Уточнення Державного реєстру виборців

Оновлено 23.03.2018

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців 
апарату Сумської обласної державної адміністрації

Адреса: 40030, м. Суми, пл. Незалежності,2

Телефони:(0542) 62-98-19; 62-98-17;  62-98-20

Е-пошта:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.


Основні функції

Структура

Список працівників та контакти відділу адміністрування Державного реєстру виборців

Все про місцеві вибори 2015

З ДОСВІДУ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

18 липня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апарату Глухівської  райдержадміністрації та Глухівської міської ради  щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК.

У ході перевірки відмічено здійснення належного контролю працівниками зазначених підрозділів щодо виконання урядових доручень відносно наповнення бази даних Державного реєстру виборців відомостями про громадян України, яким виповниться 18 років.

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ ПЕРЕВІРКУ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ОБЛАСТІ

11 липня цього року працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведено  перевірку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької  райдержадміністрації  щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК. У ході перевірки працівникам зазначеного підрозділу райдержадміністрації було надано консультативно-методичну  допомогу та висловлені рекомендації щодо посилення роботи відділу відносно кадрового забезпечення.

ПЕРЕВІРКИ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ТРИВАЮТЬ

Відповідно до планів роботи відділу адміністрування Державного реєстру виборців та апарату Сумської обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року, 12 червня працівниками  відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації  проведені перевірки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Лебединської  райдержадміністрації та Лебединської міської ради щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК

За результатами перевірки було відмічено належну роботу зазначених відділів з питань ведення Реєстру. Також працівникам зазначених відділів було надано консультативно-методичну  допомогу.

ПРОВЕДЕНІ ПЕРЕВІРКИ РОБОТИ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Відповідно до планів роботи відділу адміністрування Державного реєстру виборців та апарату обласної державної адміністрації на ІІ квартал цього року, 23 та 24 травня начальником відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Чикаловим А.В. та головним спеціалістом цього відділу Рязанцевою О.І. проведені перевірки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Липоводолинської та Недригайлівської райдержадміністрацій щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та відповідних постанов ЦВК. За результатами перевірки було відмічено належну роботу зазначених відділів з питань ведення Реєстру. Крім того, працівникам зазначених відділів було надано консультативно-методичну  допомогу.

ОТГ СУМЩИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВИБОРІВ

 

Наразі триває підготовка до перших виборів в Андріяшівській ОТГ, які планують провести 29 квітня 2018 року  

Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації в приміщенні районної державної адміністрації 13 квітня 2018 року передали дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць Андріяшівської об’єднаної територіальної громади попередні списки та іменні запрошення виборців.

АНДРІЯШІВСЬКА ОТГ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИБОРІВ

Триває підготовка до проведення перших виборів депутатів Андріяшівської сільської ради ОТГ та сільського голови, що відбудуться 29 квітня

У ході підготовки до проведення перших виборів депутатів Андріяшівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Роменського району та відповідного сільського голови, цього року, працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської райдержадміністрації, спільно з відповідальними працівниками сільських рад, проведена значна робота з уточнення відомостей Реєстру.

ВАЖЛИВА РОБОТА ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

 

У березні цього року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації була проведена робота з опрацювання звітів відділів ведення Реєстру апаратів райдержадміністрацій, міських рад області про роботу у січні - лютому цього року

З метою забезпечення повноти, цілісності та достовірності відомостей Державного реєстру виборців, відділами ведення Реєстру у Сумській області постійно проводяться організаційні заходи із керівниками та працівниками суб’єктів подання, які відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» надають відомості для періодичного поновлення персональних даних Реєстру.

ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З УСІЄЇ СУМЩИНИ ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ

 

Як ефективно взаємодіяти органам Державного реєстру виборців з територіальними виборчими комісіями, обговорили під час тренінгу представники відділів ведення Державного реєстру виборців у Сумській області разом з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ

«Такі навчання проходять вже не вперше, і з року в рік ми бачимо, що країна все ж таки змінюється, як і державне ставлення, і підходи до вирішення проблем. І на наших з вами плечах лежить забезпечення волевиявлення кожного громадянина. На Сумщині Державний реєстр виборців завжди один з найкращих в Україні та займає лідируючі позиції – це результат кожного з вас», – зазначив Дмитро Живицький.

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ПЕРШИХ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД І ВІДПОВІДНИХ ГОЛІВ 9 ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, ЩО ПРИЗНАЧЕНІ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ВИБОРЧОЮ КОМІСІЄЮ НА 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ

Триває підготовка перших виборів депутатів місцевих рад і відповідних голів 9 об’єднаних територіальних громад, що призначені Центральною виборчою комісією на 29 жовтня 2017 року (перелік)

З метою підготовки повних і достовірних списків виборців для проведення цих виборів відділи ведення Державного реєстру виборців розпочали уточнення відомостей про виборців. Так, у серпні ц.р. перевірено 8  населених пунктів області (с.Вікторинівка, с.Воскресенка, с.Олександрівка  Буринського району, с.Великий Бобрик Краснопільського району, с.Рубанки, с.Овеча  Недригайлівського району, с.Зарічне, м.Тростянець Тростянецького району). Результатом цих перевірок стало уточнення відомостей відносно 1592 виборців і внесення змін до персональних даних 200 виборців.

ЗАХОДИ, ПРОВЕДЕНІ ОРГАНАМИ РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ У ЛИПНІ 2017 РОКУ

Начальники відділів ведення Державного реєстру виборців  апаратів  Краснопільської, Кролевецької, Охтирської, Путивльської, Ямпільської  районних державних адміністрацій  звітували на розширених нарадах при головах районних державних адміністрацій  про підсумки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у першому півріччі 2017 року.