Поточна діяльність

ВАЖЛИВА РОБОТА ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

У березні цього року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації була проведена робота з опрацювання звітів відділів ведення Реєстру апаратів райдержадміністрацій, міських рад області про роботу у січні - лютому цього року

З метою забезпечення повноти, цілісності та достовірності відомостей Державного реєстру виборців, відділами ведення Реєстру у Сумській області постійно проводяться організаційні заходи із керівниками та працівниками суб’єктів подання, які відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» надають відомості для періодичного поновлення персональних даних Реєстру.

Так, протягом двох місяців цього року в області проведено 18 нарад при головах  районних державних адміністрацій, міських головах, керівниках апаратів та керуючих справами виконавчих органів міських рад, в т. ч. за участі сільських. селищних голів та секретарів місцевих рад, на яких обговорено підсумки співпраці за результатами 2017 року, проаналізовано стан надходження відомостей про виборців до відділів ведення Державного реєстру виборців.

 Крім того, проведено 50 робочих нарад із зазначеними представниками суб’єктів подання відомостей,  22 інших організаційних заходів з уточнення відомостей адресного реєстру.

За результатами цієї роботи перевірено персональні дані 19508 виборців, які зареєстровані за місцем проживання у 43 населених пунктах області. За підсумками перевірки виключено з Реєстру 9 та внесені зміни до персональних даних 179 виборців.

Проведення цієї важливої роботи дає змогу підвищити точність у персональних даних виборців, що є найголовнішим завданням всіх служб, що задіяні у наповненні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані, уникати кратних включень, мінімізувати звернення громадян до відділів ведення   Державного реєстру виборців.