Поточна діяльність

БІРЮКОВ Андрій Віталійович

Працює

заступником голови Сумської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження

18 січня 1962 року

Місце народження

м. Суми

Освіта

вища, у 1989 році закінчив Волгоградський політехнічний інститут за спеціальністю «Механічне обладнання», кваліфікація – інженер-механік,
у 1999 році – Українську академію банківської справи за спеціальністю «Економіка і підпри-ємництво», кваліфікація – економіст обліку і аудиту

Науковий ступень, вчене звання

-

Володіння мовами

українською, російською (вільно), англійською
(зі словником)

Нагороди, почесні звання

-

Прийняття Присяги державного службовця

28.01.2000

Ранг державного службовця

6 ранг з 01.02.2002

Загальний стаж роботи

з 01.09.1979

Стаж державної служби

4 роки

Депутат

-

Стягнення

не має

 

Трудова діяльність 

09.1979-06.1982

-

студент Волгоградського інженерно-будівельного інституту, м. Волгоград Російської РФСР

09.1982-10.1983

-

студент Волгоградського політехнічного інституту, м. Волгоград Російської РФСР

11.1983-10.1985

-

служба в Збройних Силах СРСР

10.1985-02.1989

-

студент Волгоградського політехнічного інституту, м. Волгоград Російської РФСР

04.1989-09.1990

-

інженер-технолог-програміст управління Головного технолога Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання ім. М.В.Фрунзе, м. Суми

09.1990-02.1991

-

інженер-програміст консультаційно-впроваджувальної фірми «СОФТЕКО», м. Суми

02.1991-02.1993

-

провідний інженер відділу експлуатації та технічного обслуговування ПЕВМ, завідувач лабораторії кафедри прикладної математики Сумського фізико-технологічного інституту, м. Суми

02.1993-04.1993

-

провідний інженер ПОЕ ЕВМ, провідний інженер відділу обробки інформації комп’ютерного центру Національного банку України, м. Суми

05.1993-02.2002

-

провідний інженер відділу обробки, підготовки та контролю інформації комп’ютерного центру, начальник відділу телекомунікаційних систем, начальник відділу телекомуніка-ційних систем центру інформатизації та платіжних систем, заступник начальника центру інформатизації та платіжних систем Сумського обласного управління Національного банку України (з 20.03.2001 – Управління Національного банку України в Сумській області), м. Суми

02.2002-05.2004

-

начальник управління інформатизації Головного управління Національного банку України по м. Києву і Київській області, м. Київ

06.2004-08.2004

-

консультант з економічних питань ТОВ «Підприємство Пластик Карта», м. Київ

09.2004-12.2009

-

президент Асоціації «Український союз учасників Національної системи масових електронних платежів», м. Київ

02.2010-09.2014

-

експерт з правових питань Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація індустрії безпеки», м. Київ

09.2014-01.2015

-

тимчасово не працював, м. Київ

01.2015-07.2016

-

директор ТОВ «Бест Софт Солюшнс», м. Київ

07.2016- 11.2021

-

виконавчий директор Громадської спілки «Хай-Тек Офіс Україна», м Київ

11.2021- до цього
               часу

-

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій
і цифровізації, м. Суми

 

Розподіл обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату Сумської обласної державної адміністрації від 26.11.2021 № 735-ОД