ЕСКО СТАЄ РЕАЛЬНІСТЮ В УКРАЇНІ

22 бюджетні установи буде енергомодернізовано за механізмом енергосервісу

Держенергоефективності активно працює над запровадженням механізму енергосервісу, що дозволить залучити приватні інвестиції у термомодернізацію бюджетних установ, яких сьогодні в країні більше 100 тисяч. Для цього приймаються рішення щодо удосконалення законодавчої бази, проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед розпорядників бюджетних коштів, налагоджується тісна співпраця з місцевою владою.

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, БУДІВЕЛЬНИХ ТА ЕНЕРГОСЕРВІСНИХ КОМПАНІЙ, РІТЕЙЛОРІВ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ОБЛАДНАННЯ!

Облдержадміністрація запрошує до енергомодернізації закладів бюджетної сфери області

У разі зацікавленості у співпраці щодо запровадження масштабної енергомодернізації закладів бюджетної сфери області просимо звертатися безпосередньо до Замовників енергосервісу (органів виконавчої влади або місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають відповідні об’єкти).

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПРОШУЄ ПІДПРИЄМЦІВ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЕНЕРГОСЕРВІСНИХ КОНТРАКТІВ

Така співпраця дозволить проводити енергомодернізацію бюджетних установ без державних вкладень, економити на енергоносіях та стимулювати вітчизняний енергоринок

«Ми повністю відкриті до співпраці і запрошуємо підприємців до реалізації енергосервісних контрактів. Хочемо долучити до співробітництва виробників опалювального обладнання та енергозберігаючих матеріалів, підприємства, що спеціалізуються на утепленні будівель тощо. Тобто бачимо, що роботи вистачить для всіх. Для нас також важливо, щоб це були місцеві сумські компанії. Так само ми залучаємо до процесу науковців та експертів для проведення енергоаудиту», – зазначив під час брифінгу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

ЗАПРОВАДЖУЄМО ЕСКО-МЕХАНІЗМ – ВІДКРИВАЄМО НОВІ ГОРИЗОНТИ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ

Сумська облдержадміністрація шукає виконавців енергосервісних контрактів

На цьому наголосили учасники наради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА щодо перших кроків обласної влади під час запровадження широкомасштабного механізму енергосервісу в Сумській області.

ЕНЕРГОСЕРВІС – КЛЮЧ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

На Сумщині проходить семінар щодо впровадження енергосервісу

Захід за участю представників влади, розпорядників бюджетних коштів, виробників енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній є комунікаційною платформою для діалогу на тему енергоефективності та запровадження новітніх практик для зниження витратності ресурсів.

СУМЩИНА СТАЛА ОДНИМ ІЗ ПЕРШИХ В УКРАЇНІ МАЙДАНЧИКІВ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОСЕРВІСНИХ КОНТРАКТІВ (ЕСКО)

Про це повідомив під час семінару щодо впровадження енергосервісу керівник проектів КП «КиївЕСКО» Олексій КОРЧМІТ

«Сьогоднішній семінар – це вже результат виконання Меморандуму щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, який ми підписали з Держенергоефективності України, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – У рамках цього Меморандуму Держенергоефективність взяла на себе зобов’язання інформувати, проводити роз’яснювальну роботу, допомагати в укладанні енергосервісних контрактів та інформаційно й технічно підтримувати нас в реалізації цього проекту».

СУМЩИНА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО З ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

Меморандум щодо запровадження енергосервісу спрямований на підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ

Про це повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ за результатами участі у Другому Форумі енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель», що проходив у Києві.