Поточна діяльність

ЗАВДЯКИ ПРИВАТИЗАЦІЇ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ ВДАЛОСЯ ЗАЛУЧИТИ МАЙЖЕ 4 МЛН ГРН

Про це повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр ЄФІМЕНКО під час брифінгу на тему «Підсумки приватизації на Сумщині за І півріччя»

За словами Олександра Єфіменка, у I півріччі 2021 року регіональним відділенням оголошено 38 аукціонів з продажу 19 об'єктів приватизації, а саме 5 – об’єктів незавершеного будівництва, 14 – окремого майна. Відбулися аукціони з продажу 12 об’єктів, в яких взяли участь 28 заявників.

За підсумками роботи у I півpіччі 2021 року укладено 9 договорів купівлі-продажу, до державного бюджету надійшло 3 738.7 тис. грн.

Покупцями 2-х об’єктів приватизації не було виконано умови договорів щодо сплати коштів за об’єкти приватизації: об’єкт незавершеного будівництва – 50-квартирний житловий будинок в м. Кролевець та окреме майно Дубов’язівського місця провадження діяльності та зберігання спирту, смт. Дубов’язівка Конотопський район.

Як повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, у ІІ півріччі 2021 року (липень – серпень) регіональним відділенням оголошено 37 аукціонів з продажу 24 об’єктів приватизації окремого майна, з яких 12 – нові об'єкти, що виставлені на продаж вперше.

Станом на 1 вересня регіональним відділенням укладено 6 договорів купівлі-продажу, до державного бюджету перераховано 372,9 тис. грн.

Крім того, 6 вересня було оголошено 3 аукціони з продажу автотранспортних засобів, що належать до сфери управління Пенсійного фонду України та розташовані у м. Путивль, смт. Велика Писарівка, м. Середина Буда Сумської області.

На 8 жовтня оголошено аукціони з продажу 9 об'єктів. Зокрема, Лабораторія ветеринарної медицини у м. Кролевець; Адмінбудинок загальною площею 118,9 кв. м в смт. Недригайлів; 3 автомобілі у м. Суми (ГАЗ 3110, рік випуску 2000, ГАЗ 3102, рік випуску 1998, DAEWOO Leganza, piк випуску 1998); нежитлова будівля (адмінбудівля) у м. Лебедин; гараж с. Річки Білопільського району; нежитлове приміщення загальною площею 710 кв. м у м. Суми; об'єкт незавершеного будівництва – одноквартирний житловий будинок в с. Горове Роменського району.

Також підготовлені документи до засідань аукціонних комісій із продажу 10 автотранспортних засобів, що обліковуються на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, з яких 9 об’єктів виставляються на аукціони вперше.

Ведеться робота з підготовки до приватизації державного пакету акцій обсягом 48,021% статутного капіталу ПрАТ «Хлібозавод «Залізничник» у м. Тростянець.

Наостанок Олександр Єфіменко наголосив: «Разом ми можемо розбудовувати та бути інвесторами нашої країни».

Уся необхідна інформація про об’єкти приватизації розміщується на сайті Фонду держмайна України http://www.spfu.gov.ua/, сайті регіонального відділення ФДМУ: http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/sumy.html та сайті https://privatization.gov.ua/.