Повідомлення

 Оновлено: 11.12.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 25, 32 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», статті 38 Закону України «Про автомобільні дороги», статті 16 Закону України «Про рекламу», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2012 р. № 1135 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів», управлінням інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про затвердження Порядку видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Сумської області», згідно з яким планується врегулювати відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Сумської області.

З повним текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації – http://sm.gov.ua/ru/oda (розділ - «Поточна діяльність» - «Регуляторна діяльність» - «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 13 січня 2020 року) з моменту оприлюднення на сайті Сумської обласної державної адміністрації проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу до управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації за адресою: 40030, м. Суми, майдан Незалежності, 2, кімн. 84 (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , контактний телефон: 70-07-81) та до державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).  

 

                                                                                                                                          Управління інфраструктури Сумської

                                                                                                                                          обласної державної адміністрації Оновлено: 19.11.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

(доопрацьовано)

 

Відповідно до пункту 12 Повноважень центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 (із змінами і доповненнями) Департаментом економічного розвитку і торгівлі спільно з управлінням охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 740-ОД», згідно з яким пропонується привести тарифи на основні платні медичні послуги у відповідність до собівартості їх надання, а також розширити перелік платних медичних послуг.

З повним текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації – http://sm.gov.ua/ru/oda (розділ – «Поточна діяльність» – «Регуляторна діяльність» – «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів
(до 20 грудня 2019 року) з моменту оприлюднення на сайті Сумської обласної державної адміністрації проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації за адресою: 40030, м. Суми, майдан Незалежності, 2,
кімн. 120 та 121 (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  , контактний телефон: 62-08-44) та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

 

                                                                                                             Департамент економічного розвитку і торгівлі

                                                                                                             Сумської обласної державної адміністрації