Доступ до публічної інформації

Інформацію оновлено станом на 10.01.2019 року

Запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача:

  • усно (безпосередньо в відділі внутрішнього аудиту Сумської обласної державної адміністрації, каб. № 92)
  • телефоном за №  70 08 96
  • електронною поштою за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • письмово за адресою: 40000, пл. Незалежності, 2 , м. Суми, відділ внутрішнього аудиту Сумської обласної державної адміністрації
  • у кабінеті № 92 відділу внутрішнього аудиту Сумської обласної державної адміністрації визначено спеціальне місце для роботи запитувачів із документами чи їх копіями.

Форми запитів на інформацію можна отримати  в каб. 92

Відповідальна особа за забезпечення доступу до публічної інформації в віділі внутрішнього аудиту Сумської обласної державної адміністрації – Недбай Олександр Петрович, тел. 70 08 96

 

Про процедуру подання запиту на інформацію та отримання відповіді

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності Відділу внутрішнього аудиту Сумської обласної державної адміністрації

ЗВІТИ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ЗАПИТІВ

СИСТЕМА  ОБЛІКУ  (РЕЄСТР) ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

===========================================================================================

Набори даних які підлягають оприлюдненню

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).