Управління інфраструктури

Управління інфраструктури

майдан Незалежності, 2, м.Суми, 40000 
тел/факс. (0542) 70-07-94
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи:

понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя


ДП «Дороги Сумщини»

Засідання конкурсного комітету

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 23.04.2020

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 12.03.2020 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, який відбувся 28.11.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 19.09.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 11.07.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користувачня, що не виходять за межі території області, який відбувся 16.05.2019 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, якій відбувся 06.12.2018 р.

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування від 28.02.2019р.


ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК

На підставі Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081, працівники управління протягом тижня провели перевірки виконання умов договору на перевезення пасажирів за маршрутами «Суми-Стецьківка», «Суми-Хотінь», «Суми-Кіндратівка». За підсумками перевірок були складені відповідні акти із зазначенням виявлених недоліків.

 

РОБОТА З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ

Взято участь у засіданнях постійних комісій Сумської обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Під час засідань обговорені та погоджені переліки об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році.

НА СУМЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГИ

У 17 областях України на 68 об’єктах вже розпочато дорожні роботи. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав КРИКЛІЙ

Щоденно на мапі України збільшується кількість ділянок, де вже розпочались ремонтні роботи. На цьому етапі залежно від об’єкта проводяться геодезичні та дренажні роботи, фрезерування існуючого покриття тощо. Зокрема, в списку об’єктів, які наразі будуються по областях і дороги Сумщини. А саме: реконструкція мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми — Полтава км 70 + 838, дорога Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (на Курськ) на ділянці км 208+341 — км 213+260.

НАРАДА З ПИТАНЬ РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир ДУДЧЕНКО взяв участь у нараді під головуванням Прем'єр-міністра України Олексія ГОНЧАРУКА з питання планування ремонтних робіт на автодорогах загального користування місцевого значення у 2020 році. Володимир Дудченко озвучив проблемні питання, які необхідно врахувати при складанні переліку ремонтних робіт, щодо розподілу коштів на капітальний, поточний середній ремонти та експлуатаційне утримання автомобільних доріг

У найближчий термін Сумська обласна державна адміністрація завершить формування Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році та направить його на погодження у Державне агенство автомобільних доріг України.

ПЕРЕВІРКА ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.02.2020 № 43-ОД «Про проведення позапланової перевірки здійснення виконавчими органами Лебединської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади» 11 лютого представником управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації у складі комісії було проведено вказану перевірку з питань роботи транспорту та зв'язку. За підсумками роботи буде складено відповідну довідку та надано управлінню організаційної діяльності апарату Сумської обласної державної адміністрації для узагальнення.

ЗАСІДАННЯ ШТАБУ ІЗ ПРОТИДІЇ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації 30 січня 2020 року взяв участь у засіданні штабу із протидії загрозам ускладнення дорожнього руху у зимовий період 2020 на автомобільних дорогах загального користування за участю представників Служби автомобільних доріг у Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області, Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Сумській області, Головного управління національної поліції в Сумській області, ДП «Сумській облавтодор»,Департаменту цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації, Управління Укртрансбезпеки у Сумській області.

Про підсумки проведення в управлінні інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49, в управлінні інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації 19 квітня 2018 року  було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
У Конкурсі взяли участь 3 державних службовця управління в номінації «Кращий спеціаліст». В цьому році  вперше в рамках проведення  І туру Конкурсу запроваджено проведення онлайн-тестування учасників в частині знань Конституції України та законодавства про державну службу.  Умови проведення та оцінювання даного етапу здійснювалось відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Були виконані інші завдання  учасниками І туру Конкурсу, зокрема складання ділового документа  та володіння сучасними комп’ютерними технологіями.
За результатами проведення трьох етапів конкурсу визначено переможця І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". В номінації «Кращий спеціаліст»  перемогла Антоненко Маргарита Валеріївна, головний спеціаліст сектора бухгалтерського обліку, звітності та бюджетного фінансування управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації. 
Цьогорічний конкурс показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях. Щиро вітаємо переможця конкурсу!