СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ЗЕМЛІ – ЦЕ ОДНЕ ІЗ ОСНОВНИХ ДЖЕРЕЛ НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ, – ВАДИМ АКПЄРОВ

На апаратній нараді під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА про організацію діяльності робочих груп райдержадміністрацій з врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення доповів директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр МАСЛАК

«Наразі у десяти районах створені робочі групи з питань врегулювання відносин щодо земель сільськогосподарського призначення державної і комунальної власності. У восьми районах досі не діють такі групи, однак у деяких цими питаннями займаються комісії, що були до цього орієнтовані на  питання щодо невитребуваних і неуспадкованих земель», – розповів Олександр Маслак.

ДО 1 ВЕРЕСНЯ ВСІ ЛІКАРНІ МАЮТЬ ОПРИЛЮДНИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАЯВНІ ЛІКИ, – ГЛАВА УРЯДУ

Про це Глава Уряду сказав під час розширеної наради щодо забезпечення громадян лікарськими і медичними виробами

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН вимагає від керівників обласних та міських управлінь охорони здоров’я, а також керівників лікувальних закладів до 1 вересня організувати можливість висвітлення на своїх сайтах інформації про наявність ліків з подальшим щотижневим її оновленням.

У ПИТАННІ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ, НА ЖАЛЬ, НЕ ДОПРАЦЬОВУЮТЬ САМЕ МІСТА ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ

Про це під час апаратної наради зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

Як повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Надія ЛИСЕНКО, на Сумщині наразі підписано 122 265 декларацій.

«Краще всього спрацювали по укладенню угод із лікарями Буринський (підписали декларації більше 50% населення), Липоводолинський (майже 40%), Ямпільський (24%), Сумський (22%) райони. Підвели нас в цьому напрямку міста обласного підпорядкування: у місті Ромни – 0% декларацій, Конотоп – 0,1%, Суми – 3,5%, Охтирка – 17%», – говорила вона.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ СПІЛЬНО ВІДЗНАЧИТИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

До святкування 22 річниці Дня Конституції України у населених пунктах області відбудуться урочисті культурно-мистецькі та просвітницькі заходи. Про це на апаратній нараді повідомив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергій НАД’ЯРНИЙ

Заходи відбудуться в закладах культури, музеях та бібліотеках. Будуть організовані виставки, виховні години та тематичні зустрічі.

ЖУРНАЛІСТИ СУМЩИНИ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З УСПІШНИМИ ПРАКТИКАМИ РОЗВИТКУ ОТГ: ПЕРШОЮ ВІДВІДАЛИ ТРОСТЯНЕЦЬКУ ГРОМАДУ

Днями представники регіональних та власкори всеукраїнських ЗМІ відвідали Тростянецьку міську об’єднану територіальну громаду

За словами голови громади Юрія БОВИ, Тростянецька ОТГ входить до числа найуспішніших в Україні. І секрет її успіху простий: «Усі кошти сіл залишаються на місцях. Місто не тільки не забирає їх собі, а навіть трішки «ділиться», це дозволяє прискорити розвиток сільських територій та активізувати селян до співпраці».

«ВОЇНИ ДУХУ» ЗАВІТАЛИ НА БУРИНЩИНУ

У Буринському районному будинку культури презентували документальний фільм «Воїни духу», створення якого ініціювала громадська організація «Серця Кіборгів»

«Воїни духу» – кінострічка, знята волонтерами, про захист терміналу Донецького аеропорту. Героями фільму є Анатолій СВИРИД позивний Спартанець, Юрій ШКАРБУРА позивний Сталкер, Костянтин КУЗИК позивний Днєстр. 

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

У Сумському міському парку ім. І.Кожедуба  цими вихідними відбувся масштабний фестиваль, присвячений популяризації спорту і олімпійського руху. Участь у відкритті фестивалю взяв очільник області Микола КЛОЧКО

«Вже вкотре поспіль ми доводимо, що Сумщина – це спортивний край. І ми раді бачити, що і немовлята, і підлітки, молодь, старше покоління долучаються до такого активного і пізнавального відпочинку. Чого тільки варті змагання повзунів!», – зазначив у вітальному слові Микола Клочко.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 25 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

https://www.youtube.com/watch?v=4uYV6aGsRhk

МАЄМО НЕ ЛИШЕ ВИКОНУВАТИ ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ, А ЗАВЖДИ БУТИ ГОТОВИМИ ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Вітаючи з професійним  святом держслужбовців області, голова облдержадміністрації закликав їх завжди бути готовими допомогти людям у будь якій ситуації. І робити це за покликом душі, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити народу України

Як зазначив очільник області, у цьому році виповнилося 100 років від створення державної служби. Адже Інститут державної служби в її нинішньому розумінні з'явився ще за Гетьманату Павла Скоропадського. Незалежна Україна отримала свій перший закон про державну службу у 1993 році. А у 2015 році Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав новий закон, який розпочав реформу державної служби.

НОВИЙ ЧАС ВИМАГАЄ НОВИХ ПІДХОДІВ І РІШЕНЬ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

«Із набуттям чинності Законом України «Про державну службу» у цій сфері розпочалися зміни, покликані зробити максимально прозорою і відкритою діяльність тих, хто присягнув вірно служити українському народові. Уже зараз ми можемо з упевненістю говорити, що створення професійної, політично незаангажованої державної служби – це реальність, а не далеке майбутнє», – зазначив Петро ПОРОШЕНКО, вітаючи держслужбовців зі 100-річчям державної служби в Україні 

«Маю надію, що комплексне реформування державного управління дасть змогу проводити якісну державну політику, оперативно реагувати на чутливі проблеми в суспільстві задля втілення найзаповітнішої мрії наших співвітчизників – жити у мирній та квітучій європейській Україні», – йдеться у вітанні.

Подкатегории