МИ ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕМО ПІДТРИМУВАТИ ОБ’ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ, – МИКОЛА КЛОЧКО

Про це говорив голова облдержадміністрації, спілкуючись з людьми під час робочої поїздки до Недригайлівського району

«Відвідав дві об’єднані територіальні громади: діючу Недригайлівську, яка вже розвивається, рухається вперед, і новостворену Вільшанську, де 30 квітня тільки відбудуться вибори. Приємно, що там і там є проекти, плани і бачення, як їх реалізувати. Є й проблеми, але ми допомагаємо і будемо допомагати об’єднаним громадам їх вирішувати», – зазначив голова облдержадміністрації.

У центрі уваги очільника області цього разу були освітні заклади в ОТГ, від маленьких шкіл і до професійно-технічних училищ.

У Вільшанській загальноосвітній школи педагогічний колектив ознайомив голову облдержадміністрації з матеріальною базою, розповів про здобутки та проблеми. Микола Клочко запевнив вчителів, що до початку нового навчального року заклад отримає новий шкільний автобус, підтримку обласної влади у проведенні капітального ремонту та енергомодернізації.  

На прикладі Недригайлівського вищого професійного училища, яке демонструє високий рівень якості навчання, впорядковані приміщення та територію, очільник області говорив про перспективи розвитку профтехосвіти.

«Це той заклад, на базі якого вже можна створювати великий комплекс профтехосвіти, приєднувати інші ПТУ, щоби раціонально використовувати кошти та підвищувати якість навчання», – наголосив голова облдержадміністрації.

Очільник області встиг провести й особистий прийом громадян. До нього, зокрема, звернулася жінка, що взяла на виховання трьох дітей. Вона просить надати допомогу у добудові житлового будинку, щоб після збільшення площі створити дитячий будинок сімейного типу й прийняти у родину нових вихованців. Голова облдержадміністрації доручив відповідним службам детально вивчити питання та знайти шляхи вирішення проблеми.