Поточна діяльність

Запобігання проявам корупції

Контакти
відділу з питань запобігання та виявлення

 корупції Сумської обласної державної адміністрації

Адреса: пл. Незалежності,2, м. Суми, 40030

Телефон: (0542) 78-27-18

       Е-пошта:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи: понеділок – четвер – з 8.00 до 17.15;

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;

обідня перерва – з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота, неділя.

 

Положення про відділ з питань запобігання та виявлення корупції Сумської обласної державної адміністрації 

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю

Контакти відділу з питань запобігання та виявлення корупції Сумської обласної державної адміністрації 

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації "Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, у Сумській обласній державній адміністрації від 10.08.2020 № 375-ОД"

 
 
 
 
Создано 10.08.2020 16:08

ЩОДО ВНЕСЕННЯ В ДЕКЛАРАЦІЮ УНІКАЛЬНОГО НОМЕРУ ЗАПИСУ В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ ДЕМОГРАФІЧНОМУ РЕЄСТРІ

Законом України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" (далі – Закон № 140-IX) внесено низку змін до Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон), зокрема, до статті 46 Закону щодо зазначення в декларації відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (далі – УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

Зміни до статті 46 Закону набирають чинності 01.01.2020.

НА СУМЩИНІ ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ «ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА»

За словами голови Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ Володимира МАРТИНЕНКА, Сумщина є пілотною областю, де започатковуються на обласному рівні подібні «круглі столи» про шляхи запобігання та протидії корупції

«Ми сьогодні спробували поєднати науковців з їхньою науковою базою про боротьбу з корупцією і власне людей, які реалізують це законодавство», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»

Звертаємо вашу увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені у ЗУ "Про запобігання корупції" та набрали чинності 18 жовтня

"близькі особи - члени сім’ї суб’єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб’єкта".

НЕ ЖАЛІТИСЬ, А ВПЛИВАТИ!

Інформацією про поганий стан наших автошляхів вже важко когось здивувати. І хоча в останні роки було відремонтовано більше доріг, ніж будь-коли, роботи вистачить ще на багато років вперед

Для громадян це питання є дуже чутливим, адже стосується якості життя кожного. Саме тому дуже часто обурення станом доріг виливається в пости в соцмережах, але зазвичай цими постами все і закінчується.

У СУМСЬКОМУ ПРИКОРДОННОМУ ЗАГОНІ ПРОВЕЛИ АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ

В управлінні Сумського прикордонного загону на виконання Антикорупційної програми Державної прикордонної служби України на 2019 рік відбулась тематична зустріч з питань антикорупційної політики відомства

У заході взяли участь начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Олександра ХАМУЛЕНКО, заступник військового прокурора Сумського гарнізону майор юстиції Іван ПАРФЬОНОВ, начальник сектору Управління захисту економіки в Сумській області майор поліції Євген МАРТИНЕНКО, керівництво та персонал управління прикордонного загону.

ПРЕДСТАВНИКИ COST ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ РЕМОНТУ ДОРІГ НА СУМЩИНІ

Тренінг було проведено за підтримки голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА. Протягом 4 та 5 березня представники CoST розповідали громадськості, посадовцям та усім причетним до дорожньої галузі в області про закупівлі, моніторинг та контроль якості доріг

У перший день тренінгу, зокрема, говорили про інфраструктурні проекти та контроль якості на всіх етапах будівельного процесу, торкнулися також питань нормативного забезпечення.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ МОЖЕ СТАТИ ПЕРШИМ В УКРАЇНІ «СМАРТ-РЕГІОНОМ»

Про це зазначив очільник області Микола Клочко під час відкриття тренінгу для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування «Платформа Смарт-Сіті як інструмент сталого розвитку громад», який наразі відбувається в Конгрес-центрі СумДУ в рамках Меморандуму, підписаного облдержадміністрацією з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!»

«Сумська область рухається у фарватері державних реформ, ініційованих Президентом України і Урядом, тому дуже важливим сьогодні є покращення комунікаційної спроможності нашої діяльност»і, − зазначив Микола Клочко.

РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НА 2018 РІК

Інформуємо, що 31 грудня 2017 року закінчився термін дії антикорупційної програми Сумської обласної державної адміністрації на 2017 рік, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.02.2017 № 113-ОД (з наступними змінами) та погодженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 18.05.2017 № 194 «Про погодження антикорупційної програми Сумської обласної державної адміністрації на 2017 рік».

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації розроблено проект антикорупційної програми сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік та розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації в розділі «Запобігання проявам корупції» для обговорення.

Свої пропозиції, зауваження та доповнення до вищезазначеної програми просимо надсилати на електронну адресу сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Сумської обласної державної адміністрації: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 12 липня 2018 року.