Поточна діяльність

ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ З УСІЄЇ СУМЩИНИ ОБМІНЯЛИСЯ ДОСВІДОМ

Як ефективно взаємодіяти органам Державного реєстру виборців з територіальними виборчими комісіями, обговорили під час тренінгу представники відділів ведення Державного реєстру виборців у Сумській області разом з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ

«Такі навчання проходять вже не вперше, і з року в рік ми бачимо, що країна все ж таки змінюється, як і державне ставлення, і підходи до вирішення проблем. І на наших з вами плечах лежить забезпечення волевиявлення кожного громадянина. На Сумщині Державний реєстр виборців завжди один з найкращих в Україні та займає лідируючі позиції – це результат кожного з вас», – зазначив Дмитро Живицький.

«Учасники тренінгу зібралися для того, щоб отримати нові знання і поділитися досвідом, а найголовнішою частиною зустрічі стала робота над помилками під час заповнення повідомлень до ЦВК. Серед учасників є й такі, котрі провели близько 50 місцевих виборів за свою професійну діяльність і мають великий досвід», – розповіла тренер центру IFES – Міжнародної фундації виборчих систем в Україні, Анастасія СЕРБІНА.

За її словами, мета тренінгу – посилити співпрацю між органами ведення Державного реєстру виборців та територіальними виборчими комісіями під час організації проведення виборів.

Організаторами тренінгу виступили Центральна виборча комісія, Міжнародна фундація виборчих систем IFES та Центри управління навчання учасників виборчих процесів за фінансової підтримки агентства США з міжнародного розвитку і Міністерства міжнародних справ Канади.