ГОЛОВНЕ ДОСЯГТИ ПОРОЗУМІННЯ ТА ОБ’ЄДНАТИСЯ

Сьогодні точиться чимало дискусій щодо процесу об’єднання. Проте громадам треба усвідомити, що ефективний розвиток території можливий лише у децентралізованій системі самоврядування

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час наради з очільниками сільських та селищних рад і керівниками Шостинського району.

НА СУМЩИНІ ЗМЕНШИЛАСЯ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На кінець серпня заборгованість на підприємствах області по заробітній платі знизилася, порівняно з початком місяця, на 15,5 млн. гривень. Про це повідомили учасники засідання обласної тимчасової профільної комісії

«Обласна державна адміністрація здійснює моніторинг стану погашення зарплатних боргів щотижнево, тримаємо на контролі ситуацію на кожному підприємстві, – наголосила, відкриваючи засідання, заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК. – Це питання стоїть на особливому контролі і в Уряді. Так, Розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджено план невідкладних заходів з погашення заборгованості із заробітної плати».

ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ ОБЛАСТІ ОБГОВОРИЛИ НА ШОСТКИНЩИНІ

Перехід України на цифрове мовлення у 2017 році, протидія російській інформаційній агресії, відсоток забезпечення домогосподарств цифровими декодерами і радіоточками проводового мовлення – ці питання обговорив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ з керівниками міста Шостки та Шосткинського району

Дмитро Живицький зазначив, що керівництво Сумської облдержадміністрації неодноразово зверталося до центральних органів влади з проханням сприяти у вирішенні проблемних питань інформаційного простору області, оскільки реалізація спеціальних заходів потребує мільйонні інвестиції. Вочевидь на часі – розробка дорожньої карти і відповідного кошторису.

НА СУМЩИНІ ПОСИЛЮЄ РОБОТУ АНТИКРИЗОВИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ШТАБ

Про це під час апаратної наради повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Головне завдання штабу – щоб Сумська область без суттєвих труднощів і затримок увійшла в новий опалювальний сезон. У рамках цього ми активно співпрацюватимемо з органами місцевого самоврядування», – зазначив куратор питань житлово-комунального господарства області.

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧАЛИ НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО

У Сумському національному аграрному університеті відбувся фінал обласних сільських ігор «Краще спортивне село-2016»

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО привітав учасників змагань та запевнив, що влада і надалі надаватиме підтримку розвитку фізкультури і спорту.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ У МІЖНАРОДНУ ПОЇЗДКУ

Міністерство культури України разом із молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 17 по 25 жовтня організовують поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії та Угорщини

Мета поїздки – розвиток волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.

НА СУМЩИНІ АКТИВНО ПРОВОДЯТЬ ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Про це говорив під час апаратної наради начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олексій МАКАРЮК. За його словами, в рамках цих заходів в області встановлять 61 енергозберігаючий котел (41 твердопаливний і 14 газових, але із вищим рівнем ККД)

«Заходи із енергоефективності та енергозбереження проводяться на 41 об’єкті, переважно це котельні та топкові в закладах бюджетної сфери», – повідомив Олексій Макарюк.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Початок опалювального сезону наближається стрімкими кроками. Тому саме це питання й стало головним під час апаратної наради в облдержадміністрації

 «Станом на 25 серпня комплексно підготовлено до зими 67% житлових будинків при необхідній нормі 80%, – повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Олексій МАКАРЮК. – Високі показники на рівні 80-100% готовності мають Великописарівський, Конотопський, Охтирський, Тростянецький, Буринський, Кролевецький, Краснопільський, Недригайлівський та Путивльский райони. Активізувати роботу потрібно у містах Охтирка і Шостка, у Ямпільскому, Роменському та Середино-Будському районах».

НА СУМЩИНІ ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР СЕРЕДНЬОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

За словами виконуючого обов’язки начальника Головного управління Державної фіскальної служби України в Сумській області Олексія МАЗУРЕНКА, середньомісячна заробітна плата за січень – червень 2016 р. по Сумській області порівняно з початком року зросла на 10,7% та складає 3826 грн.

«Темпи росту зарплати по області навіть трішки більші за аналогічний показник по Україні. Так, на Сумщині у ІІ кварталі 2016 р. порівняно з І кварталом поточного року темп росту зарплати становить 113%, а по Україні – 110%», – повідомив Олексій Мазуренко.

ВОГОНЬ ПРОВОКУВАТИ НЕ ВАРТО

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах

Щодня підрозділи ДСНС виїжджають для ліквідації пожеж на відкритих ділянках місцевості, сільгоспугіддях, полях, торфовищах, в лісових масивах. Так, з початку року зафіксовано 13 тис. 429 пожеж в екосистемах на площі 11 тис. 320 га.

ВІТАЄМО ЗЕМЛЯКІВ-БІАТЛОНІСТІВ ІЗ СРІБНИМ УСПІХОМ!

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав біатлоністів-юніорів з Сумщини Ганну КРИВОНОС та Антона ДУДЧЕНКО з перемогою і побажав подальших спортивних успіхів

У перший день літнього чемпіонату світу, який сьогодні стартував в естонському Отепяя, біатлоністи з Сумщини у складі збірної України виграли «срібло» у змішаній естафеті, поступившись лише збірній Чехії.

Подкатегории