Поточна діяльність

Інформація про заходи, проведені органами Державного реєстру виборців Сумської області, у листопаді 2013 року

Протягом листопада 2013 року у Великописарівській, Глухівській, Недригайлівській, Роменській, Тростянецькій, Ямпільської районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах Лебединської і Сумської міських рад за участю заступників голів районних державних адміністрацій, міських голів та представників відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нарадах підведено підсумки роботи за   10 місяців 2013 року, обговорено проблемні питання, що виникають при взаємодії органів Реєстру виборців і суб’єктів подання відомостей про виборців. 

З 6 по 28 листопада 2013 року відділами  ведення Державного реєстру виборців Великописарівської, Лебединської, Недригайлівської, Ямпільської районних державних адміністрацій за участю керівництва районних державних адміністрацій проведено наради з  сільськими, селищними головами  та секретарями рад. Під час нарад розглянуто стан виконання доручення відео селекторної наради заступника голови-

керівника апарату облдержадміністрації від 20.09.2013 відносно організації співпраці районних секторів управління Державної міграційної служби України в Сумській області та виконавчих комітетів сільських, селищних рад щодо внесення до паспортів громадян України, які мешкають у сільській місцевості, повної адреси їх місця реєстрації (назв села, вулиці, номера будинку), а також щодо необхідності подання до відділів ведення Державного реєстру виборців повних і достовірних відомостей про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно, про дотримання законодавства щодо порядку призначення позачергових виборів місцевих виборів.

3 7 по 28 листопада 2013 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Недригайлівської, Тростянецької, Шосткинської районних державних адміністрацій та Охтирської міської ради здійснили виїзні прийоми  виборців з метою виявлення та усунення помилок і неточностей в їх персональних даних. Виборцям були надані інформаційні листівки щодо порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців та вказано на можливість перевірити такі дані за допомогою програмного ресурсу «Особистий кабінет виборця». 

У листопаді 2013 року в місцевих засобах масової інформації Сумщини розміщено низку матеріалів, присвячених роботі органів ведення Державного реєстру виборців. Зокрема, у газетах: «Глухівщина» від 09.11.2013 № 83, «Новини Тростянеччини» від 20.11.2013, «Голос Посулля» від 23.11.2013  № 92 Глухівською, Тростянецькою та Недригайліською районними державними адміністраціями розміщені статті  «Зміни в постійних виборчих дільницях». У газеті «Сільські горизонти» від 06.11.2013 № 88 та від 20.11.2013 № 92 Конотопською районною державною адміністрацією розміщені статті  «Якісне формування списків виборців» і «Вирішення питання реєстрації постійного місця проживання».