СЬОГОДНІ ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРАЇНИ – ЦЕ ЖИТТЯ НАШИХ БІЙЦІВ

Напередодні 25 річниці незалежності України голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО вручив державні нагороди героям АТО

«Наша зустріч за кілька днів до відзначення Дня народження країни дуже символічна, – підкреслив очільник області. – Історія України велика, вона сягає тисячоліть, але 25 років тому ми отримали незалежність і не всі зрозуміли важливість цього. Тільки зараз ми усвідомлюємо, що тоді здобути незалежну країну було набагато легше, ніж її втримати. Сьогодні ціна незалежності – це життя наших хлопців. Ми маємо знати про це і пам’ятати завжди».

Голова облдержадміністрації вручив медалі «За оборону рідної держави» Євгена ЄФИМЕНКА, Сергія КУЦОМЕРЮ з Білопільського району, Віталія ЛУГОВСЬКОГО із Недригайлівщини.

Учасники АТО Віктор ПОДОЛЯКА і Сергій ДИРЯВСЬКИЙ отримали держані нагороди – медаль «Захисникам Вітчизни».

«Мій чоловік був в зоні АТО більше року. Він пройшов усі гарячі точки. Ми з доньками Альоною, Марією та Яною місця собі не знаходили, – розповідає жителька міста Ромни Наталія ДИРЯВСЬКА. – Але донечки пишаються татом. Він заради них і поїхав. Сказав мені, я їду на війну, щоб мої доньки жили під мирним небом».

Також отримали свої нагороди герої із Тростянецького, Лебединського та інших районів нашої області. Крім того, головний лікар Сумської обласної лікарні Володимир ГОРОХ одержав із рук голови облдержадміністрації професійну медаль «Знання, душу і серце – людям», а волонтер Єгор ЯРЕМЕНКО – загальноукраїнську відзнаку зі спеціальним статусом – медаль «За гідність та патріотизм».