Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ОНОВЛЮЄМО АВТОШЛЯХ СУМИ – МИРОПІЛЛЯ – ОСОЇВКА

У рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» ведеться відновлення 15 км автодороги на ділянці від с. Глибне до с. Осоївка, тут вже проведено підготовчі роботи

За інформацією служби автомобільних доріг у Сумській області, наразі на різних ділянках дороги посилюють основу дорожнього одягу, влаштовується нижній та верхній шари покриття.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДРЕМОНТОВАНО ЩЕ 14 КМ МІСЦЕВОЇ ДОРОГИ

Відремонтовані ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191705 Шостка − Чапліївка − Погорілівка − Реутинці оглянув голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, у 2021 році в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» відремонтовано 14,2 кілометра цієї дороги на суму 109,7 млн гривень.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВІДКРИЛАСЯ АМБУЛАТОРІЯ

Капітальний ремонт амбулаторії в смт Вороніж Шосткинського району здійснювався в межах програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету

«2021 рік − це рік завершення майже всіх довгобудів на території області. До кінця року буде введено в експлуатацію 6 амбулаторій, які починали будувати ще в 2018-2019 роках. І сьогодні ми відкриваємо після капітального ремонту будівлю Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини», − зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ МАЙЖЕ 40 КМ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА

У рамках Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» триває ремонт дороги Суми – Полтава протяжністю 38,6 км

«Ділянка, яку відновлюємо, пролягає від с. Верхня Сироватка Сумського району до м. Охтирка, − розповів голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. − У 2020 році на цій автомобільній дорозі було завершено реконструкцію довгобуду – мостового переходу через р. Ворсклу. Наразі ж відновлюємо дорогу Н-12, в тому числі й ділянку біля цього мосту».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗШИВАЄМО СУМСЬКУ, ЧЕРНІГІВСЬКУ ТА КИЇВСЬКУ ОБЛАСТІ ЯКІСНОЮ ДОРОГОЮ

У рамках капітального ремонту автомагістралі відновлено 11,6 км дороги Н-07 Київ –  Суми –  Юнаківка, що з’єднує смт. Недригайлів та м. Ромни (ділянка дороги км 232+360 – км 244+000)

На об’єкті вже здійснено фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття; посилено основу дорожнього одягу; влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетону; встановлено дорожні знаки та бар’єрне огородження; заплановано узбіччя; влаштовано освітлення. Наразі наноситься дорожня розмітка.

ЗА СПРИЯННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ З ОСВІТЛЕННЯМ АВТОДОРОГИ У КЛИМЕНТОВОМУ

Це суттєво підвищить безпеку руху автомобільного транспорту на вказаній ділянці дороги

Як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, проектом капітального ремонту автомобільної дороги передбачено забезпечення освітлення ділянки автошляху Суми-Полтава в районі мосту через р. Ворскла в с. Климентове. Через відсутність електропостачання на даній ділянці наразі буде здійснено перепідключення лінії електропостачання освітлення. Це дозволить вчасно ввести в експлуатацію об’єкт і суттєво підвищить безпеку руху автомобільного транспорту на вказаній ділянці дороги.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ГОЛОВНОГО КОРПУСУ ОНКОДИСПАНСЕРУ

Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ проінспектував хід робіт з реконструкції «Сумського обласного онкологічного диспансеру»

Разом із головою Сумської обласної ради Віктором ФЕДОРЧЕНКОМ Дмитро Живицький перевірив ремонт головного корпусу онкодиспансеру, який триває в рамках програми, ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ «Велике будівництво», та оглянув хід реконструкції всього комплексу.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

У рамках реалізації програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» завершено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги в Роменському районі

Завершенню поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 190903 Першотравневе – Василівка – Капустинці – Подільки, км 3+300 - км 4 + 300 радіють жителі місцевих громад. Роками цей напрямок автошляху не бачив ремонтних бригад.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: П’ЯТЬ НОВОЗБУДОВАНИХ СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ МАЮТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ДО КІНЦЯ РОКУ

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час інспектування амбулаторії в смт. Угроїди

«Амбулаторії для сільського населення – гарна ідея, гарна програма. От тільки з її виконанням на Сумщині було геть не все добре. Коли я став головою Сумської облдержадміністрації, з’ясував, що роботи на жодному з об’єктів не велися, попри укладені договори з підрядниками. У кожній із ситуацій були окремі особливості, та більшість перепон нам вдалося подолати, – зазначив Дмитро Живицький – Проектна документація розроблялася ще у 2018 році. Тож з частиною підрядників підписали договори коригування і роботи на місцях розпочалися».

РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ

Хід будівельних робіт приміщенні школи, які здійснюються в межах програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво», проінспектував голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Реконструкція Краснопільської школи: нарешті виходимо у цьому процесі на фінішну пряму, – зазначив під час інспектування школи Дмитро Живицький. – Тут повністю замінили інженерні мережі, капітально відремонтували внутрішні приміщення, закупили шкільне обладнання».