НАДХОДЖЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ЗРОСТАЮТЬ

Про це у ході брифінгу зазначила директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена БАТРАЧЕНКО

За словами посадовця, за 5 місяців до місцевих бюджетів області надійшло 959,4 мільйона  гривень власних доходів: до загального фонду – 829,5 мільйона гривень, до спеціального – 129,9 мільйона гривень, що на 92,5 мільйона гривень або на 10,7% більше, ніж за відповідний період 2014 року. Затверджені місцевими радами обсяги на звітний період виконані на 118% (перевиконання складає 126,5 мільйона гривень).

СУМЩИНА ПРИЙНЯЛА ПОНАД 15 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Про це повідомлялося під час апаратної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ

У Сумську область з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО прибуло 15048 осіб, у тому числі 3372 дитини та 6935 інвалідів і осіб похилого віку. Лише протягом червня в регіоні зареєстровано 275 осіб, поінформував керівник обласного штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції Сергій НАДТОЧЕЄВ.

ВІДРОДЖУЄМО ІСТОРИЧНУ ПАМ’ЯТЬ

За підтримки голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА у Тростянці відбувся фестиваль  історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття»

«Фестиваль став візитівкою Сумщини. Він знаний далеко за межами України і полюбився тисячам глядачів, які щороку збираються у Тростянці. Лицарський турнір – це гімн відвазі, відродження традицій, повернення до історичної спадщини, подорож крізь століття», – зазначив очільник Сумщини.

«КОНСТИТУЦІЙНА РЕФОРМА Є ОБ’ЄКТИВНОЮ НЕОБХІДНІСТЮ, ПОКЛИКАНОЮ ГАРАНТУВАТИ ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК НАШОЇ КРАЇНИ»

На цьому наголосив Президент України у своєму Зверненні до Українського народу з нагоди Дня Конституції України

«Керуючись прагненням привести рівень життя українців до стандартів розвинених європейських країн, ми проводимо роботу над удосконаленням положень Основного Закону. Головна ідея наступних конституційних змін – побудова сильної держави через добробут і сталий розвиток громад», – йдеться у Зверненні.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ПРИЙНЯТТЯ КОНСТИТУЦІЇ ПРОДЕМОНСТРУВАЛО ВСЬОМУ СВІТОВІ НАШУ ВІДДАНІСТЬ ПРИНЦИПАМ СВОБОДИ»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив у Зверненні до жителів Сумщини з нагоди Дня Конституції України 

«В умовах фактичної війни ми впроваджуємо масштабні реформи, які стануть  надійним підґрунтям для євроінтеграційних процесів. Єдність, патріотизм та наполеглива праця допоможуть нам досягти поставленої мети – Україна стане сильною європейською державою з розвинутим місцевим самоврядуванням, заможними громадами, високим рівнем освіти, охорони здоров’я, культури, соціальних стандартів», – йдеться у Зверненні.

 

СУМЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 19 РІЧНИЦЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, громадські активісти, сумчани та гості обласного центру поклали квіти до могил воїнів, які загинули під час проведення АТО, до пам’ятника Т.Г.Шевченку та взяли участь у мітингу на площі Незалежності в Сумах

«День Конституції – одне із найважливіших державних свят. У головному документі держави закріплені основні права і свободи громадян. Навіть у такий нелегкий для України і Сумщини час ми працюємо над тим, аби забезпечити виконання норм Конституції, прав і свобод громадян, – звернувся до громади Микола Клочко.

ОБЛАСТЬ СХВАЛИЛА ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

За відповідне рішення проголосували 53 депутати обласної ради

Згідно з документом на території області пропонується створити 51 громаду. Зокрема, у Великописарівському, Краснопільському, Кролевецькому, Лебединському, Путивльському, Шосткинському районах – по 1 територіальній громаді; у Білопільському, Буринському, Конотопському, Липоводолинському, Середино-Будському, Тростянецькому – по 2; у Ямпільському районі – 3; у Недригайлівському – 4; у Глухівському та Охтирському – по 5; у Роменському – 7; у Сумському районі – 9 громад.

УПОРЯДКУВАТИ МІСЦЯ МАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ ЛЮДЕЙ НА ВОДІ

Таке доручення місцевим керівникам дав заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ за підсумками відеоселекторної наради

Посадовець доручив провести паспортизацію стихійних пляжів, здійснити обстеження дна їх акваторії, упорядкувати зону відпочинку та забезпечити дотримання санітарних норм.

НА СУМЩИНІ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ НАДАЮТЬСЯ ЯКІСНО

На цьому наголосили представники Мінсоцполітики, які інспектували хід впровадження соціальних реформ у регіоні

Члени робочої групи ознайомилися з роботою соціальних служб Білопільського та Сумського районів щодо впровадження на місцях нового механізму надання житлових субсидій за спрощеною системою, якістю та оперативністю надання допомоги переселенцям та учасникам антитерористичної операції.

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ МІЖНАРОДНОЇ ОПЕРАЦІЇ З ПІДТРИМАННЯ МИРУ ТА БЕЗПЕКИ

Петро ПОРОШЕНКО підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України»

Закон № 510-VIII від 4 червня 2015 року законодавчо врегульовує питання проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки у частині розширення підстав для допуску та перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України.

КЕРІВНИКИ НА МІСЦЯХ МАЮТЬ ЕФЕКТИВНІШЕ ПРАЦЮВАТИ З БОРЖНИКАМИ ПЕРЕД ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ

Таке доручення у ході засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості дала заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Своєчасна виплата пенсій та сплата підприємствами єдиного внеску є важливою ознакою соціальної стабільності у державі та гарантування законних прав громадян. Для влади – це принципове питання, тому заходи до порушників мають бути невідкладними та жорсткими», – зауважила куратор соціальної сфери області.

Подкатегории