Поточна діяльність

ВЕДЕННЯ ВСЕОХОПЛЮЮЧОЇ ОБОРОНИ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИКОРИСТАННЯ ВСЬОГО ПОТЕНЦІАЛУ ДЕРЖАВИ ТА СУСПІЛЬСТВА ТА УСІХ ФОРМ І СПОСОБІВ ЗБРОЙНОЇ БОРОТЬБИ З АГРЕСОРОМ

Про розмежування повноважень між Міністерством оборони та Збройними Силами України відповідно до принципів та підходів НАТО розповів на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Безпека країни» головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

«Ведення всеохоплюючої оборони передбачає стійкий опір агресору на суші, на морі, в повітряному та кібернетичному просторах України з використанням всього потенціалу держави та суспільства та усіх форм і способів збройної боротьби з агресором», – зазначив Руслан Хомчак.

За його словами, відповідно до принципів та підходів НАТО, система об'єднаного керівництва передбачає чітке розмежування повноважень, розподіл завдань і функцій між Міністерством оборони та Збройними Силами України, а також їх конкретної відповідальності й підзвітності перед суб'єктами демократичного цивільного контролю. Розмежування повноважень, відповідальності та підзвітності між органами військового управління Збройних Сил України, інших складових сил оборони стратегічного та оперативного рівнів. Відокремлення генерування сил від функції їх застосування.

«Усі ці принципи вже були закладені в основу трансформованої системи управління Збройними Силами України, яка минулого року набула початкових оперативних спроможностей», – наголосив Руслан Хомчак.

За матеріалами: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30