ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН «ПРО ОСВІТУ»

Ухвалення Закону України № 2145-VІІІ «Про освіту» дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці

Цей документ забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

ОТГ СУМЩИНИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВИВЧИТИ ВЛАСНИХ РЕГІОНАЛЬНИХ МЕНЕДЖЕРІВ

Конкурсна комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року розпочинає прийом замовлень від органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент»

Проанонсували старт цього прийому під час відеоселекторної наради з головами сільських, селищних рад, ОТГ області за участю заступника голови облдержадміністрації Миколи ПОДОПРИГОРИ.

МИ ВСІ МАЄМО ДІЯТИ У МЕЖАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

На цьому наголошував керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час особистого прийому громадян

За допомогою до влади цього разу звернулися жителі області з питаннями щодо обслуговування прибудинкових територій, роботи обслуговуючих організацій багатоповерхівок, ремонту дороги Суми-Линтварівка та створення регіонального ландшафтного парку «Сеймський». Особливо бурхливо обговорювали останні два питання. 

 

ПРИКОРДОННА СУМЩИНА ЗАЙНЯЛА 4 ПОЗИЦІЮ У ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОМУ РЕЙТИНГУ ЗА ДОТРИМАННЯМ МОВНИХ КВОТ В РАДІОЕФІРІ

Згідно з моніторингом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення наша область випередила західні області. Обсяг пісень українською мовою в ефірі місцевих та регіональних радіостанцій Сумщини за 1 півріччя 2017 року сягнув 58%, тоді як на львівських фм-станціях - 50%, волинських - 49%

Як відомо, з листопада минулого року набрав чинності закон щодо частки музичних творів державною мовою в програмах радіостанцій. Закон «Про телебачення і радіомовлення» передбачає обсяг україномовних пісень на рівні не нижче 25%. Вже цьогоріч у листопаді квота буде складати 30%.

ПІДПРИЄМСТВА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В ГАЛУЗІ АПК МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

 

Про це під час відеоселекторної наради з головами сільських, селищних рад, ОТГ області з питань реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА

За словами Миколи Подопригори, ця програма була прийнята ще рік тому. Після моніторингу її дії та обговорення результатів з аграріями Сумщини, до Програми було вирішено внести зміни, що затверджені на сесії обласної ради 15 вересня.

МИКОЛА КЛОЧКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ, ПІД ЧАС ЯКОГО ЗІБРАЛИ КОШТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ УЧАСНИКА АТО

Голова облдержадміністрації придбав на благодійному аукціоні картину сучасної сумської художниці 

Як розповіли організатори, благодійний аукціон «Час добрих справ» проводиться вже вшосте. Організаторами заходу є громадський фонд «Суми» та агенція промоції «Суми».  Цього разу головною метою було зібрати кошти на лікування і реабілітацію учасника АТО сумчанина Євгенія ЖУРАВЛЯ.

ЗА ОСТАННІ ТРИ РОКИ ЖОДЕН ПРИЗОВНИК НЕ ПРОХОДИВ СЛУЖБУ В ЗОНІ АТО

 

Юнаки, що призиватимуться до лав Збройних Сил України восени 2017 року, також служитимуть на мирній території держави

На цьому наголосив обласний військовий комісар Тарас ДАВИДЕНКО під час проведення відеоселекторної наради з представниками міст та районів щодо організації осіннього призову.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ ЗА НАПРЯМКАМИ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АПК

Відбуватиметься часткове відшкодування коштів з обласного бюджету для суб’єктів господарювання

Планують повертати частку грошей суб’єктам:

  • пов’язаних з отриманням сертифікату на виробництво органічної продукції;
  • за придбання племінних свинок та кнурців вітчизняного походження;
  • за придбання молодняку вівцематок, баранів, ярок.

ЖУРНАЛІСТІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ У МЕДІАШКОЛУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Академія української преси за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України розпочинає масштабний всеукраїнський проект, спрямований на підвищення якості фахового висвітлення децентралізаційної реформи

До участі запрошуються журналісти, які висвітлюють дану тематику та прагнуть вдосконалити свої знання і вміння, пройшовши навчання в рамках триденної «Медіашколи децентралізації для українських регіональних журналістів».

РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ВРОЖАЮ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ НЕ ЗАФІКСОВАНО

Про це йшлося під час засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав власників земель на чолі з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ

Начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина СВИСТУН доповіла, що за минулий тиждень надійшло п’ять телефонних дзвінків від фізичних осіб і стосувалися вони особистих індивідуальних питань щодо використання земель.

Подкатегории