Поточна діяльність

Заходи проведені органами Реєстру виборців у липні 2015 року.

 

 

Начальники відділів ведення Державного реєстру виборців  апаратів Недригайлівської (1 липня), Охтирської (6 липня), Ямпільської (20 липня)   районних державних адміністрації звітували на розширених нарадах при головах районних державних адміністрацій  про роботу, проведену відділами ведення Реєстру щодо виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців»  у І півріччі 2015 року.

У липні 2015 року відділами  ведення Державного реєстру виборців  апаратів Тростянецької (2 липня), Охтирської (8 липня), Роменської (14 липня), Краснопільської (23 липня) районних державних адміністрацій за участю керівництва районних державних адміністрацій проведено наради з сільськими, селищними головами  та секретарями рад. На нарадах розглянуті питання стосовно надання відомостей про осіб,  які  постійно нездатні пересуватися самостійно

 

У липні 2015 року в Лебединській, Недригайлівській, Путивльській, Ямпільській  районних державних адміністраціях за участю керівництва районних державних адміністрацій, працівників відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців. Під час нарад розглядалися питання вчасного та якісного надання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру, найменування геонімів (вулиць) та впорядкування нумерації будинків, Підведені підсумки співпраці за  І півріччі 2015 року. 

 

В системі роботи працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Краснопільської, Роменської, Ямпільської районних державних адміністрацій та  Охтирської міської ради є здійснення кожного місяця виїзних прийомів виборців на території населених пунктів. Під час прийомів громадян інформують про їх права щодо Реєстру. За результатами цих заходів персональні дані виборців, які побували на прийомах, перевіряються в базі Державного реєстру виборців.

 

У липні 2015 року в місцевих засобах масової інформації Краснопільського, Тростянецького районів та міста Ромни розміщені  матеріали, присвячені роботі органів ведення Державного реєстру виборців та звернення до виборців щодо необхідності перевірки достовірності та повноти своїх персональних даних в Реєстрі .