У 2016 РОЦІ КОНТРАКТ ЗІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ УКЛАЛО БЛИЗЬКО 64 ТИСЯЧ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег ШЕВЧУК

«З початку року контракт з Українським військом уклало вже майже 64 тисячі військовослужбовців, із яких близько 7200 – це офіцери», – підкреслив Олег Шевчук та додав, що «дієвими стимулами вступу на контрактну службу є гідне грошове забезпечення, можливість здобути безкоштовну вищу освіту, отримати безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок тощо».

Заступник Міністра оборони України наголосив, що питому вагу військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах України планується поступово збільшити до 80% від чисельності рядового, сержантського та старшинського складу.

«Під час розподілу контрактників пріоритет надаватиметься комплектуванню посад молодших командирів, бойових посад у складі екіпажів та обслуг, а також інших посад, які визначають бойову спроможність підрозділів. Водночас військовослужбовці строкової служби комплектуватимуть не бойові військові частини та підрозділи забезпечення частин бойового складу», – зазначив Олег Шевчук. 

За матеріалами Урядового порталу:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249514417&cat_id=244277212