Звернення громадян

Оновлено 20.02.2018

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29,63-18-26

E-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Порядок подання електронного звернення

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Телефони «гарячих ліній»

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ГОТОВА НАДАВАТИ БЕЗОПЛАТНУ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ ЖИТЕЛЯМ ОБЛАСТІ

На цьому тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА наголосив під час особистого прийому громадян

Цього разу на особистий прийом до Миколи Подопригори приїхали жителі Конотопського району з проханням допомогти їм отримати право на земельні паї. За їх словами, державне підприємство реорганізувалося у приватне акціонерне товариство і наразі виник спір між колишніми працівниками цього підприємства за землю.

РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ЖИТЕЛЯМ СУМЩИНИ

Мешканці Сумщини постійно звертаються в облдержадміністрацію зі своїми проблемами, які обласна влада допомагає їм вирішити. Сьогодні на особистому прийомі допомагав людям у розв’язанні складних ситуацій керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Жителька Охтирщини під час особистого прийому розповіла, що саме у березневі свята у багатоповерховому жилому будинку, де вона мешкає, затопило підвальне приміщення. Унаслідок несвоєчасної ліквідації аварії вода пішла під фундамент і вимила піщаний ґрунт – нині під фундаментом утворилися пустоти.

АГРАРІЇ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ, ТЕЖ МАЮТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТАН ДОРІГ ОБЛАСТІ

Про це зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час особистого прийому громадян, зустрівшись із жителями села Нова Суханівка Сумського району

Актив села разом із сільським головою Петром НІКІТЕНКОМ прийшли до очільника області з проханням зробити ремонт дороги Постольне − Нова Суханівка.

 

ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

20 березня заступником голови Сумської обласної державної адміністрації Миколою ПОДОПРИГОРОЮ було проведено особистий прийом громадян

До керівництва  облдержадміністрації звернулися громадяни з проблемних питань. Стосувались питання щодо подальшої життєдіяльності дитини-інваліда, що потребує дорого вартісних ліків та щодо оформлення та приватизації земельних ділянок.

ПРОБЛЕМА ПЕСТИЦИДІВ НЕ ТЕРПИТЬ ЗВОЛІКАННЯ

 

Очільник області Микола КЛОЧКО разом із активістами, що прийшли до нього на особистий прийом, обговорювали питання щодо перезатарення пестицидів на території колишнього КСП «Тепличний» у Сумах

Громадськість міста стурбована екологічною ситуацією на місці знаходження небезпечних хімікатів. Як заявили на прийомі представники міської ради, вони не проводять будь-які роботи, спираючись на те, що ця земельна ділянка знаходиться поза межами міста Суми, хоч і на території Сумської міської ради.

УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НЕБАЙДУЖІ ТА АКТИВНІ

На особистий прийом до керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО прийшли учасники бойових дій на території інших країн і учасники АТО

Воїни старшого покоління та молоді бійці говорили про особливості військової служби у різні часи і в різних країнах, про життя в епоху змін, проблеми та потреби демобілізованих, вшанування пам’яті загиблих та відзначення військових до державних свят і ювілейних дат. 

ВИРІШЕННЯ БІЛЬШОСТІ ПРОБЛЕМ ВИМАГАЄ УВАГИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян

До очільника Сумщини звернулися заявники із різними питаннями. Зокрема, мешканка Сум потребувала допомоги у приватизації земельної ділянки  у садівничому кооперативі, що знаходиться у її користуванні із 1982 року, адже процес із документацією затягнувся. Житель Лебедина просив сприяння у наданні матеріальної допомоги на відшкодування придбаної системи кардіостимуляції тяжкохворому 29-річному сину.  

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДЯН СУМЩИНИ – НА КОНТРОЛІ У КЕРІВНИЦТВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ провів особистий прийом громадян

На особистий прийом громадян до заступника голови ОДА звернулися жителі області з питаннями, що стосуються соціального захисту, працевлаштування, співпраці у культурній галузі тощо.

НА ПРИЙОМ ДО МИКОЛИ КЛОЧКА ЛЮДИ ЙДУТЬ НЕ ЛИШЕ З ПРОХАННЯМИ, АЛЕ І З ПРОПОЗИЦІЯМИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом жителів Сумського району

Перед очільником області заявники піднімали питання щодо медичного обслуговування воїнів АТО, надання їм у користування земель сільськогосподарського призначення, дякували за допомогу влади у вирішенні актуальних питань бійців.

 

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИКОЛА КЛОЧКО ВІДВІДАВ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ КРАСНОПІЛЬЩИНУ

У приміщенні Краснопільської райдержадміністрації він провів особистий прийом громадян 

До очільника Сумщини звернувся житель селища Краснопілля з питанням житлового характеру. Заявник потребує збільшення суми отримання кредиту на придбання будинку для доньки за програмою «Власний дім». За результатами розгляду проблеми дано доручення опрацювати питання щодо можливості збільшення суми кредиту до 300 тисяч гривень.