ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА СУМЩИНІ СТАНОМ НА 5 КВІТНЯ 2020 РОКУ

 

На сьогодні на Сумщині 49 офіційно підтверджених випадків захворювання на корона вірусну інфекцію. За останню добу COVID-19 підтвердили у 12 осіб: у Конотопському районі – 7 осіб, Кролевецькому – 1, м. Кролевець – 4.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 3 випадки захворювання, м. Охтирка – 4, с. Козацьке Конотопського району – 17, с. Попівка Конотопського району – 1, с. Духанівка Конотопського району – 4, м. Конотоп – 1, c. Грузьке Кролевецького району – 4, м. Кролевець – 9, с. Вишневе Тростянецького району – 2, м. Шостка – 4 випадки.

У 39 випадках ймовірним місцем зараження мешканців Сумщини COVID-19 стало місце проживання, 9 осіб інфікувалися за кордоном або в аеропорті. Серед захворівших є люди усіх вікових категорій, але найбільше – віком від 51 до 60 років (15 хворих), четверо дітей до 10 років, п’ять осіб – молодь від 11 до 20 років, ще п’ять – від 21 до 30 років. Захворівших, яким понад 60 років, – 8.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НОВИХ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Прийняті Постановою КМУ №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому Кабмін надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Чи можна ходити по вулиці без маски? Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски? Чи закривають церкви на період карантину?

ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ З ПИТАНЬ COVID-19 У РЕГІОНАХ

З питань щодо карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19 звертайтеся на телефони гарячих ліній у своєму регіоні. 

На Сумщині це 0 800 301 501, (0542) 663 377, (0542) 77 99 55.

Телефони гарячої лінії в інших регіонах за посиланням: 

https://www.kmu.gov.ua/news/telefoni-garyachih-linij-z-pitan-covid-19-po-regionah?fbclid=IwAR2Fk7SQFXRj52C9FV3Y3hk6tmIPFijcns32lW2zhg2j4c7FFo-BNmK9yhg

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА СУМЩИНІ СТАНОМ НА 4 КВІТНЯ 2020 РОКУ

На сьогодні на Сумщині 37 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За останню добу COVID-19 підтвердили у 7 осіб: у Конотопському районі – 4 особи, Тростянецькому – 2, м. Шостка – 1.

За інформацією в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимира ЗБАРАЖСЬКОГО, наразі у м. Суми – 3 випадки захворювання, м. Охтирка – 4, с. Козацьке Конотопського району – 13, с. Попівка Конотопського району – 1, с. Духанівка Конотопського району – 1, м. Конотоп – 1, c. Грузьке Кролевецького району – 3, м. Кролевець – 5, с. Вишневе Тростянецького району – 2, м. Шостка – 4 випадки.

ОБЛАСНА ВЛАДА СУМЩИНИ РАЗОМ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОРГАНІЗУВАЛА ДЕЗІНФЕКЦІЮ ДОРІГ, ТРОТУАРІВ ТА ЗУПИНОК ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Зокрема, в обласному центрі особливу увагу приділяють дезінфекції території біля лікарень та транспортних зупинок

На сьогодні, в умовах карантину в області вживаються необхідні заходи для боротьби з коронавірусом. Станом на 2 квітня проведено дезінфекцію в адміністративних та виробничих приміщеннях (68%), місць загального користування багатоквартирних житлових будинків (ліфтів за наявністю) (55 %), доріг і тротуарів (10 %), зупинок громадського транспорту (37 %).

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

НАУКОВЦІ СУМЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО РОЗРОБКИ ДЕРЖАВНОГО ПРОТОКОЛУ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА COVID-19

Про це під час брифінгу в облдержадміністрації повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро КРАВЦОВ

З 2 квітня 2020 року Міністерство охорони здоров’я запровадило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19, – зазначив Дмитро Кравцов, посилаючись на офіційну інформацію МОЗ. – Протокол призначений для всіх медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою. Його мета – встановити чіткий алгоритм призначення та застосування лікарських засобів для лікування груп пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою (COVID-19) при середньотяжкому, тяжкому та критичному перебігу».

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА СУМЩИНІ СТАНОМ НА 3 КВІТНЯ 2020 РОКУ

На сьогодні на Сумщині 30 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За останню добу захворіли чотири особи: 3 – з Конотопського району і 1- із Шостки

Під час брифінгу в облдержадміністрації в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ повідомив, що в м. Суми наразі 3 випадки захворювання, в Охтирці – 4, с. Козацьке Конотопського району – 11, с. Попівка Конотопського району – 1, с. Грузьке Кролевецького району – 3 , м. Кролевець – 5, м. Шостка – 3 випадки.

НА СУМЩИНІ ОДИНОКІ ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОДИНОКІ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ОТРИМАЮТЬ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

За дорученням Уряду Міністерство соціальної політики України спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня розпочали роботу щодо забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами

На Сумщині за сприяння облдержадміністрації протягом 3 тижнів, до 24 квітня 2020 року, продуктовими наборами буде забезпечено 15 111 одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають. Це люди віком понад 80 років, особи з інвалідністю, громадяни похилого віку, які потребують догляду.

ДЕРЖАВА ДОПОМОЖЕ ВИПЛАЧУВАТИ ЗАРПЛАТУ НАЙМАНИМ ПРАЦІВНИКАМ МАЛОГО БІЗНЕСУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроекту #3275

Законом введено поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів України для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Допомога по частковому безробіттю надаватиметься роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Подкатегории