МИКОЛА КЛОЧКО РАЗОМ ІЗ ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ СУМЩИНИ ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ СТОЛИЧНОГО СИТУАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

 

Заступник голови Національної поліції Костянтин БУШУЄВ детально розповів представникам облдержадміністрації, обласної ради, Головного управління Національної поліції в Сумській області, як здійснюється контроль оперативної обстановки у Києві

За словами Костянтина Бушуєва, завдання Ситуаційного центру – забезпечити оперативне реагування на всі заяви та повідомлення громадян про злочини та інші правопорушення.

ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ СУМЩИНИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ

У багатьох районах області гостинно зустріли дітей оздоровчі табори

На Білопільщині, зокрема, в дитячому оздоровчому таборі «Дружба» перша зміна є патріотичною, у таборі «Ластівка» на Кролевеччині, за словами організаторів зміни, є невичерпні можливості для розвитку  творчого потенціалу, а на Охтирщині за рахунок районного бюджету було прийнято рішення допомогти дітям-переселенцям з Донецької області відпочити у дитячому таборі «Космос».

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: СУМЩИНА МАЄ ПОТУЖНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА УМОВИ ДЛЯ ШВИДКОГО РОЗВИТКУ АКТИВНОГО ТУРИЗМУ

 

На цьому керівник апарату облдержадміністрації наголосив під час засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Розвиток активного туризму, як одного з пріоритетних напрямків галузі»

«Наша мета – активізувати напрямок активного туризму на Сумщині, залучити заповідники Сумщини, зелені садиби, спортсменів, громадськість, молодіжних лідерів до його розвитку. Це має бути не просто, наприклад, сплав на байдарках, а з екскурсіями по місцях зупинок, кінні та піші екскурсії тощо, – звернувся він до учасників «круглого столу». – Я прошу вас розробити туристичні маршрути і подати їх туроператорам. Ми разом із вами маємо розвивати в області саме активний туризм, адже наша область має для цього потужний потенціал та необхідні умови».

ОТГ СУМЩИНИ ПЛАНУЮТЬ СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ БЕЗПЕКИ ГРОМАД

Участь у засіданні «круглого столу» на тему «Актуальні питання щодо діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад у сфері безпеки і правопорядку» взяли тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО та директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр МИЛАШ

У вступному слові Олександр МАРЧЕНКО говорив про те, що наразі у державі із реформуванням системи органів місцевого самоврядування та децентралізації державної влади поступово починають реалізовуватися й інші, пов’язані з цими процесами, реформи – медична, освітня тощо. 

НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

 

В пам'ять про трагічні сторінки історії представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Скорботній Матері та Меморіалу Слави

Як підкреслила заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, це важливий день для кожного українця, адже ми повинні пам’ятати про страшні жертви і кров, пролиту за нашу незалежність.

ВЖЕ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДЕ ПІДПИСАНО УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ УГОДИ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРО ПІДСУМКИ ВІЗИТУ ДО США

За 36 годин відбулися зустрічі з ключовими гравцями – основними членам нової Адміністрації Президента США Дональда ТРАМПА. Про це сказав Президент України Петро ПОРОШЕНКО, підбиваючи підсумки робочого візиту до Сполучених Штатів

«Головний результат візиту – сьогодні Україна об’єднує Сполучені Штати Америки», – сказав Петро Порошенко та додав, що «якщо раніше мова йшла про двосторонню підтримку в Конгресі і Сенаті, то зараз можна твердо говорити і про виконавчу владу, а саме Адміністрацію Президента Трампа».

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ ВІДОБРАЖАЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ПРАВООХОРОНЦІВ

 

Результати спільної діяльності правоохоронних органів у напрямку протидії злочинності за поточний рік розглянули в прокуратурі Сумської області на координаційній нараді за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА.

За словами очільника області, дотримання правопорядку та безпеки нашого регіону є спільним завданням органів державної влади та правоохоронців. Така взаємодія забезпечила зменшення загальної кількості кримінальних правопорушень, очевидних умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, злочинів проти власності тощо.

«БУДЬ МОЛОДИМ»: 24 та 25 ЧЕРВНЯ ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ДЕНЬ МОЛОДІ

Як повідомив журналістам під час брифінгу начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО, 24 червня Олімпійський день, який розпочнеться в обласному центрі в парку ім. І.Кожедуба о 10:00, плавно перейде о 15:00 у початок святкування Дня молоді

«Цими вихідними Суми стануть епіцентром спортивних та молодіжних подій, – зазначив Дмитро Лантушенко. – 24 червня наша область разом зі всією Україною долучиться до відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня. З кожним роком все більше вихованців дитячих спортивних шкіл міста й області беруть у ньому участь. 

НА СУМЩИНІ ПРОЙДУТЬ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ОСОБЛИВИХ ЛЮДЕЙ

З 22 по 25 червня 2017 року в парку ім. І.Кожедуба в обласному центрі відбудеться IV міжнародна Спартакіада серед осіб з інвалідністю, в якій візьмуть участь спортсмени-інваліди, у тому числі учасники АТО, Сумської, Дніпропетровської областей, м. Київ, а також представники  Грузії

«У цьому році Спартакіада має статус міжнародної, оскільки вперше до нас завітають гості з Грузії, – проанонсував спортивні змагання керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр ГРІНКА під час брифінгу в облдержадміністрації. – Крім учасників від Сумщини, очікуємо спортсменів із Сумської і Дніпропетровської областей, міст Київ та Львів, і навіть з Грузії».

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ В ОТГ ОБГОВОРИЛИ НА СУМЩИНІ

Офіс реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України спільно з обласною службою у справах дітей, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та Управлінням Держпраці в Сумській області провели практикум із застосування законодавства «Особливості організації системи соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах. Законодавчі ініціативи Асоціації міст України»

Голови та посадові особи об’єднаних територіальних громад пройшли навчання щодо створення інклюзивного простору та системи соціального захисту населення.

Подкатегории