Поточна діяльність

КЛИМЕНЧУКОВ Олег Володимирович

Працює

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

22 січня 1981 року

Місце народження

м. Луганськ

Освіта

вища, у 2002 році закінчив Луганський державний аграрний університет за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія», кваліфікація – бакалавр технолог, у 2003 році – Луганський національний аграрний університет за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса», кваліфікація – інженер-технолог, у 2016 році -

Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за спеці-альністю «Спорт», кваліфікація – магістр з олім-пійського та професійного спорту, тренер з обраного виду спорту, викладач

Науковий ступень, вчене звання

-

Володіння мовами

українською, російською (вільно), англійською
(зі словником)

Нагороди, почесні звання

-

Прийняття Присяги державного службовця

-

Ранг державного службовця

-

Загальний стаж роботи

з 01.09.1998

Стаж державної служби

-

Депутат

-

Стягнення

не має


Трудова діяльність 

09.1998-07.2002

-

студент Луганського державного аграрного університету, м. Луганськ

09.2002-06.2003

-

студент Луганського національного аграрного університету, м. Луганськ

07.2002-03.2004

-

охоронець, менеджер ПП «СВ-СТОРОЙ», м. Луганськ

03.2004-03.2006

-

тимчасово не працював, м. Луганськ

03.2006-07.2007

-

менеджер з питань комерційної діяльності і управління ТОВ Спеццентр безпеки «Альфа-легіон», м. Луганськ

 

09.2007-04.2008

-

заступник директора ПП «Відіа», м. Луганськ

04.2008-05.2009

-

фахівець з продаж ПП «Астелком», м. Луганськ

07.2009-04.2013

-

фахівець з продаж, представник торговельний регіональний  ПП «Астелком», м. Луганськ

08.2012-10.2014

-

директор ПП «Відіа», м. Луганськ

10.2014-05.2020

-

тренер-викладач з важкої атлетики, директор КУ «Луганська обласна школа вищої спортивної майстерності», м. Сєвєродонецьк Луганської області

05.2020-04.2021

-

голова Кремінської районної державної адміністрації, м. Кремінна Луганської області

04.2021- 08.2021

-

голова Сватівської районної державної адміністрації, м. Сватово Луганської області

08.2021- 08.2021

-

керівник патронатної служби голови Сумської обласної державної державної адміністрації, м. Суми

08.2021- до цього
               часу

-

заступник голови Сумської обласної державної державної адміністрації, м. Суми