«СУМЩИНА МАЄ ВЕЛИКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ І БУДІВНИЦТВО НОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В ОБЛАСТІ ЦЕ ДОВОДИТЬ»

 

Про це зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО на відкритті бізнес-форуму в рамках чотирнадцятої Міжнародної універсальної виставки «Слобожанський міст – 2017»

«Родзинкою» цьогорічної виставки стало проведення бізнес-форуму, в якому взяли участь представники посольств КНР, Болгарії, Канади, Литви, Словаччини, Угорщини в Україні, представники бізнес-кіл Азербайджану, Словаччини, Литви, Польщі, України. Також були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе ЗМЕЙКОСКІ та Віце-президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Клінт МАРТІН.

«СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ» ПРОКЛАДАЄ НОВІ ШЛЯХИ СПІВПРАЦІ МІЖ СУМЩИНОЮ ТА СВІТОМ

Близько 40 підприємств Сумщини, Харківщини і навіть Польщі представили свої здобутки у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати у рамках XІV Міжнародної універсальної виставки міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017»

Другий рік поспіль виставка проходить під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи КЛОЧКА.

НА ГЛУХІВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В ОТГ

Під головуванням голови Глухівської райдержадміністрації Вікторії СОКОЛ відбулася нарада з питання якісного надання соціальних послуг уразливим категоріям населення в об’єднаних територіальних громадах району

Очільниця Глухівського району проінформувала учасників зібрання щодо особливостей організації надання соціальних послуг вразливим категоріям сімей у об’єднаних територіальних громадах.

ШОСТКА МАЄ ВЕЛИКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Саме на це звернув увагу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки до Шосткинського району

Дмитро Живицький разом із першим заступником голови обласної ради Анатолієм РІЧКАЛЕМ, представниками наукових кіл та місцевою владою обговорили питання створення історико-культурного заповідника на території Шосткинського району, вивчення туристичного потенціалу Шостки та району, а також залучення інвестицій на цю територію.

ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА «ЕКСПО-2017»

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергія майбутнього» відбудеться з 10 червня по 10 вересня у місті Астана (Казахстан). За словами організаторів, EXPO-2017 – це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок щодо використання існуючих альтернативних енергоджерел.

Усього у виставці планується участь майже 100 країн світу і близько 10 міжнародних організацій. Очікується, що виставку зможуть відвідати понад 2 мільйони осіб.

ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ ДАРУВАЛИ КРИЛА – МИСТЕЦЬКІ

На головній сцені області відбувся творчий звіт аматорських колективів Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, що мав назву «Даруємо крила»

Відвідувачів заходу в холі Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна зустрічала виставка світлин проекту «Дерево життя», який було створено фахівцями Центру з метою популяризації традиційної культури Сумщини, національно-патріотичного виховання та піднесення ролі волонтерського руху.

НА СУМЩИНІ ВІДКРИЄТЬСЯ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ МІСТ»

26 травня під патронатом голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбудеться XІV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017», присвячена Дню Європи в Україні

Метою виставки, що відкриється 26 травня о 10:00 у місті Суми по вулиці Іллінській, 7-а, є презентація потенціалу підприємств і організацій Сумщини, залучення інвестицій в економіку області.

ДОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ В ОПЛАТІ ПРАЦІ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час спільного засідання у режимі «відеоселектору» обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та обласної робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства у частині мінімальної заробітної плати

Члени двох обласних робочих груп говорили про дотримання роботодавцями Сумщини норм трудового законодавства, зокрема, у частині запровадження із 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 гривень.

КНИГА «КОРІННЯМ ІЗ СУМЩИНИ» - ЦЕ ДАНИНА ПАМ'ЯТІ НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час презентації книги-альбому гравюр про земляків-емігрантів, які створив член Національної Спілки художників України Микола БОНДАРЕНКО

«Ми горді з того, що облдержадміністрація долучилась до видання такої чудової книги, – підкреслив він. – Всі пам’ятають, скільки позитивних відгуків було на попередній альбом Миколи Бондаренка «Україна–1933: кулінарна книга». Тож, коли постало питання щодо фінансової підтримки альбому ліноритів (гравюр) «Корінням із Сумщини», всі члени експертної ради з питань підтримки місцевого книговидання були «за».

НА СУМЩИНІ ГОВОРИЛИ ПРО СТВОРЕННЯ КАРТИ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Саме цьому питанню було присвячене чергове засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

 «Ми маємо створити дієву систему взаємоінформування щодо виявлення постраждалих осіб, проведення спільних семінарів та інформаційно-просвітницької роботи», - зазначила під час засідання заступник голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.

Подкатегории