СУЧАСНИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВІДКРИЛИ В ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ НА СУМЩИНІ

2019 рік став для Тростянецької громади роком відкриття нових соціальних об’єктів. Це й оновлені відділення міської лікарні, бібліотека, інклюзивно-ресурсний центр, й 12 сучасних класів для першачків. А сьогодні до цього переліку додався ще один не менш важливий об’єкт – Центр надання адміністративних послуг

Відтепер надання 143 різних послуг видів адмінпослуг сконцентроване в одному місці, а скористатися послугами ЦНАПу мають змогу не тільки мешканці громади, а й сіл Тростянецького району.

ВОДІЇВ СУМЩИНИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ БУТИ ОСОБЛИВО ОБЕРЕЖНИМИ НА ДОРОГАХ, АДЖЕ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОЧІКУЄТЬСЯ ПОХОЛОДАННЯ ТА СНІГ УЖЕ З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

Про це під час селекторної наради з районами за участю тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК повідомив начальник Управління патрульної поліції в місті Суми Олексій КАЛЮЖНИЙ

«Відповідно до даних Українського Гідрометцентру, з початку наступного тижня на території України відбудеться погіршення погодних умов із зниженням температури повітря до нуля та можливими опадами у вигляді дощу та снігу. Також очікується мряка», – зазначив Олексій Калюжний.

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ТУРНІР ЮНИХ ІСТОРИКІВ

Учасниками змагання інтелектуальної учнівської еліти області – турніру юних істориків – стали 9 команд кращих знавців історії закладів загальної та професійно-технічної освіти

Першість в історичних змаганнях виборола команда «S.P.Q.R.» (Сумська спеціалізована школа №7). Команди «Олександрівці» (Сумська класична гімназія) та «П’ятнашка» (Сумська загальноосвітня школа №15) здобули друге місце.

ЗБІРНА КОМАНДА СУМЩИНИ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В КУБКУ УКРАЇНИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ЗІ СПОРТИВНОЇ АЕРОБІКИ

Понад 300 спортсменів змагалися у 7 видах програми: індивідуальні вправи, змішані пари, трійки, групи, аеростеп, аероденс, аерофанк

За результатами змагань першість здобула збірна команда Сумської області, друге місце посіла команда Донецької області, третє – Запорізької.

Кубок України серед школярів зі спортивної аеробіки розіграли у  Палаці студентського спорту СумДУ. Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями та грамотами.

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ

За словами начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, наразі виконали план призову призовні комісії Білопільського, Шосткинського, Роменського та Недригайлівського районів. Найгірше впоралися із завданням міста Глухів, Конотоп, Охтирка, Путивльський та Охтирський райони

«Осіння призовна кампанія розпочалася 1 жовтня і триватиме до кінця грудня. План для Сумської області з урахуванням резерву становить 546 осіб, – зазначив Віталій Тимошенко під час селекторної наради з керівництвом районів, міст та ОТГ».

СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ КАМПАНІЙ

Аналітиками Центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної здійснено презентацію результатів дослідження «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей»

Рейтинг складений за 34 індикаторами у 8 сферах, що відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС. У категорії «Комунікація євроінтеграції» Сумська область посіла друге місце, набравши 17,16 бали з 24 максимальних. Третє місце зайняла Дніпропетровська область (16,78 бали), очолила рейтинг областей Львівська область, отримавши 20,97 бали. 

ПРИ ФОРМУВАННІ БЮДЖЕТІВ НА НАСТУПНИЙ РІК ГОЛОВИ РАЙОНІВ, МІСТ ТА ОТГ МАЮТЬ ПЕРЕДБАЧИТИ КОШТИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО»

На цьому під час селекторної наради з керівництвом районів, міст та ОТГ наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

«Питання безпеки громадян має бути в пріоритеті усіх органів влади. Тому головам районів, міст та об’єднаних громад сьогодні варто знаходити спільну мову з депутатами, виділяти кошти і працювати над впровадженням системи «Безпечне місто», – зазначила Ірина Купрейчик.

ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА МАЄ СТАТИ ЧАСТИНОЮ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ДЛЯ ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЇ ТА ЗДОБУТТЯ НОВИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Уряд поставив за мету, щоб через 5 років принаймні 45% випускників шкіл обирали професійну освіту. Міністр освіти і науки Ганна НОВОСАД представила «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки в межах трьох часових проміжків – до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та загалом протягом наступних 5 років

За словами Міністра, на сьогодні не вистачає кваліфікованих працівників, тому потрібно «повернути фокус на професійні заклади і модернізувати мережу закладів профосвіти, яка є зараз».

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ НА СУМЩИНІ КОШТАМИ ДФРР ТА РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ РЕМОНТУЮТЬСЯ ЗАКЛАДИ МЕДИЦИНИ

На території Шосткинського району наразі за кошти державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевого бюджету реалізовують два проекти – «Капітальний ремонт Воронізької амбулаторії в смт Вороніж та «Капітальний ремонт для підвищення енергоефективності Клишківського НВК» 

Повна кошторисна вартість першого проекту складає 7,4 млн грн. На 2019 рік передбачено 2,7 млн грн з ДФРР та 300,0 тис. грн з районного бюджету. Протягом місяця підрядна організація виконала роботи  на суму майже 1,9 млн грн. 

АГРАРНЕ ГОСПОДАРСТВО ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЄ ПІДТРИМКУ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

На черговому засіданні обласної комісії з питань надання державної підтримки для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства за участю заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША було прийнято рішення щодо компенсації витрат на закупівлю саджанців чорниці на суму майже 434 тис грн

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, галузь садівництва й, особливо сектор вирощування ягід, наразі є однією із найбільш перспективних складових агропромислового комплексу на Сумщині. 

УКРЗАЛІЗНИЦЯ НАГАДУЄ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

3 початку 2019 року на Укрзалізниці було травмовано 26 дітей віком до 16 років, з них 10 смертельно, у тому числі внаслідок ураження електричним струмом травмовано 14 дітей, з них 3 смертельно

Керівництво правління АТ «Укрзалізниця» повідомляє, що станом на 1 листопада на станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 338 громадян (у минулому році 429), у тому числі 252 зі смертельним наслідком.

Подкатегории