Поточна діяльність

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, ПРОВЕДЕНІ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ СУМЩИНИ У ЛИПНІ-СЕРПНІ 2014 РОКУ

У період  з 01 липня по 22 серпня 2014 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців  Роменської, Шосткинської, Ямпільської районних державних адміністрацій, Охтирської та  Шосткинської міських рад здійснили виїзні прийоми виборців на території 10 населених пунктів

Прийоми відвідали 456 виборців, яким  були надані інформаційні листівки щодо порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців та вказано на можливість перевірити такі дані за допомогою програмного ресурсу «Особистий кабінет виборця». За результатами опрацювання виявлених неточностей в облікових даних виборців  було  внесено 36 змін до персональних даних виборців  у Державному реєстрі виборців.

Відділами  ведення Державного реєстру виборців області постійно проводяться  заходи з уточнення відомостей адресного регістру. Так за липень та дві декади серпня 2014 року відділами ведення  перевірено 17 населених пунктів 2442 будинків, 7901 виборців. За результатами перевірки включено до Реєстру 16 виборців, внесено зміни до персональних даних 416 виборців, виключено з Реєстру 2 виборців.

22.08.2014 відділом ведення Реєстру Роменської райдержадміністрації завершено виконання заходів по зміні індексів в населених пунктах району, як результат зміни внесено до геонімів та будинків у 50 населених пунктах району.