Поточна діяльність

РОМАН ГРИЩЕНКО: БУДІВНИЦТВО МОСТІВ – ЦЕ БЕЗПЕКА РУХУ ТА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СУМЩИНИ

Голова Сумської облдержадміністрації зазначив, що довгобуд у селі Климентове на Охтирщині – один із багатьох мостів, над якими працюють будівельні бригади на Сумщині у 2020 році

«Усього цьогоріч планується відремонтувати 172 м. п. мостових споруд. Буде відновлено та відремонтовано більше 20 мостів, – зазначив Роман ГРИЩЕНКО. – Так, на дорогах державного значення у цьому році, крім реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава, здійснюється капітальний ремонт трьох мостових переходів на автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (24,4 млн грн; 9,7 млн грн; 9,8 млн грн.); капітальний ремонт мостового переходу автомобільної дороги Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (25,4 млн грн). На зазначені ремонтні роботи передбачено 137,3 млн гривень».

Крім того, на дорогах місцевого значення проводиться капітальний ремонт мостового переходу з підходами на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О190204 /Р-44/-Дяківка-Сапушине-Кальченки-Горобівка-/Р-44/ с.Дяківка.

А також здійснюється аварійний ремонт 17 штучних споруд в Охтирському, Недригайлівському, Путивльському, Сумському, Ямпільському, Лебединському, Липоводолинському районах.