Поточна діяльність

СЕМІНАР НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ

26-27 вересня  цього року у м. Суми у приміщенні Сумського центру післядипломної освіти відбувся тематичний короткостроковий семінар «Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи» для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області

 Першого дня слухачі семінару у ході  лекцій та тематичних зустрічей були поінформовані  з питань застосування новітніх інформаційних технологій, де  Україна має низку успішних прикладів. Насамперед про єдину інформаційно-аналітичну систему «Вибори» та автоматизовану інформаційно - телекомунікаційну систему «Державний реєстр виборців», з якою мають повсякденний досвід роботи.

Як позитивний приклад використання новітніх інформаційних технологій приведено запровадження електронної форми наказів, на яку у Сумській області перейшли всі відділи ведення Реєстру.

На другий день семінару для начальників відділів ведення Реєстру, на  базі відділу ведення апарату Путивльської районної державної адміністрації, проведено круглий стіл з актуальних питань діяльності органів ведення Реєстру. За підсумками проведення цього навчання слухачі отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.