Поточна діяльність

ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАТВЕРДИВ РІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРОГРАМУ ПІД ЕГІДОЮ КОМІСІЇ УКРАЇНА-НАТО НА 2020 РІК

Річна національна програма співробітництва Україна-НАТО (РНП) – документ, що є ключовим інструментом здійснення реформ в Україні за підтримки НАТО. Ця програма визначає стратегічну мету реформ, цілі та пріоритетні завдання в межах реалізації політики євроатлантичної інтеграції України

РНП є системним документом щодо реалізації закріпленого Конституцією України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в НАТО.

У Річній національній програмі на 2020 рік особлива увага акцентована на питаннях досягнення відповідності критеріям членства в Альянсі, переведення сектору безпеки та оборони України на стандарти НАТО та зміцнення демократичного цивільного контролю.

Також головний акцент робиться на зусиллях держави для забезпечення безпеки й добробуту людини як ключового суб'єкта національної безпеки.

Реалізація всеосяжних реформ у різних сферах, передбачених Річною національною програмою співробітництва Україна-НАТО, має ще більше наблизити Україну до Альянсу.

За оцінкою фахівців, попередні Річні програми не давали довготривалого системного ефекту, оскільки були зорієнтовані на процес, а не на результат. Цьогорічна Програма розроблялася за міжнародною методикою Results-Based Management (Управління, орієнтованого на результат). Саме така методика використовується при підготовці аналогічних стратегічних документів у державах-членах НАТО.

За інформацією фейсбук-сторінки: Журнал Ukraine to NATO: https://www.facebook.com/ukrainetonatopress/photos/a.113922900012934/275311380540751/?type=3&theater