Поточна діяльність

Заходи, проведені органами Реєстру виборців у січні

У січні 2015 року відділами  ведення Державного реєстру виборців  Роменської (14 січня), Путивльської та Ямпільської (21 січня) районних державних адміністрацій за участю керівництва районних державних адміністрацій проведено наради з міськими, сільськими, селищними головами  та секретарями рад. На нарадах проаналізовано стан виконання вимог  статті  22  Закону України  «Про Державний реєстр виборців» у 2014 році. Вказано також на необхідності дотримання Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, що затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 24.01.2012  № 11.

 

У січні 2015 року в Білопільській, Роменській районних державних адміністраціях, Конотопській та Роменській міських радах за участю керівництва районних державних адміністрацій, міських рад, працівників відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.  На нарадах проаналізовано якість подання відомостей про виборців до відділів ведення Реєстру  у 2014 році.

 

У січні 2015 року начальники відділів ведення Державного реєстру виборців  апарату Білопільської  районної державної адміністрації та  Сумської міської ради  звітували на розширених нарадах при голові районної державної адміністрації та міському голові про підсумки роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у 2014 році. У ході нарад проаналізовано проблемні питання, які мали місце під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України, народних депутатів України, міських голів. Акцентувалася увага на інформуванні виборців з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, які тимчасово перебувають на території Сумської області, відносно їх права щодо Реєстру виборців.

 

20 січня 2015 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської  районної державної адміністрації спільно із секретарем Андріяшівської сільської ради звірили правильність внесення до Реєстру  нумерації житлових будинків у населених пунктах Андріяшівської сільської ради. У ході співпраці зверталася  увага на обґрунтоване та своєчасне внесення Центральній виборчій комісії подань щодо зміни адрес приміщень для голосування виборчих дільниць, що утворені на постійній основі.

 

19 січня 2015 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців  Конотопської, 21 січня - Роменської  районних державних адміністрацій та 22 січня - Шосткинської міської ради здійснили виїзні прийоми виборців відповідно на територіях Шевченківської, Василівської сільських рад та  житлових мікрорайонів міста Шостка, під час яких виборцям були надані інформаційні листівки щодо порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців.

 

02 січня 2015 року в газеті «Конотопський край» (№ 1) розміщено статтю «2014 рік для Державного реєстру виборців», підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради, в якій окреслені пріоритетні напрямки роботи відділу ведення Реєстру.