Поточна діяльність

СЬОГОДНІ КОЖНА ГРОМАДА СУМЩИНИ І ВСЯ НАША ОБЛАСТЬ РОЗРАХОВУЄ НА СИЛУ І МІЦЬ НАШОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дорогі побратими! 

Від себе особисто та Сумської обласної державної адміністрації щиро вітаю вас із Днем територіальної оборони України.

Свято це молоде. Започатковане воно Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ у минулому році. Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій Глава держави запровадив День територіальної оборони України.

Територіальна оборона на теренах нашої країни має глибоке історичне підґрунтя – це і народні ополчення Давньої Русі-України, і козацтво, і вільнокозачі формування у роки Української революції 1917-1921, і рух опору часів Другої світової війни. Ми знаємо успішні приклади європейських країн, де частини територіальної оборони є справжніми бойовими одиницями, що здатні швидко відреагувати на загрозу.

І сьогодні кожна громада Сумщини і вся наша область розраховує на силу і міць нашої бригади територіальної оборони. Ви − наші захисники, наша міць і доблесть в боротьбі з ворогом.

У цей святковий день я дякую кожному, хто стоїть варті безпеки нашої України, Сумщини, своєї малої батьківщини.

Бажаю вам здоров’я, любові й розуміння близьких, тепла і злагоди в родинах. Пам’ятайте, жителі Сумщини вірять у вас, довіряють вам найцінніше − життя своїх та своїх дітей.

Слава нашим захисникам! Слава Україні!

З повагою,

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ