УЧАСНИКАМ АТО, ЯКІ ЛІКУЮТЬСЯ В ОБЛАСНОМУ ГОСПІТАЛІ, ПЛАНУЮТЬ ПОКРАЩИТИ УМОВИ

У Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни завезуть фітнес-станцію. Про це повідомила під час засідання координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей в.о. начальника закладу Тетяна СКОРОБАГАТА

«Головна наша мета, в першу чергу, – організація лікувальної та реабілітаційної допомоги нашим пацієнтам, – зазначила Тетяна Скоробагата. – Ми надаємо їм і ми психологічну допомогу. Заняття проводяться групові та індивідуальні. Особливо популярними є так звані арт-майстерні, де наші герої, займаються і декоративно-прикладним мистецтвом. Деякі з них виявляють під час занять такі творчі здібності, про які вони навіть і самі не підозрювали».

Дискусію під час засідання координаційної ради викликало питання облаштування у госпіталі місця для активного відпочинку, зокрема щодо встановлення тенісного або більярдного столів, які хочуть закупити для закладу волонтери. Адже з одного боку, ці б елементи урізноманітнили дозвілля пацієнтів-учасників АТО, серед яких чимало молодих і активних хлопців. Але з іншого, у госпіталі лікуються й діти війни – старенькі бабусі й дідусі, і таке дозвілля молоді може порушити їх спокій.

Але учасники координаційної ради зійшлися в одному: лікувальна фізкультура, організація ефективного використання вільного часу для учасників АТО – це ще один крок до їх оздоровлення та психологічної реабілітації.