МИКОЛА КЛОЧКО ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА БІЙЦІВ ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Голова облдержадміністрації нагородив славних бійців Сумщини державними відзнаками та почесними грамотами

«Наразі в Сумській області проживає більше 12 тисяч учасників АТО та операції об’єднаних сил. І влада всіх рівнів, виконуючи завдання Президента України Петра ПОРОШЕНКА, продовжує надавати допомогу їм та їх родинам, забезпечувати їх пільгами, які гарантує держава, – зазначив Микола Клочко. – Так, за кошти державного бюджету в цьому році пройшли оздоровлення понад 120 учасників АТО, на що виділено понад 1 мільйон із державного бюджету. За кошти обласного бюджету (3,7 мільйона гривень) забезпечено дровами близько 1,5 тисячі учасників АТО. В області діє також програма безоплатного перевезення учасників АТО».

Привітав наших героїв і голова обласної ради Володимир ТОКАР.

Учасники зустрічі – ветерани та бійці АТО і ООС та їх родини – ставили запитання до очільників Сумщини щодо працевлаштування, надання земельних ділянок, грошової допомоги тощо.

«Обласна влада продовжуватиме робити все необхідне для наших героїв, – відзначив голова облдержадміністрації. – Але разом із тим, не соромтесь звертатися за підтримкою і до керівників міст, селищ, сіл, об’єднаних громад, адже завдяки децентралізації вони сьогодні мають необхідні повноваження і фінанси, щоб вирішити ваші питання».