Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ТРИВАЄ РЕМОНТ МОСТУ У ЧУПАХІВЦІ

Капітальне відновлення споруди, розташованої у населеному пункті Чупахівка (км 134+041), відбувається у рамках Програми Президента «Велике Будівництво»

Мостовий перехід знаходиться на автодорозі Т-19-06 КПП «Рижівка» – Білопілля – Миколаївка – Лебедин – Лантратівка. Загальна протяжність мосту – 35,05 м. Побудований об’єкт у 1974 році. За результатами проведеного обстеження у 2019 році, споруда визнана непрацездатною (5 стан експлуатації).

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ АВТОШЛЯХУ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА

У Сумській області в рамках програми Президента «Велике будівництво» відремонтовано автомобільну дорогу Н-12 Суми – Полтава. Йдеться про ділянку дороги від с. Верхня Сироватка до м. Охтирка (км 12+09 - км 67+120)

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, у цьому році завершено ремонт на ще одній ділянці дороги Н-12.

ГРОМАДАМ – ЯКІСНІ ДОРОГИ: У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ УСПІШНО ЗАВЕРШУЮТЬСЯ ЧОТИРИ ПРОЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Як повідомили в Конотопській райдержадміністрації, у районі комплексно відбувається ремонт доріг

Проєкт «Велике будівництво» – масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ОНОВЛЮЄМО АВТОШЛЯХ СУМИ – МИРОПІЛЛЯ – ОСОЇВКА

У рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» ведеться відновлення 15 км автодороги на ділянці від с. Глибне до с. Осоївка, тут вже проведено підготовчі роботи

За інформацією служби автомобільних доріг у Сумській області, наразі на різних ділянках дороги посилюють основу дорожнього одягу, влаштовується нижній та верхній шари покриття.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДРЕМОНТОВАНО ЩЕ 14 КМ МІСЦЕВОЇ ДОРОГИ

Відремонтовані ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191705 Шостка − Чапліївка − Погорілівка − Реутинці оглянув голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, у 2021 році в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» відремонтовано 14,2 кілометра цієї дороги на суму 109,7 млн гривень.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА СУМЩИНІ ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВІДКРИЛАСЯ АМБУЛАТОРІЯ

Капітальний ремонт амбулаторії в смт Вороніж Шосткинського району здійснювався в межах програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету

«2021 рік − це рік завершення майже всіх довгобудів на території області. До кінця року буде введено в експлуатацію 6 амбулаторій, які починали будувати ще в 2018-2019 роках. І сьогодні ми відкриваємо після капітального ремонту будівлю Воронізької амбулаторії загальної практики сімейної медицини», − зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ МАЙЖЕ 40 КМ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА

У рамках Програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике Будівництво» триває ремонт дороги Суми – Полтава протяжністю 38,6 км

«Ділянка, яку відновлюємо, пролягає від с. Верхня Сироватка Сумського району до м. Охтирка, − розповів голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. − У 2020 році на цій автомобільній дорозі було завершено реконструкцію довгобуду – мостового переходу через р. Ворсклу. Наразі ж відновлюємо дорогу Н-12, в тому числі й ділянку біля цього мосту».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗШИВАЄМО СУМСЬКУ, ЧЕРНІГІВСЬКУ ТА КИЇВСЬКУ ОБЛАСТІ ЯКІСНОЮ ДОРОГОЮ

У рамках капітального ремонту автомагістралі відновлено 11,6 км дороги Н-07 Київ –  Суми –  Юнаківка, що з’єднує смт. Недригайлів та м. Ромни (ділянка дороги км 232+360 – км 244+000)

На об’єкті вже здійснено фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття; посилено основу дорожнього одягу; влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетону; встановлено дорожні знаки та бар’єрне огородження; заплановано узбіччя; влаштовано освітлення. Наразі наноситься дорожня розмітка.

ЗА СПРИЯННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ З ОСВІТЛЕННЯМ АВТОДОРОГИ У КЛИМЕНТОВОМУ

Це суттєво підвищить безпеку руху автомобільного транспорту на вказаній ділянці дороги

Як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, проектом капітального ремонту автомобільної дороги передбачено забезпечення освітлення ділянки автошляху Суми-Полтава в районі мосту через р. Ворскла в с. Климентове. Через відсутність електропостачання на даній ділянці наразі буде здійснено перепідключення лінії електропостачання освітлення. Це дозволить вчасно ввести в експлуатацію об’єкт і суттєво підвищить безпеку руху автомобільного транспорту на вказаній ділянці дороги.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ГОЛОВНОГО КОРПУСУ ОНКОДИСПАНСЕРУ

Голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ проінспектував хід робіт з реконструкції «Сумського обласного онкологічного диспансеру»

Разом із головою Сумської обласної ради Віктором ФЕДОРЧЕНКОМ Дмитро Живицький перевірив ремонт головного корпусу онкодиспансеру, який триває в рамках програми, ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ «Велике будівництво», та оглянув хід реконструкції всього комплексу.