ЗЕМЛЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО Є НА ТЕРИТОРІЇ СТЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія УСИК

«28 вересня відбулося засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, де обговорювалося питання надання земельних ділянок учасникам АТО у приміській зоні. Наразі виділення земельних ділянок для учасників АТО – це найактуальніше питання, яке виникає перед Держгеокадастром, – зазначила Наталія Усик. – На виконання розпорядження голови облдержадміністрації нашим управлінням разом із райдержадміністраціями розроблені відповідні атласи зарезервованих земельних ділянок і вони розміщені на сайтах Держгеокадастру».

За словами Наталії Усик, найбільша кількість учасників АТО, які звертаються до обласного управління Держгеокадастру, проживають у місті Суми. Але у межах міста Суми вільних ділянок немає.

«Наразі на території Стецьківської сільської ради віднайшовся ще один масив площею – 66 гектарів. – говорила в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. – А це значить, що маємо можливість невдовзі надати земельні ділянки майже 550 особам».