ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ТРИВАЄ, І СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ НАМ НЕОБХІДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ НАЛЕЖНІ УМОВИ ДЛЯ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ ГРОМАДЯН – МИКОЛА КЛОЧКО

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО в чергове наголосив на тому, щоб всі дії районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Сумської області були спрямовані на забезпечення проведення другого туру виборів Президента України чесно і прозоро, з дотриманням всіх вимог чинного законодавства

Під час проведення засідання колегії облдержадміністрації Микола Клочко звернувся до всіх присутніх з проханням докласти максимум зусиль, щоб другий тур виборів Президента пройшов без порушень, спокійно і у межах діючого законодавства.

«Органи влади не мають права втручатися у виборчий процес, лише у межах повноважень повинні забезпечувати його безперебійне проходження. Законодавством перед нами поставлено одне з найважливіших і відповідальніших завдань – матеріально-технічне забезпечення роботи виборчих комісій та створення умов для них», – говорив Микола Клочко.

Очільник області  наголосив на тому, що необхідно забезпечити належні умови для волевиявлення громадян, вільний доступ до кабінок для голосування осіб з інвалідністю, люди не повинні стояти в чергах на дільницях, аби виконати свій громадянський обов’язок.

Також Микола Клочко зазначив, що на території області необхідно вживати всі передбачені законом заходи щодо запобігання будь-яких спроб тиску на громадян, засоби масової інформації, представників бізнесу, керівників державних і комунальних установ та організацій.

«Виборчий процес триває, і нам необхідно спільними зусиллями забезпечити належні умови для волевиявлення всім виборцям нашої області», – наголосив голова облдержадміністрації.