У СЕЛІ КОСІВЩИНА БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО СТАНЦІЮ ОЧИЩЕННЯ ТА ЗНЕЗАЛІЗНЕННЯ ВОДИ

Під час особистого прийому громадян голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО доручив керівництву Сумського району та органам місцевої влади с. Косівщина вжити необхідних заходів для отримання якісної води

Жителька села Косівщина звернулася до очільника області з питанням щодо незадовільної якості води, зокрема, непридатної для використання як у побуті, так і для технічних потреб.

За словами представника обласного управління Держпродспоживслужби, у листопаді минулого року у цій місцевості було проведено планову перевірку об’єктів водопостачання, під час якої виявлено факт перевищення норми вмісту заліза у 26 разів.

Микола Клочко доручив керівництву Сумського району та органам місцевої влади села Косівщина вжити необхідних заходів аби мешканці села були забезпечені якісною водою.

Задля швидкого вирішення актуальної для мешканців села проблеми було вирішено встановити станцію очищення та знезалізнення води з метою очищення підземних та поверхневих вод від надлишкового заліза, марганцю, механічних суспензій і видалення з них газів, що надають неприємний запах (сірководень, вуглекислий газ, хлор тощо).