якими привів його у відповідність до норм Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (щодо соціального захисту дітей).

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ ДЕНЬ МОЛОКА

Захід відбудеться в рамках обласної спеціалізованої виставки-ярмарки «Життя в стилі Еко – Сумщина 2015»

«Сумчани та гості міста матимуть нагоду придбати високоякісну продукцію та дізнатися про технологію її виробництва. На відвідувачів чекає широкий асортимент продукції», – повідомив у ході брифінгу керівник апарату облдержадміністрації Олег СУХОНОС.

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК ДОРУЧИВ КЕРІВНИКАМ ОДА ВЖИТИ ЗАХОДІВ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ РОЗРАХУНКІВ ЗА ЕНЕРГОНОСІЇ

Премєр-міністр України вимагає від центральних органів виконавчої влади, міністерств і голів ОДА виконання плану заходів із підготовки об’єктів ПЕК до осінньо-зимового періоду

Арсеній Яценюк нагадав, що в областях створені комісії щодо стану розрахунків за енергоносії під головуванням керівників облдержадміністрацій.

ІВАН БОРШОШ: «СУМСЬКІ ВЧИТЕЛІ ЗДІЙСНЮЮТЬ СПРАВЖНІЙ ПОДВИГ НА ПЕДАГОГІЧНОМУ ФРОНТІ»

Про це заступник голови облдержадміністрації зазначив на обласній конференції працівників освіти Сумщини

У ході конференції присутні підбили підсумки діяльності сумських педагогів у 2014-2015 навчальних роках та презентували програму дій на новий навчальний рік. Головні теми обговорення – підготовка закладів освіти до навчально-виховного процесу, забезпечення учнів підручниками та шкільними автобусами, проведення заходів з енергозбереження та енергоефективності, кадрове забезпечення та інформатизація освітнього процесу.

СУМЩИНА – СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ ВИДАНИХ КРЕДИТІВ НА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

З початку дії державної програми з енергозбереження в області видано понад 1200 пільгових кредитів на придбання енергоощадного обладнання, заміну газових котлів

«В жовтні минулого року Кабінет Міністрів України ініціював широку програму кредитування населення при впровадженні енергоощадних заходів. З квітня цього року пільгові кредити можна оформити не лише на встановлення «негазового» котла, а й на придбання обладнання та матеріалів для утеплення багатоквартирних та приватних будинків. Сумщина займає друге місце, після Львівщини, за кількістю оформлених кредитів на енергозбереження», – повідомив в прямому ефірі обласного радіо заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій ЯНІШЕВСЬКИЙ.

СУМСЬКІ ВЧИТЕЛІ СХВАЛИЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КУРСЬКИХ КОЛЕГ

Учасники обласної конференції працівників освіти Сумщини відповіли російським колегам на відкритий лист, оприлюднений на VІІ міжрегіональному педагогічному фестивалі, що пройшов у Курській області

Сумські освітяни звернулися до своїх російський колег з нагадуванням, що педагогічна справа не може мати національної, політичної чи релігійної приналежності, адже істинне покликання кожного Вчителя в усьому світі – любити дитину. Тож і українські і російські вчителі не повинні допустити, щоб дитячі душі та свідомість стали  предметом політичних маніпуляцій.

СУМЩИНА ГОТОВА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ НА 75%

Про це у прямому ефірі обласного радіо повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій ЯНІШЕВСЬКИЙ

«Підготовка до опалювального сезону йде відповідно до графіку. Наразі рівень готовності об’єктів житлово-комунального господарства, закладів бюджетної сфери становить 75%. В області ведеться активна робота щодо скорочення споживання природного газу, переведення котелень на тверде паливо», – зазначив посадовець.

ПРЕЗИДЕНТ ВІДЗНАЧИВ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Глава держави підписав відповідний Указ

За значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм лікареві відділення Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру Олексію ЗОЗУЛІ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Подкатегории