МИКОЛА КЛОЧКО ЗАКЛИКАВ УСІХ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ДО ЄДНОСТІ ТА КОНСТРУКТИВНОГО ДІАЛОГУ

Звертаючись на сесії обласної ради до депутатів та громадськості, голова облдержадміністрації наголосив на тому, що задля досягнення перемоги над агресором до вирішення всіх конфліктних ситуацій слід підходити через призму збереження української держави

Очільник області у своєму виступі привів історичний приклад того, як анархія, безлад та відсутність єдності сто років тому стали причиною втрати Україною своєї незалежності.

«Днями будемо відзначати сторіччя від дня утворення Центральної Ради та початку Української національної революції. Тоді також кожен вважав, що він розумніший за всіх, кожен думав, що він головний. І ми бачимо, до чого все це призвело. Наслідком стали багатомільйонні жертви Голодомору та комуністичного режиму в Україні і на Сумщині», – зазначив Микола Клочко.

У своєму виступі голова облдержадміністрації наголосив: «Ми всі маємо зрозуміти, що будь-які вимоги суспільства заслуговують на увагу. І органів державної влади, і депутатського корпусу, і громадських лідерів. Ми маємо їх аналізувати і робити так, щоб наша діяльність – влади і громадських організацій – не дестабілізувала ситуацію. І головне – ми разом маємо захищати інтереси людей, економіку Сумщини і робити все можливе, щоб на території області і в Україні були мир і консолідація».