НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «ДОРОЖНЮ КАРТУ ВОЇНА АТО»

За підтримки облдержадміністрації в області на разі реалізується проект «Дорожня карта воїна АТО». У рамках проекту раніше був  створений соціальний відео-ролик, а нині презентовано буклет, в якому міститься інформація про пільги для воїнів АТО та корисні адреси й телефони

За словами регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Сумській області, керівника проекту Ірини БІЛИК, дорожня карта воїну АТО розроблена обласною громадською організацією «Клуб Шанс» за фінансової підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Особливість цього проекту в тому що такі карти створені для кожного району Сумщини.

«Учасники АТО можуть отримати ці брошури в державних установах, центрах зайнятості тощо, – зазначила Ірина Білик. – Вони – зручні та зрозумілі, адже інформація у них подана у формі інфографіки. Сьогодні ми презентуємо для Сум і Сумського району, минулого тижня ми презентували їх в місті Конотоп для міста та району. Далі плануємо їхати в Шостку».

Як розповів під час презентації у Сумському обласному прес-клубі директор Інформаційного центру бійців АТО Вадим ДУБОДЄЛОВ, на Сумщині наразі близько 9 тисяч демобілізованих, близько трьох тисяч – в Сумах. У буклетах є інформація як про місця, де учасники АТО зможуть отримати допомогу, так і про основні пільги, на які вони мають право.

«Учасники АТО мають відчувати на собі турботу суспільства. Адже ми в боргу перед цими людьми, – наголосив він. – Тому я вважаю, що цей довідник – якраз на часі».