СТАНОМ НА 11 ЛИПНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 337 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 5 осіб (м. Суми –3, Сумський р–н – 1, В. Писарівка – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужала 291 особа, з них 16 – за минулу добу (м. Суми – 2, Сумський р–н – 3, м. Конотоп – 4, м. Охтирка – 7).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 97 випадки захворювання, у Сумському районі – 20, м. Охтирка – 27, м. Конотоп – 19, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 32, Тростянецький район – 4, Роменський район – 3, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 12, Глухівський район – 5, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 14, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Велика Писарівка – 2.

У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ НА СУМЩИНІ ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ ЕЛЕВАТОР

Участь у запуску елеватора взяв голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

У рамках робочої поїздки до Великописарівського району Роман ГРИЩЕНКО та народний депутат України Микола ЗАДОРОЖНІЙ відвідали ТОВ агрофірму «Мрія», де керівник Микола БАНТОВ ознайомив їх з основними видами діяльності господарства.

ОБЛАСНА КОМІСІЯ ТЕБ ТА НС ВИЗНАЧИЛА СУМЩИНУ ЯК ТАКУ, ЩО НЕ НАЛЕЖИТЬ ДО ОБЛАСТЕЙ ІЗ ЗНАЧНИМ ПОШИРЕННЯМ COVID-19, ДЕ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ПОСИЛЕННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ

Таке рішення прийняли під час засідання комісії під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія БАННІКОВА

Комісія дозволила на території Сумської області в період дії карантину проведення залізничних перевезень з урахуванням вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України вiд 03.07.20 року № 39.

НА СУМЩИНІ ЛИШЕ 1% НАСЕЛЕННЯ МАЮТЬ ІМУНІТЕТ ДО COVID-19

Карту колективного імунітету до коронавірусу в Україні опублікував Telegram-канал Коронавірус в регіонах. Згідно з картою, середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя

Перші півтора місяці проведення ІФА-тестування в одній з лабораторій країни показали, що в середньому рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%.

РОБОТИ З УТЕПЛЕННЯ СЕРЕДИНО-БУДСЬКОЇ ЗОШ №2 МАЮТЬ БУТИ ВИКОНАНІ У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ, – СЕРГІЙ БАННІКОВ

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації під час інспектування об’єкту Великого будівництва в Середино-Будському районі

Наразі в школі роботи з утеплення цоколю та фундаменту виконані на 45%, розпочалися роботи з утеплення фасаду. На об’єкті працює 21 особа. Підрядник та будівельники пообіцяли Сергію БАННІКОВУ, що зроблять все можливе, щоб капітальний ремонт школи виконати якісно і вчасно.

 

РОМАН ГРИЩЕНКО: «ВИ – ЕЛІТА НАШОЇ СУМЩИНИ І ДЕРЖАВИ. НЕСІТЬ ЗВАННЯ «КАДЕТ» З ГОРДІСТЮ І ВИСОКО ПІДНЯТОЮ ГОЛОВОЮ»

Такими словами до випускників Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України звернувся голова Сумської облдержадміністрації

«Бажаю вам, дорогі випускники, щоб ті мрії та плани, які ви собі будували, здійснилися найближчим часом. Пам’ятайте, ви – кадети. Несіть це почесне звання через усе життя з гордістю і високо піднятою головою. Ви є еліта нашої держави. Ви маєте завжди жити з честю, по закону, прославляючи Сумщину та Україну», – зазначив Роман Грищенко у вітальному слові до випускників.

НА СУМЩИНІ СІЛЬСЬКІ АМБУЛАТОРІЇ ОТРИМАЛИ СЛУЖБОВІ АВТОМОБІЛІ

Груньська ОТГ відтепер має три новенькі автомобілі службового транспорту для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, а Великописарівський район – два

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО і народний депутат Микола ЗАДОРОЖНІЙ під час робочої поїздки по районам області вручили ключі від службових автомобілів Renault Duster працівникам сільських амбулаторій.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ЗАПУСКАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ З ПРОТИДІЇ КАРТКОВОМУ ШАХРАЙСТВУ

Кампанія має назву #ШахрайГудбай і має на меті убезпечити українців від потрапляння в руки шахраїв

Статистика показує, що близько 65% шахрайських дій – це соціальна інженерія, коли люди самі повідомляють шахраям платіжні реквізити своєї картки або здійснюють перекази на рахунки аферистів.

СТАНОМ НА 10 ЛИПНЯ 2020 РОКУ НА СУМЩИНІ 332 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ІНФЕКЦІЮ

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 4 осіб (м. Суми –1, м. Тростянець – 2, м. Ромни – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 275 осіб, з них 4 – за минулу добу (м. Тростянець – 1, Путивльський р–н – 1, м. Суми – 2)

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 94 випадки захворювання, у Сумському районі – 19, м. Охтирка – 27, м. Конотоп – 19, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 32, Тростянецький район – 4, Роменський район – 3, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 12, Глухівський район – 5, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 14, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Велика Писарівка – 1.

РОМАН ГРИЩЕНКО ПРИВІТАВ МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

У рамках робочої поїздки голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО відвідав Охтирщину та разом з народним депутатом Миколою ЗАДОРОЖНІМ привітав охтирчанок з отриманням, згідно з Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, почесного звання «Мати-героїня»

Роман Грищенко і Микола Задорожній побажали їм міцного здоров’я, родинної злагоди, тепла і щастя в домівках, адже їхня материнська праця заслуговує великої поваги з боку суспільства.

Подкатегории