Поточна діяльність

ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ БЕРЕ УЧАСТЬ У ІХ НАЦІОНАЛЬНОМУ МОЛИТОВНОМУ СНІДАНКУ

Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ разом із релігійними діячами, політиками, громадськими активістами помолився за Україну, за її добробут, процвітання, за мир на нашій землі

«Боже, просимо, щоб Ти зцілив нашу землю, відродив те, що зруйновано, і примножив те, що приносить добрі плоди», – мовив голова облдержадміністрації, виступаючи на Молитовному сніданку. – Підніми нашу країну у славі й силі, звеличаємо і дякуємо Тобі за все, що Ти будеш робити задля нашої благословенної України».

Довідково. Традиція Молитовних сніданків походить зі Сполучених Штатів Америки. Перший Національний молитовний сніданок був організований та ініційований у 1953 році Президентом США Дуайтом Ейзенхауером. За останні 3 роки Молитовні сніданки у Вашингтоні відвідали представники понад 206 країн світу. 4 лютого 2021 року в Вашингтоні проходив щорічний 69-й Молитовний сніданок у США.

Ініціаторами Молитовних сніданків в Україні є екс-народний депутат України Павло УНГУРЯН та Віталій ОРЛОВ – пастор релігійної організації «Сумська Християнська Церква».

Молитовний сніданок в Україні наразі відбувається у місті Києві вже у дев’яте і присвячений він 30 річниці відновлення Незалежності України.

Участь у Молитовному сніданку беруть понад 1000 учасників з 15 країн світу, також керівництво уряду, голови облдержадміністрацій, представники творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесменів.