ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ІНІЦІЮЄ ПЕРЕД ВЛАДОЮ МІСТА СУМИ СТВОРЕННЯ МЕМОРІАЛУ СЛАВИ БОРЦІВ ЗА УКРАЇНУ

Про це Микола КЛОЧКО повідомив журналістам під час брифінгу. Облдержадміністрація готує на ім’я міського голови м. Суми Олександра ЛИСЕНКА Клопотання щодо створення такого Меморіалу. Разом із тим до 20 серпня має бути повністю облаштована Алея Слави на Центральному кладовищі, і це питання очільник області проконтролює особисто

«Вважаю, що Меморіал Слави борців за Україну треба облаштувати не на кладовищі, адже живі не мають топтатися по могилах загиблих. Це має бути пам’ятне місце, куди приходитимуть жителі і гості Сум вклонитися усім, хто боровся за Україну, починаючи з часів козаччини і до Небесної Сотні та Героів АТО», – говорив голова облдержадміністрації.

НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

У пам'ять про трагічні сторінки історії представники влади та громадськості поклали квіти до могил загиблих героїв на Алеї Слави в обласному центрі, до пам’ятника Скорботній Матері, могили загиблих польських воїнів, пам’ятного знаку полоненим концтаборів та Меморіалу «Вічна Слава»

Як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, сьогодні важливий день для кожного українця, адже ми повинні пам’ятати про страшні жертви і кров, пролиту за нашу незалежність, вшанувати ветеранів Другої світової, а особливо тих, хто віддав своє життя за мирне небо над нашими головами.

СЛУЖБА АВТОДОРІГ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ КОНТРОЛЮЄ ХІД РЕМОНТУ НА АВТОДОРОЗІ Р-46 ХАРКІВ-ОХТИРКА

За інформацією начальника обласного управління інфраструктури Володимира ДУДЧЕНКА наразі на Сумщині посилено контроль за ходом ремонту доріг, зокрема здійснюється відбір кернів - зразків дорожнього покриття, за допомогою яких спеціалісти визначають якість використаних матеріалів

Як повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій ОВЧАРЕНКО, спільно з представниками ДП «Дорожній контроль якості» співробітниками Служби в рамках комплексу заходів по перевірці якості виконаних робіт проводиться відбір кернів улаштованих шарів покриття.

УКРАЇНА БЕЗ КОНТРАБАНДИ – ЦЕ НЕ РАЗОВА АКЦІЯ, ТИСК НА СХЕМЩИКІВ ЗМЕНШУВАТИСЯ НЕ БУДЕ, – ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Започаткована Урядом України ініціатива «Україна без контрабанди» – це не разова акція, і тиск на контрабандистів і чиновників, які сприяють контрабанді, буде лише посилюватися на всіх рівнях – аж до внесення змін до законодавства в частині криміналізації дій, що сприяють сірому імпорту і контрабанді

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час всеукраїнської селекторної наради з питань боротьби із контрабандними схемами на кордоні України.

ЦЕ ВАГОМИЙ КРОК НА ШЛЯХУ УКРАЇНИ ДО ЧЛЕНСТВА В НАТО – ПРЕЗИДЕНТ ПРО УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ ПРО НАЦБЕЗПЕКУ

«Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції»,  заявляє Президент Петро ПОРОШЕНКО. Глава держави привітав українців з прийняттям Закону «Про національну безпеку України»

«За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на Сході України і всього континенту», – сказав Петро Порошенко.

ЧИ ВПЛИВАТИМУТЬ ДОХОДИ ОФІЦІЙНО РОЗЛУЧЕНИХ ОСІБ НА ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ?

Фахівці пояснюють: якщо подружжя розлучене і не має неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати в декларації своїх «колишніх», які зареєстровані і проживають окремо

Однак, якщо сім’я розлучена, але є неповнолітні діти, в декларації потрібно відобразити маму чи тата дитини (в залежності від того, з ким проживає дитина).

ЛИШЕ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ МОЛОКА МОЖЕ БУТИ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ЦІН

Такої спільної думки дійшли учасники емоційного «круглого столу» - агровиробники, заготівельники, представники молокопереробних підприємств, органі влади

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА повідомив, що ця зустріч обумовлена двома причинами: на Сумщині знову знизилась до 3,5 гривень за літр закупівельна ціна на молоко з господарств населення, а з другого півріччя цього року ще й підвищуються вимоги до молочної сировини. Люди на селі занепокоєні цим, адже для багатьох корова – це справжня годувальниця.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

23 червня о 10.00 у Сумському міському парку ім. І.Кожедуба стартує масштабний фестиваль, присвячений популяризації спорту і олімпійського руху

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО розповів на брифінгу про головні цікавинки фестивалю, що відбудеться за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ПРОВЕЛА КОНСУЛЬТАЦІЇ З МІНРЕГІОНОМ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ

Обласні державні адміністрації відповідальні в регіонах за реалізацію завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади і тому мають поставитися до цього питання дуже уважно

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав НЕГОДА в ході наради з директором обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександром СІТАКОМ, директором Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександром ХОРУЖЕНКОМ та керівниками органів місцевого самоврядування.

НА СУМЩИНІ СТВОРЕНО ЩЕ ОДНУ ОБ’ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Облдержадміністрація отримала остаточне рішення сесій сільських рад про створення Річківської ОТГ Білопільського району. Наразі готується звернення до ЦВК про призначення перших виборів в ОТГ

До складу Річківської об’єднаної громади увійдуть Вирівська, Горобівська, Коршачинська та Річківська сільські ради Білопільського району.

Подкатегории