Поточна діяльність

МАКСИМЕНКО Віталій Олександрович

Працює

заступником голови Сумської обласної державної адміністрації

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

09 вересня 1976 року

Місце народження

м. Котовськ, Одеської області

Освіта

вища, у 1999 році закінчив Одеський фінансово-економічний коледж за спеціальністю «Фінанси і кредит», кваліфікація – бухгалтер-фінансист, у
2003 році - Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст-фінансист;у2005 році - Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація – магістр з обліку і аудиту, економіст з обліку і аудиту

Науковий ступень, вчене звання

-

Володіння мовами

українською, російською (вільно)

Нагороди, почесні звання

-

Прийняття Присяги державного службовця

23 листопада 1999 року

Ранг державного службовця

5 ранг з 06.03.2013

Загальний стаж роботи

з 05.12.1996

Стаж державної служби

17р.08м.

Депутат

ні

Стягнення

не має

 


Трудова діяльність

12.1994-07.1996

 

служба в Збройних Силах України

07.1996-12.1996

 

тимчасово не працював

12.1996-02.1997

 

електромеханік з ліфтів першого розряду дільниці технічного обслуговування №3 ВАТ «Одесліфт», м. Одеса

02.1997-02.1998

 

бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури  Овідіопольської районної державної адміністрації, 
смт Овідіополь Одеська область

02.1998-09.1998

 

електромонтер 3 розряду ВАТ «Іллічівський завод залізобетонних конструкцій», м.Іллічівськ

09.1998-11.1999

 

тимчасово не працював

11.1999-12.2000

 

економіст І категорії, головний економіст відділу доходів фінансового відділу Котовської міської ради, м.КотовськОдеська область

01.2001-07.2002

 

провідний економіст відділу фінансів підприємств комунальної власності, грошового обігу, цінних паперів та інвестицій, провідний економіст відділу фінансів виробничої сфери, грошового обігу, цінних паперів та інвестицій управління доходів та фінансів виробничої сфери головного фінансового управління Київської обласної державної адміністрації, м.Київ

07.2002-10.2004

 

провідний контролер-ревізор, головний контролер-ревізор відділу контролю у сфері агропромислового комплексу, головний контролер-ревізор відділу організації та проведення аудиторських досліджень контрольно-ревізійного управління в Київській області, м.Київ

10.2004-11.2005

 

головний спеціаліст контрольно-ревізійного відділу Головного управління комунальної власності м.Києва, м.Київ

11.2005-07.2007

 

головний спеціаліст контрольно-ревізійного управління контролю в агропромисловому комплексі, сфері використання надр та екології Головного контрольно-ревізійного управління України, м.Київ

08.2007-08.2008

 

начальник контрольно-ревізійного управління НАК «Надра України», м.Київ

09.2008-06.2009

 

фінансовий директор ПП «Олександрія-2007», м.Київ

07.2009-04.2010

 

заступник директора Національного природного парку «Голосіївський», м.Київ

04.2010-05.2012

 

начальник управління внутрішнього аудиту Департаменту контрольно-ревізійної роботи, заступник директора департаменту, заступник начальника Департаменту контрольно-ревізійної роботи – начальник контрольно-ревізійного управління МВС, заступник начальника Департаменту контрольно-ревізійної роботи – начальник відділу інспектування територіальних органів МВС, заступник начальника Управління фінансової інспекції – начальник відділу інспектування територіальних органів МВС, начальник Управління фінансової інспекції Міністерства внутрішніх справ України, м.Київ

05.2012-07.2016

 

директор Департаменту державного фінансового аудиту бюджетних програм та діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, заступник директора департаменту – начальник відділу звітності та інформування про результати контрольно-ревізійної роботи Департаменту стратегічного  планування, взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної фінансової інспекції України, м.Київ

12.2014-04.2016

 

помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах

08.2016-08.2017

 

радник з питань економічної безпеки, заступник голови правління ПАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»», м.Київ

10.2017-08.2019

 

головний радник голови правління відділу радників та взаємодії з органами державної влади Департаменту адміністративного забезпечення АТ «Українська залізниця», м.Київ

12.2019-07.2020

 

заступник начальника Управління євроінтеграції та контролю за використанням коштів за міжнародними угодами Державної аудиторської служби України, м.Київ

07.2020-до цього часу

 

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації