ПЕНСІОНЕРИ СУМЩИНИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ КВАЛІФІКОВАНЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИДІВ ФІНАНСОВИХ НАРАХУВАНЬ

На цьому очільник області Микола КЛОЧКО наголосив керівникам райдержадміністрацій, міст та ОТГ під час апаратної наради

За його словами,  наразі пенсіонери отримують підвищені пенсії, індексацію пенсій за попередні роки і фінансові виплати у рамках монетизації субсидій. Тому деякі з них відразу не можуть розібратися з видом отриманих коштів, це призводить до непорозумінь, образ, казусних ситуацій, навіть до звернення громадян до Нацполіції. А насправді, пенсіонера просто не поінформували належним чином щодо всіх виплат, які йому надходять.

ПРОХОДЖЕННЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ НА СУМЩИНІ МАЄ БУТИ БЕЗ ЗАЙВОГО АЖІОТАЖУ, ВИВАЖЕНИМ І СТАБІЛЬНИМ

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами щодо підготовки та проведення на території Сумської області чергових виборів Президента

Як зазначив учасникам відеоселекторної наради керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький, необхідно спільними зусиллями органів влади забезпечити проходження виборчого процесу без зайвого ажіотажу, виважено і стабільно. Підтримувати громадський  порядок на належному рівні, а ситуацію в області – спокійною з дотриманням календарного плану підготовки та уточнення списків виборців органами ведення Державного реєстру виборців.

ПІД ЧАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА УТРИМАННЯ ЛІФТІВ НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ НОРМ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

На цьому вкотре під час наради з питань експлуатації ліфтів об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

У ході наради було заслухано звернення голови Асоціації ОСББ «Сумщина» Романа ГУЧЕНКА щодо необхідності законодавчого врегулювання ситуації навколо ліфтового господарства в будинках, де є ОСББ, та представників Управління Держпраці в Сумській області щодо правових нюансів у цьому питанні.

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕКАЄ ВІД СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НА ОБҐРУНТУВАННЯ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ТА НАСЛІДКІВ ПІДКЛЮЧЕННЯ ЧАСТИНИ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ – ЗОНИ ОПАЛЕННЯ КППВ – ДО ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО після доповіді керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО про результати наради в НКРЕКП щодо подальшої роботи Котельні Північного промвузла у м. Суми наголосив на тому, що жителі обласного центру не можуть критично залежати від ситуації на КППВ

За словами куратора житлово-комунальної галузі Сумщини, під час наради в НКРЕКП, яка відбулася на минулому тижні за участю представників цієї комісії, облдержадміністрації, Сумської міськради і ТОВ «Сумитеплоенерго», озвучувалося лише бажання міськради щодо того, щоб зону, яка опалювалася Котельнею Північного промвузла, переключити на «Сумитеплоенерго».

СУМЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЩОРІЧНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час апаратної наради звернувся до  голів райдержадміністрацій, міських, селищних та сільських рад щодо посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил благоустрою населених пунктів, поводження у лісі, рекреаційних зонах та поблизу водойм

Очільник області також наголосив на необхідності посилити роботу контролюючих служб за станом благоустрою населених пунктів та притягнення осіб до відповідальності за порушення санітарних норм.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ

Про це під час апаратної наради голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ повідомив начальник обласного управління молоді та спорту Євген ПОХОДНЯ

За його словами, усіма формами відпочинку та оздоровлення передбачено охопити майже 52 тисячі дітей (50,2 %) віком від 7 до 17 років.

 

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ КВАРТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

20 березня з 10.30 до 10.40 буде проводитись квартальна технічна  перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросистем централізованого запуску, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення

Жителів області просять з розумінням поставитись до цієї перевірки та зберігати спокій.

СУМЩИНА ТА ЧЕРНІГІВЩИНА ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ТУРИЗМУ

Про результати фотовиставки «Смаки Сумщини» у Чернігові та подальшу співпрацю між областями доповів голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ начальник обласного відділу промоції та туризму Юрій ГЛАДЕНКО під час апаратної наради

За його словами, виставка «Смаки Сумщини» є плановим заходом, після проведеного аналогічного у Харкові, і області з ентузіазмом розглядають пропозиції щодо подальшої спільної роботи.

СУМЩИНА – ТЕАТРАЛЬНИЙ КРАЙ, ЩО МАЄ ЩЕ Й УНІКАЛЬНІ МУЗЕЙНІ ЕКСПОНАТИ

Про це під час робочої поїздки на Сумщину говорив Міністр культури України Євген НИЩУК

Міністр взяв участь  у всеукраїнському фестивалі  Чехов-фест, зіграв  головну роль у виставі київського Національного театру ім. Івана Франка «Три товариші», відвідав обласний краєзнавчій музей та обласний художній музей ім.Никанора Онацького, обласну філармонію.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 18 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 18 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=Mboul0QJnzE


ГРОМАДСЬКІСТЬ СУМЩИНИ ІНІЦІЮЄ ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Громадськість області стурбована питанням щодо затягування розгляду резонансних кримінальних справ, фігурантами яких є природні монополісти, зокрема ПАТ «Сумигаз»

Саме тому на засідання громадської ради 15.03.2019 за участю представників Сумської обласної державної адміністрації: заступника голови Івана БОРШОША, керівника апарату Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, а також представників Головного управління Національної поліції в Сумській області було внесено питання «Про стан розгляду резонансних кримінальних справ стосовно природних монополістів».

Подкатегории