Поточна діяльність

ФОРУМ «БЕЗПЕКА КРАЇНИ» ВКЛЮЧАЄ ДУЖЕ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ДЛЯ СУМЩИНИ ЯК ПРИКОРДОННОГО РЕГІОНУ

Про це зазначив радник голови Сумської облдержадміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Андрій КІРША, який наразі перебуває за дорученням голови облдержадміністрації Василя ХОМИ на всеукраїнському форумі «Україна 30»

«Захід дуже потрібний та корисний, як у рамках держави, так і для Сумської області, – повідомив Андрій Кірша. – Особливо важливі для Сумщини як для прикордонної області питання територіальної оборони, безпеки кордонів. Також нас цікавлять теми «Міграційні процеси» та «Міжнародне співробітництво».

Нагадуємо, наразі триває третій день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни», присвячений МВС та кібербезпеці. У програмі передбачено наступні обговорення: І сесія — «Стратегія кібербезпеки України». ІІ сесія — «Виклики безпекового середовища та перспективи їх подолання». ІІІ сесія — «Підвищення спроможностей у сфері цивільного захисту та громадської безпеки». IV сесія — «Безпека кордонів. Міграційні процеси. Міжнародне співробітництво».

Сесії форуму транслюватимуться онлайн на декількох платформах: на Facebook: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30, на сайті ukraine30.com/national_security. Трансляції в Youtube: День 3: youtu.be/shlsxtdzMOo . Пресконференції: youtu.be/rGdbs98ULgM