КОМУ 1, А КОМУ 2: СКІЛЬКИ БЮЛЕТЕНІВ ОТРИМАЮТЬ ВИБОРЦІ 21 ЛИПНЯ?

Фахівці Головного управління юстиції в Сумській області інформують населення щодо виборчого права

21 липня 2019 року в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. У разі, якщо громадянин голосуватиме за місцем своєї прописки, то отримає 2 бюлетеня – для голосування в одномандатному окрузі та у загальнодержавному. Якщо ж виборець голосуватиме поза межами одномандатного виборчого округу (якщо він подавав заяву про тимчасову зміну місця голосування), отримає тільки 1 виборчий бюлетень для голосування у загальнодержавному окрузі.

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ В МАГІСТРАТУРУ ПРОВЕДУТЬ ТРЕТЮ СЕСІЮ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Для вступників у магістратуру, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН був опублікований , 17 липня 2019 року

Реєстрація на третю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області інформує жителів Сумщини щодо умов виходу на пенсію після досягнення віку 60 років

Інформацію про пенсійний вік, необхідний страховий стаж та умови виходу на пенсію за віком можна продивитись у завершальній серії соціальної реклами #БудьVтемі від Пенсійного фонду України.

ЧОТИРИ ШКОЛИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКУ ВІДЗНАКУ «ETWINNING SCHOOL»

Серед 192 000 європейських шкіл, що беруть участь у програмі ETWINNING, цю нагороду отримали лише 2 216 закладів з усієї Європи, у їх числі 36 українських шкіл

У Сумській області цю нагороду отримали такі освітні заклади: Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Р.Руднєва, Білопільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, Сумська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Стрельченка та Конотопська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів № 2.

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПРЕЗЕНТУВАВ НА СУМЩИНІ ВИЇЗНИЙ ОФІС

Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО презентував мешканцям Сумщини виїзний офіс юстиції, який розширює географію надання зручних і комфортних послуг

Відтепер жителі навіть найвіддаленіших населених пунктів області зможуть відчути переваги багатогранного спектра зручних послуг від органів юстиції.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ВИКОНАЛА ПЛАН З ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Завдяки злагодженим діям облдержадміністрації,  райдержадміністрацій, спільно із військовими комісаріатами і органами місцевого самоврядування Сумщина вкотре виконала призовну кампанію на 100%

Найкращі результати показали Шосткинський – 108%, Липоводолинський  – 107%, Краснопільський – 105% та Білопільський райони – 103%. Серед військових комісаріатів Сумської області високі показники мають Сумський – 101%, Шосткинський – 102%, Роменський – 102%, Лебединський – 100% та Охтирський – 100% .

НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ДРУГИЙ СУЧАСНИЙ ОФІС «OPEN SPACE»

Тростянець став другим містом на Сумщині, де відкрито офіс нового зразка для надання послуг у сфері державної реєстрації – «Open Space»

«Рік тому ми відкривали перший на Сумщині і п’ятий в Україні Open Space. За цей час там отримали послуги 18455 громадян. Ми всі побачили його переваги: зручне розташування у центрі міста Суми, електронна черга, облаштовані робочі місця фахівців юстиції, висока насиченість правовою інформацією, можливість спокійно перебувати на прийомі з дитиною, яка може гратися у дитячому куточку, – зазначила на урочистій церемонії в Тростянці очільник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН. – На таку ж якість послуг заслуговують і жителі інших міст». 

СБУ ЗАКЛИКАЄ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ СУМЩИНИ БУТИ ПИЛЬНИМИ

Перед проведенням виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу; про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії; про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачені статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

БІЛОПІЛЬСЬКИЙ НВК ОТРИМАВ НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Новий автобус, який довозитиме школярів із Гуринівської та Горобівської сільських рад до Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 3, придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів

Під час вручення ключів від автобусу голова обласної ради Володимир ТОКАР зазначив, що керівництво області та району завдяки співпраці виконало обіцянку щодо забезпечення підвезення дітей.

ЦИМИ ВИХІДНИМИ ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ АКТИВНО СВЯТКУВАЛИ І ЛОВИЛИ РИБУ

На Краснопільщині пройшов фестиваль сімейного дозвілля «FISH-ФЕСТ», а на Глухівщині відбулося районне свято до дня рибалки «Ловися, рибко, велика і маленька!»

Організатором фестивалю «FISH-ФЕСТ» виступила Краснопільська об’єднана територіальна громада. У рамках святкової програми відбулися конкурси риболовів та конкурс на краще приготування рибної юшки і каші, де у вмінні ловити рибу та готувати страви міг повправлятися кожен, хто завітав на свято.

СУМСЬКИЙ РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ ЗАКЛИКАЄ НЕ БУТИ БАЙДУЖИМИ ДО РИБНИХ ЗАПАСІВ ОБЛАСТІ

Період нерестової заборони завершився 30 червня, але Сумський рибоохоронний патруль закликає не бути байдужими до рибних запасів області та рибалити не порушуючи всіх норм та правил любительського рибальства. А у разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (096) 838-25-70(0542) 77-90-13  чи всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50

За період нерестової заборони інспекторами Сумського рибоохоронного патруля було проведено 269 рибоохоронних рейдів, виявлено 293 порушення природоохоронного законодавства.

Подкатегории