КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

02.07.2018 при Сумській обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Порядком денним було передбачено розгляд звернення щодо проблемних питань ТОВ «Глухівський кар’єр кварцитів».

Дане підприємство використовує унікальне природне родовище, проте довгий час діяльність підприємства була пов’язна з підприємствами РФ тому на сьогодні з об’єктивних причин маємо певні проблеми, зокрема в частині ефективного використання природних ресурсів.

Даною проблемою переймається не тільки підприємство і люди, які на ньому працюють, а також органи влади, правоохоронні органи та громадськість.

На сьогодні тривають судові процеси також За наявною інформацією на майно підприємства накладався арешт.

Тому з метою з’ясування причин і умов які призвели до даної ситуації і напрацювання алгоритму подальших дій на комісію було запрошено представників силових структур, правоохоронних органів, Служби безпеки України у Сумській області, головного управління Держгеокадастру у Сумській області. Детально були розглянуті проблеми і загострено увагу на їх вирішенні. За результатами рекомендовано начальнику Управління Служби безпеки України у Сумській області (В.Косинському) та Прокурору Сумської області (В.Матвійчуку) надати рекомендації щодо усунення перешкод у подальшій діяльності підприємства ТОВ «Глухівський кар’єр кварцитів», а директору Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА (Кривозубу І.В.), провести аналіз, тримати питання на контролі та інформувати за результатами.