ПОСОЛ ЛИТВИ ТА ОЧІЛЬНИК СУМЩИНИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

Сумська область має тривалі партнерські взаємовигідні зв’язки з Литовською Республікою. Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс ЯНУКОНІС та голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО обговорили можливості поглиблення співпраці, зокрема в галузі інформаційних інноваційних технологій, створення технопарків тощо

За словами Миколи Клочка, зовнішньоторговельний оборот Сумської області з Литвою за січень-вересень 2017 року склав 8,4 млн. доларів США і збільшився на 87,2% у порівнянні з відповідним періодом 2016 року. 

СУМЩИНА ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

З 25 листопада по 10 грудня в області проходитиме щорічна всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», покликана привернути увагу громадськості до формування ненасильницької ідеології в суспільстві

В облдержадміністрації структурні підрозділи, відповідальні за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, правоохоронних органів, громадських організацій обговорювали під час «круглого столу» спільні напрацювання з підвищення обізнаності населення про проблеми насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми та їх попередження.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ УКАЗ ЩОДО РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду». Цей Указ розроблено за результатами наради під головуванням Петра Порошенка щодо реформування та сталого розвитку лісового господарства, яка відбулася нещодавно в Івано-Франківську

 

ОСНОВАМ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ЖКГ НАВЧАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД СУМЩИНИ

Консультанти Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС провели практикум із застосування законодавства «Організація надання якісних житлово-комунальних послуг»

Модератором заходу був заступник начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації Петро КОНДРОВ.

ВРЕГУЛЬОВАНО ТАРИФНУ СТАВКУ РОБІТНИКА І РОЗРЯДУ

Ставку робітника І розряду встановлено згідно з Домовленістю, що є невід’ємним додатком до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні

Домовленістю передбачено, що у 2017 році на підприємствах, організаціях не бюджетної сфери усіх форм власності ставка робітника першого розряду встановлюється у розмірі, визначеному відповідною територіальною угодою, колективним договором.

АГРАРІЇ СУМЩИНИ НАМОЛОТИЛИ ТРИ МІЛЬЙОНИ ТОНН ЗЕРНА

Наша область знаходиться у трійці лідерів за врожайністю зернових культур

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО подякував всім працівникам агропромислового комплексу області за вагомий внесок у хлібний коровай Сумщини та України. Адже високих врожаїв вдалося досягти завдяки новим підходам до організації аграрного виробництва, самовідданій праці та багатому хліборобському досвіду сумчан.

ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ – ЗЛОЧИН ПРОТИ НАЦІЇ, ЩО БОРОЛАСЬ ЗА СВОБОДУ

Під такою назвою в обласній універсальній бібліотеці проходили виставка історичних документів та міні-конференція сумських краєзнавців, дослідників Голодомору на Сумщині

Відкриваючи захід, заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА зазначив: «Голодомор 1932−1933 років трапився через те, що українці не були господарями на своїй землі, тому що через розбрати 1917−1921 років ми підпали під владу ворога, купилися на його обіцянки, на нову економічну політику, і врешті-решт були позбавлені політичної влади і почали втрачати життя. Чи не кожна родина на Сумщині, як і в сусідніх областях, пережила ці часи. І цілі покоління в Україні сформовані на травмі голоду».

НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛО СПІЛЬНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО РОЗГОРТАННЯ ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТІВ

Інструкторсько-методичні заняття відбулися на базі облдержадміністрації та Сумського міського військового комісаріату

Як наголосив на відкритті заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, заходи проводяться з метою забезпечення єдиного підходу посадових осіб до порядку призначення, складу та організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання військових комісаріатів. Організовано навчання для голів районних державних адміністрацій та міських голів.

ПРО СУБСИДІЮ В ДЕТАЛЯХ

На початок опалювального сезону на Сумщині кількість одержувачів субсидії сягнула 289 тисяч. Цьогорічний показник виріс на 10% у порівнянні з минулорічним

Про це глядачам телеканалу Академ-ТV розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Людмила МУСІЯКА.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – ЦЕ СИНОНІМ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ, – ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України наголосив під час проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму: «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та керівник апарату Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. Форум побудований на роботі чотирьох секцій стосовно інвестиційної привабливості проектів у сфері відновлюваної енергетики; успішних прикладів реалізації подібних програм; перспектив розвитку енергоефективності та відновлюваної енергетики, енергоефективних та «чистих» технологій у промисловості.

Подкатегории