РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАНЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ У СУМАХ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ФІНІШУ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО проінспектував хід ремонтних робіт на об’єкті

«Незважаючи на складну економічну ситуацію, медична галузь області розвивається. Переконаний, лікарі екстреної служби особливо заслуговують на комфортні умови праці, бо від їхньої оперативності та мобільності багато в чому залежить життя і здоров’я пацієнтів», – зазначив очільник області.

ЗАПРОШУЄМО ПОЯРМАРКУВАТИ

11 жовтня до свята Покрови Пресвятої Богородиці в Сумах відбудеться передсвятковий сільськогосподарський ярмарок

На відвідувачів чекатиме широкий вибір хлібобулочних, кондитерських та макаронних виробів, високоякісна кисломолочна продукція, свіже м'ясо, мед, риба та інша сільгосппродукція вищого ґатунку.

НАЦМЕНШИНИ СУМЩИНИ – ЗА ВІЛЬНУ ЄДИНУ УКРАЇНУ І ПРОТИ ТЕРОРИЗМУ

Про це йдеться у спільній заяві представників національно-культурних об'єднань області, які входять до членів Асоціації національних меншин Сумської області

«Для нас – українців різного походження та віросповідання, найголовнішими принципами є міжнаціональний мир і злагода, порозуміння і взаємоповага, єдність та неподільність України – нашого спільного дому. Сьогодні наша держава переживає важки часи. У таких умовах, як ніколи, важливо зберігати витримку, спокій, виваженість, мудрість, приймати обдумані та збалансовані рішення», – закликають у документі представники Асоціації національних меншин області.

ПОПОВНЮЄМО ДЕРЖАВНУ СКАРБНИЦЮ

За січень-вересень поточного року з області до загального фонду державного бюджету надійшло понад 4,8 мільярди гривень


Із перерахованих до державної казни 4 893,7 мільйона гривень 2 396,6 мільйона гривень – податок на додану вартість з ввезених на територію України товарів; 950,4 мільйона гривень – рентна плата за користування надрами; 596 мільйонів гривень – ввізне мито; 447 мільйонів гривень – податок та збір на доходи фізичних осіб (у тому числі військовий збір 126 мільйонів гривень); 297,9 мільйона гривень – податок на прибуток підприємств.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ЗАКЛИКАЮ ГРОМАДИ СУМЩИНИ ПІДТРИМАТИ СІМ’Ї ЗЕМЛЯКІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ»

Голова облдержадміністрації звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням виділити з місцевих бюджетів кошти на допомогу сім’ям земляків, які з честю  виконали свій обов’язок на сході України

Відстоювання миру та ідеалів незалежності України згуртувало українське суспільство в сильну і непереможну націю. Соціальна підтримка військовослужбовців, котрі самовіддано стали на захист рідної землі, та їх сімей в усі часи була моральним обов’язком громади.

«МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ ЗА КОНТРАКТНОЮ СЛУЖБОЮ ТА ЯКІСНИМ ПРИЗОВОМ», – МИКОЛА КЛОЧКО

За словами голови облдержадміністрації, головним аргументом посилення обороноздатності країни повинна стати мотивація, а не примус

«Питання мобілізації найближчим часом має втратити свою актуальність, тож слід пояснювати людям, що призовники не будуть відправлятися на передову, навіть у випадку відновлення військових дій на Сході. Після набуття досвіду у навчальному центрі вони прямуватимуть до військових частин на мирній території», – підкреслив Микола Клочко.

ЩАСТЯ РОДИНИ – У ДІТЯХ

Заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК зустрілася з прийомними батьками та батьками-вихователями

Як підкреслила куратор соціальної сфери, держава цінує і шанує людей, котрі вирішили присвятити своє життя дітям із важкою долею сирітства. Адже батьки, що зважилися взяти до себе в родину на виховання таких дітей, – це люди великого серця та безмежного терпіння.

УРЯД ВЧЕРГОВЕ СПРОСТИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Відповідні зміни набули чинності з 1 жовтня

«До органів соціального захисту області надійшло більше 96 тисяч заяв на оформлення субсидій за спрощеним порядком, який почав діяти з 1 травня. Понад 17 тисяч громадян надіслали документи поштою. Субсидії за новим порядком призначено 85,6 тисячам заявників. Для родин, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, перерахунок здійснено автоматично. Загалом житлові субсидії нині отримує майже 181 тисяча сімей, що складає 41,5% від загальної чисельності домогосподарств області», – повідомила у ході брифінгу заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ВИБОРИ – БЕЗ ТИСКУ ТА АДМІНРЕСУРСУ»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час апаратної наради

«Місцеві вибори будуть для органів влади справжнім іспитом. Тому хочу, щоб всі чітко усвідомили: жодного тиску чи використання адміністративного ресурсу! Ефективність вашої роботи буде видно як з процесу виборів – наскільки відповідально ви підійшли до виконання своїх обов’язків, так і з результатів голосування  – наскільки люди довіряють владі», – звернувся до місцевих керівників Микола КЛОЧКО.

САМЕ МОЛОДЬ ЗМІНЕ УКРАЇНУ НА КРАЩЕ

Таке переконання висловив голова облдержадміністрації на саміті «Лідерство. Розвиток. Успіх», що відбувся у Сумах

«Реалії сьогодення, швидкоплинність часу, непересічні події орієнтують людей на справжні цінності. І цей форум тому підтвердження. У залі –  багато молоді, яка прагне змін у суспільстві, ініціює ці зміни і активно долучається до прийняття управлінських рішень», – зазначив Микола Клочко під час саміту в коментарі для обласного каналу.

«НЕОБХІДНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВСІ МОЖЛИВОСТІ І МЕХАНІЗМИ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ТАРИФНОГО ТИСКУ НА ЛЮДЕЙ», – МИКОЛА КЛОЧКО

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання «круглого столу» на тему: «Про обґрунтованість встановлення тарифів на газ та теплопостачання»

«Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги викликає об’єктивне занепокоєння у споживачів послуг. Сьогодні як ніколи постало питання обґрунтованості тарифів. Тому ми маємо задіяти всі наявні механізми, аби зменшити навантаження на сімейний бюджет при сплаті за житлово-комунальні послуги», – зазначив Микола Клочко.

Подкатегории