Звернення громадян

Відділ роботи із зверненнями громадян апарату
Сумської обласної державної адміністрації

40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2 

телефон: (0542) 62-98-18, 63-18-29,63-18-26

E-mail:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Список працівників

Положення

Структура відділу

Графік прийому громадян з особистих питань керівництва Сумської обласної державної адміністрації 

Нормативна база

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями

Актуальні питання

Порядок подання електронного звернення

Зразок написання звернення

Графік проведення особистого прийому громадян, які потребують надання безоплатної первинної правової допомоги 

Телефон довіри

Телефони «гарячих ліній»

Методичні рекомендації по роботі зі зверненнями громадян

ОБЛАСНА ВЛАДА СУМЩИНИ СПРИЯЄ ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМ ЖИТЕЛІВ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

Про це під час особистого прийому громадян зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

На прийом до першого заступника голови облдержадміністрації прийшли жителі села Косівщина Сумського району із проханням посприяти в оформлені документів на 1 км дороги від с. Закумське до с. Косівщина та подальшому її ремонту.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН БОРШОША І.С.

21 березня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбувся особистий прийом заступника голови Сумської обласної державної адміністрації БОРШОША Івана Семеновича

До Боршоша І.С. звернулися мешканці міста Суми з питанням невиплати заробітної плати ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання», нарахування субсидії та можливості  виділення коштів на змагання зі спортивного орієнтування на Чемпіонат світу.

ВАДИМ АКПЄРОВ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МІСТІ ПУТИВЛЬ

Під час особистого прийому громадян до першого заступника голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА звернувся депутат районної ради з питанням щодо внесення змін до затвердженої спроможної мережі сільських амбулаторій

«Спроможна мережа сільських амбулаторій формувалась за критеріями доступності та можливості отримання сільськими мешканцями мінімального переліку медичних послуг, гарантованих Конституцією України. У Путивльському районі заплановано будівництво нової амбулаторії в селі Стрільники за кошти державного бюджету. Решта затверджених закладів повністю забезпечує потребу сільських мешканців району», - зазначив перший заступник губернатора у відповіді на звернення.

КЕРІВИК АПАРАТУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

На прийом до Дмитра Живицького звернулась представник інвестиційного проекту щодо будівництва птахофабрики  у Сумському районі

Керівник апарату облдержадміністрації наголосив, що це питання є на контролі в обласної влади. Виконання підготовчих робіт  мають проводитися згідно дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норма, стандартів і правил.

ОБЛАСНА ВЛАДА ТРИМАЄ НА КОНТРОЛІ ДОТРИМАННЯ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО ТА ООС

Про це під час особистого прийому громадян зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

На прийом до очільника області прийшли учасники АТО щодо надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва. Вже понад 2 роки влада міста Суми їх «футболить», оскільки всі земельні ділянки, які пропонували заявники, були вже або зайняті, або вважалися землями рекреаційної зони. Інших варіантів міська влада учасникам АТО не пропонувала. На жаль, обговорити цю проблему з керівництвом Сумської міської ради було неможливо, так їхні представники, які були у списку запрошених на прийом, до облдержадміністрації не з’явилися.

ЗАКОННІСТЬ БУДІВНИЦТВА ПТАХОФАБРИКИ НА ТЕРИТОРІЇ ОДНІЄЇ З ГРОМАД СУМСЬКОГО РАЙОНУ МАЮТЬ ПЕРЕВІРИТИ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

На цьому наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час особистого прийому громадян

Жителі однієї з громад Сумського району звернулися з питанням щодо незгоди з будівництвом птахофабрики на їх території, аргументуючи це екологічною загрозою для всіх мешканців громади та її прилеглих територій. Також, на їх думку, будівництво нових споруд на цій території ведеться самовільно, а отже – незаконно.

ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МИКОЛА КЛОЧКО ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

До очільника області звернулися жителі Сумщини з особистими проблемами та питаннями суспільного значення

Микола Клочко надав відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації щодо детального розгляду та вирішення проблемних питань заявників. Один із відвідувачів говорив голові облдержадміністрації про те, що відсутнє реагування Інспекції ДАБК Сумської міської ради на його звернення щодо незаконних забудов, що несуть загрозу пожежній безпеці.

КЕРІВНИК АПАРАТУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН


На прийом до Дмитра ЖИВИЦЬКОГО звернулась мешканка міста Суми щодо бездіяльності КП «Сумижилкомсервіс» та Департаменту інфраструктури міста Суми у питанні категоричної відмови усунення факторів негативного впливу на помешкання заявниці за експертним висновком

Дмитро Живицький надав відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації щодо сприяння вирішенню цього питання.

 

МІСЬКА ВЛАДА СУМ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ СПІЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Питання виділення додаткових коштів для фінансування медичних працівників обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вирішували під час особистого прийому громадян першого заступника голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА

Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій АЛЕКСАНДРЕНКО зазначив, що міська влада Сум навідріз відмовилася від фінансування їхнього закладу, мотивуючи свою відмову зміною юридичної реєстрації цього центру. У той час, коли центр обслуговує 40% жителів саме міста Суми.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ Іван БОРШОШ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

На прийом до заступника голови облдержадміністрації звернувся житель обласного центру з проханням пояснити, чому йому відмовили у призначенні субсидії.

Заявник отримав роз’яснення з цього питання від Івана БОШОША та фахівців обласного Департаменту соціального захисту населення.