Поточна діяльність

ДЛЯ ВИБОРЦІВ І ЧЛЕНІВ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ СУМЩИНИ РОЗРОБЛЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Буклет містить основні відомості щодо термінів та процедури уточнення персональних даних в Державному реєстрі виборців

«Позачергові вибори народних депутатів України призначені на 26 жовтня. У мешканців Сумщини, які мають право голосу, є ще достатньо часу аби перевірити себе у списку виборців. Крім того, зробити це можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії  в розділі «Державний реєстр виборців» за вкладкою «Особистий кабінет виборця», – підкреслила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Ірина БІЛАН.

За її словами, до 14 жовтня органи Державного реєстру виборців мають сформувати попередні списки виборців та передати їх на паперовому носії відповідній дільничній виборчій комісії задля загального ознайомлення у приміщенні ДВК.

Тим, хто до 15 жовтня не отримає іменне запрошення (чи ж воно міститиме неточності), або  прагне змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, необхідно до 20 жовтня звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

«У день голосування зміни до списку виборців вносяться виключно за рішенням суду. Крайній термін подання відповідної заяви до місцевого суду – 24 година 23 жовтня», – поінформувала Ірина Білан.

 Посадовець зауважила, що підготовка до волевиявлення на Сумщині відбувається відповідно до визначених законодавством термінів та процедур.

Наразі сформовано 6 окружних виборчих комісій з центрами в містах: Суми, Білопілля, Глухів, Шостка, Ромни і Охтирка. Крім того, на території Сумської області Центральна виборча комісія утворила 1004 виборчих дільниць, зокрема, 962 звичайних та 42 – спеціальних. Інформація про ці та інші дільниці розміщена на сайті Центральної виборчої комісії.