РЕФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ ГАЛУЗІ ТРИВАЄ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО у Києві взяв участь у засіданні «круглого столу» «Реалізація інфраструктурних проектів при формуванні ефективних територіально-виробничих зв’язків та забезпечення поступового соціально-економічного розвитку: регіональний аспект»

Учасники «круглого столу» – очільники областей, Укравтодору, представники міжнародних фінансових організацій у тематичних сесіях обговорювали актуальні питання транспортної інфраструктури. Серед пріоритетних – передача доріг на баланси областей з 1 січня 2018 року. Відтак 120 тисяч кілометрів автошляхів з початку наступного року буде передано на місцевий рівень разом із фінансуванням. Це ще один крок до децентралізації управління дорожнього господарства країни.

За словами очільника Сумщини Миколи Клочка, з 1 січня на баланс області буде передано 5100 кілометрів доріг. На його переконання, реформування системи управління автошляхами позитивно позначиться на фінансуванні доріг місцевого значення, а відтак і на їх якості.

Серед інших питань, які озвучувалися у Міністерстві інфраструктури України, – ефективне використання наявного ресурсного, економічного та соціального потенціалу регіону у розвитку транспортної інфраструктури; інвестиційні проекти, які можна реалізувати за підтримки іноземних партнерів і які є важливими для розвитку інфраструктури на регіональному рівні та реалізація регіональних та муніципальних проектів із транспортної доступності для населення та бізнесу.